Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: League of Legend (LoL) - AJFI League [Highlights]  (Pročitano 8520 puta)
17. Sep 2015, 09:39:17
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung S7
Da se podsetimo najsmehotresnijih misli, izjava, nedorecenosti i ostalog materijala sto krasi osobu cije ime ne smemo pominjati [I-FIL-YOU] a uveseljavala nas je tolike godine:

1. Ameba nije zivo bice
2. Ziva bica su ona sto imaju krvotok i disu
3. Naucna teorija je skup besmislica koje su izmislili kvazi naucnici
4. Ljudi se dele na one koji veruju u laznog boga i one koji neveruju u pravog
5. Inteligencija je pozitivan ishod necijeg delovanja. Sta je pozitivan ishod? Sve ono sto nije negativan.
6. Biblija se moze tumaciti na samo jedan nacin. Njegov nacin.
7. Za raspravu nije potrebno poznavanje materije. Dovoljan je zdrav razum.
8. Zivot pojedinca je upravno takav zato sto nije mogao biti drugaciji nikada
9. Vera = Znanje , uveriti se = imati znanje

10. Kada bi crkva bila svesna bilo cega, ne bi postojala, jedini razlog postojanja crkve je nesvesnost.
11. Sva ljudska verovanja se odnose na postojanje. 
12. Svaka svesna osoba zna da nesto postoji tako sto cula to detektuju a svest to definise.
13. U svakoj sitiuaciji sistem verovanja predstavlja ono za sta ne postoje nikakvi dokazi. - [vidi pod 9.]
14.  Fosil je dokaz postojanja fosila i nicega vise. Dokaz se odnosi samo na sada i ovde.
15. Nisam govorio o organskoj i neorganskoj materiji nego o materiji koja podrzava zivot, u kojoj se nalazi zivot i sve njegove funkcije - takozvana ziva materija i materija u kojoj se ne nalazi zivot - takozvana mrtva materija.

16. Isto tako sam vise puta ponovio da niko nema koristi od citanja bilo koje knjige...
17. Bog opisan kao jedan covek, koji ce imati superiornost/kontrolu nad svim ostalim ljudima / svesnim bicima posto je to jedini uslov da neko moze da se nazove Bogom.

18. Svaka organizacija koja ima ubedjenja ( naucna/religiozna ), pravila, principe... moze biti po definiciji nazvana sektom.

19. Ja ne tvrdim da su navedeni naucnici navedenih ubedjenja - sekta. Jednostavno odgovara definiciji, ako neko to ne vidi - nikom nista.

20. Kad kazem " moje tumacenje " govorim da je to nesto sto ja objasnjavam, a ne da je to tumacenje moje.
21. Ne oslanjam se na bibliju, oslanjam se na stvarnost, biblija je deo stvarnosti a ne obrnuto.

22. Zdravorazumni ljudi znaju da je sila uzrok pokreta i promene, sila koju covek ne poznaje ali je svestan postojanja te sile posto vidi rezultate delovanja te sile i postojanje svega sto je ta sila stvorila, ta sila se naziva Bog, Kreator svega. -- [vidi pod 17.]

23. Ne tvrdim da ce se roditi covek koji ce biti drugaciji od ostalih i superiorniji od ostalih, samo objasnjavam da to pise u prorocanstvima. - [vidi pod 17.]

24. Biblija je pisana metaforickim, a ne prostim jezikom.  U bibliji je kristalno jasno objasnjeno da je Bog - Bog zivih ljudi, sve sto je u njoj napisano odnosi se na oblast zivih ljudi i njihovu svest.

25. Biblija jeste podsetnik da su svi ljudi najebali od Boga, a stvarnost je podsetnik da svi ljudi ignorisu tu istinu verujuci da imaju " slobodnu volju ". Nema " namere coveka " posto je covek kreacija koja samo ostvaruje Volju Kreatora.  Smile

26.  Rekao sam ti da nisam nevernik, nemoj mi se tako obracati, prijavicu te moderatorima. Ja ne tvrdim da imam veru u Boga, ali znam da sve sto kazem, vidim i radim nije moja zasluga.


------------------------------------------------------------------ Smile Smile Smile


... siguran sam da ce mnogi od vas imati stosta da dodaju na ovaj spisak, da nam ponovo ozive i ulepsaju ove sumorne jesenje dane.


U to ime ZIVELI!    Smile

P.S.

Covek koji je kivan na sve ljude koji su uspeli da zavrse fakultet. Kompleks nize vrednosti:

"... Ne samo to, nego pre smrti mora da zavrsi neki fakultet, posto je bez diplome fakulteta covek nesposoban za razumevanje bilo cega....
Drugim recima ako nemas diplomu fakulteta bolje da se nisi ni rodio i nemoj kojim slucajem da nesto kazes...."

