Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Legalno dobijanje Bugarskog drzavljanstva  (Pročitano 54093 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Na owaj broj mozete da me kontaktirate!
Kontakt telefon: 064/28-46-111 (zvati od 14:00 do 22:00)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
manje price...
ovo je oglas i ponasajte se tako...

ili ste zainteresovani, ili niste.
ako jeste, pitajte sta vas interesuje...
Ako niste...cao-djenja...  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.0
Понашамо се  Smile

Нисмо  заинтересовани  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Upravu si .... swe mogu da saznaju samo da me pozovu ... a da owako komentarishu neshto bezveze i neshto u shta se ne razumeju... nije ok! ...
Hwala Chelavi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Citat: Inzaghi09 link=topic=544567. msg9605098#msg9605098 date=1304783691
Sve zavisi na koji nacin bi tebi trebalo da se radi . . .  od toga zavisi i cena!
Pozovi me na ovaj broj pa cu ti objasniti proceduru!

Da li to znaci da nije potrebno licno ici u Bugarsku? Ja imam situaciju da mi je tata iz Dimitrovgrada stoga mogu u agenciji za Bugare na osnovu njegovog izvoda iz maticne knjige rodjenih da se deklarisem kao Bugarka, ostale papire sam prikupila, ali me jedino zanima moram li licno da idem tamo nekoliko puta? Cula sam da je oko stotinak evra prevod dokumentacije u tamosnjoj agenciji za prevodjenje te vrste formalnih spisa i neka taksa valjda u ministarstvu, istina? Jos jedna stvar me jako zanima, a to je. . .  Da li moj muz ima pravo na bugarsko drzavljanstvo na osnoovu braka i koliki je zakonski rok da on dobije isto, i sta je njemu potrebno od dokumentacije? I poslednje pitanje da li neko ko je osudjivan moze da dobije drzavljanstvo na osnovu srodstva sa nekim ko ima bugarsko drzavljanstvo? Hvala na odgovorima unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ja sam predao dokumentaciju pre godinu ipo dana i isao sam sam bez posrednika jer su to uglavnom prevaranti koji te samo zalude i uzmu kintu, vec treba da mii izadje ukaz na osnovu koga se naknadno upisujes u knjigu drzavljana,
treba da odes najmanje 4-5 puta LICNO do sofije,
prvo u ministarstvu za dijasporu podnosis zahtev za izdavanje uverenja da imas bugarsko poreklo koje dokazujes izvodom iz knjige rodjenih(koji je preveden,prevod jedne strane na bugarski kod ovlascenog prevodioca (notara) u BG kosta oko 16 leva ili 8-9 eura) gde se vidi da ti je otac-majka ili deda-baba bugarin odnosno da se preziva na -ov i iz kog kraja im je poreklo.   Posle dve do tri nedelje ides po uverenje a u medjuvremenu pripremis jos 4 dokumenta,izvod iz knjige rodjenih(vadi se u opstini),potvrda iz suda da niste krivicno osudjivani i da se protiv vas ne vodi krivicni postupak(vadi se u sudu),lekarsko uverenje (pozeljno da obrazac ima vodeni zig lekarske komore)u kome pise da ne bolujete od tesko polno prenosivih i drugih teskih zaraznih bolesti koje vam  izdaje vas izabrani lekar,potvrda iz ministarstva za dijasporu Bugara da imate Bugarsko poreklo i molba premijeru napisana na bugarskom jeziku da vam se odobri naknadni upis u knjigu drzavljana koji morate sami da popunite ili neko ko zna bugarski,prva tri dokumenta se prevode na bugarski kod notara a ostala dva su na bugarskom tako da ne treba da se prevode,ukupno prevod  kosta oko 60-70 leva,sva ova dokumentacija kada se prikupi i prevede placa se taksa od 10 leva u nekoj banci i onda se predaje u ministarstvu pravosudja gde ako vam je sve u redu sa dokumentacijom dobijate broj i zakazuju vam razgovor za sutradan .   Nakon tog razgovora dobijate broj koji pratite na internetu na sajtu ministarstva pravosudja bugarske www.   justice.   government.   bg/new/Pages/Citizenship/Default.   aspx i kada vam izadje taj vas broj koji je tipa 1234/2012 ako ste predali u 2012 godini idete po ukaz(taksa oko 60 leva) i upis u knjigu drzavljana a kasnije  vadite pasos sa drzavljanstvom u policiji.   sve ukupno takse i troskovi oko papirologije oko 150 eura plus put (zavisi odakle dolazite).   minimum ako je idealno sve oko papirologije i svega ostalog morate da odete u Sofiju 2-3 puta za predaju dokumenata i jos 1-2 puta za izdavanje pasosa.   
Da napomenem ovo je 100% regularno i to vam niko ne moze osporiti .   
Ako nemate bugarsko poreklo onda bez muckanja nemozete do drzavljnstva i pasosa i tu mozete da ga naj.   .   .   .   .    i od Bugara i od nasih i to nebih nikom preporucio da radi.   
« Poslednja izmena: 19. Dec 2012, 21:20:32 od KERBER10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
Zastava severna austrija
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.97
full oprema za arabski drzavljanin? ozbiljna veza!
napisi mi kad mozes,jer sam probao da nazovem na gore navedeni broj- al se niko ne javlja.  pozdrav
« Poslednja izmena: 04. Jan 2013, 20:12:16 od milo66 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
zdravo koliko traje procedura za dobijanje papira i koliko sve kosta molio bih vas da mi odgovorite
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
da li mozes da ostavis neki drugi kontakt telefon,jer na ovom nisi dostupan ?       pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Jel josuvek pomazes pri dobijanju bugarskog drzavljanstva i pasosa i na kom broju mogu date nazovem posto prilozeni nije u funkciji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.