« Poslednja izmena: 17. Sep 2015, 11:15:30 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung 
Jel ovo tema o svim legendama ovog dela foruma. Ako jete onda da ne zaboravimo čoveka koji nam je otkrio istinu:

- Koji nam je obznanio da je on novi gospod bog za našu dimenziju, brat blizanac Isusa Hrista- Toma blizanac.

- Saznali smo od njega da je Kosovo zvezdana kapija i da je to stvarni razlog nato agresije

- Da je Venera prošla pored Zemlje i podelila more, što je Mojsije iskoristio da prođe.

- Da bi postao onaj što jeste, odnosno gospod bog morao je da reši nerešiv zadatak, da odmrsi gvordijev čvor. Naravno Aleksandar Veliki je varao i presekao ga, on ne, rešio ga je i stvorio perpetum mobile. Čak nam je zakačio i fotke.

Naučili smo još mnogo toga od njega. Jednog jedinog slobadidi-ja

Jedno vreme legende su hodale ovim forumom. Ove stranice su postale poprište armagedonske bitke- Hrist ( odnosno njegov blizanac) i antihrist (onaj čije se ime ne spominjemo).
Kakva je to bitka bila. Nakon nje ovaj deo foruma je ostao uništen, mnogi slavni prearmagedonski članovi su nestali tokom sukoba i ništa nismo čuli o njima.
Mi, koji smo nekako preživeli (verovatno nas je lično slobadidi spasio kako bi preneli njegovo jevanđelje), znamo koliko smo srećni jer smo delili virtuelni prostor sa legendama, titanima i gospod bogom lično. Prisustvovali smo najvećoj bitki našeg vremena i preživeli da je ispričamo.
« Poslednja izmena: 17. Sep 2015, 11:01:48 od Makros_Crni »
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung S7
Pa da, ovo je tema za legende ovog dela forume, konkretno religije, filozofije i ministarstva za gubljenje vremena, a sa osvrtom na AJFILU-a i njegove smehotresne nebuloze.

Eto, pa izvolte...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
''Da bi se covek radjao " ... I blagoslovi ih Bog, i reče im Bog: Rađajte se i množite se, i napunite zemlju, i vladajte njom.... " mora da ima smrt, taj prvi ljudski par nije mogao da ostane bezgresan, vecno ziv
u "rajskom vrtu". Bog je nemilosrdni ubica koji je morao da ubije sve do sada da bi ljudi nad kojima ce pokazati svoju milost mogli danas da postoje. ''

''Covek se i dalje stvara, krv prvog ljudskog para je i dalje ziva u onima koji se i danas radjaju.
Prvi ljudski par je stvoren od postojece vrste iz "Bozijeg zoo-vrta", isto tako biblija objasnjava da ce od
postojeceg coveka da se stvori vecan covek - savrsenstvo.
Fizicki svi ljudi koji su umrli su po znacaju identicni sa bilo kojim oblikom zivota koji se ugasio, ali je covek ocigledno potencijal za nesto vise, sto se ne moze reci za ostale oblike zivota. Imamo pricu da je u coveka bio inkarnisan Duh Boziji/Sin Boziji/Isus i pricu da ce i sam Gospod Bog biti inkarnisan kao covek.''

''"Adam i Eva" su bili prvi ljudski par, prvi covek i zena koji su imali svest/duh, oni nisu bili jedina
kompatibilna covekolika bica, 1 Mojsijeva 6:4 " A beše tada divova na zemlji; a i posle, kad se sinovi Božji sastajahu sa kćerima čovečijim, pa im one rađahu sinove; to behu silni ljudi, od starine na glasu. "
Sto se tice potopa, ne znam da li neko moze da dokaze da se desio, ali je sigurno da niko ne moze da dokaze da se nesto nije desilo, pa makar to bio i potop.''

''Nisi ti gresan, nego telo u kojem se nalazis i um koji se nalazi u tom telu, ne gube ljudi zivot zbog svog bica ( sebe ) nego zbog tela i uma kod kojih izbora nije bilo.
Greh ili smrt niko nikada nije izbegao, zar ne ?
Pa nisu jevrejima date zapovesti da bi se izbegao greh, nego da shvate zasto moraju da umru posto ne mogu da
zive vecno.
Zato i jeste objasnjeno da samo Bog moze coveka da spasi od greha/smrti, ali je religija uvela laz o
nekakoj navodnoj "slobodnoj volji" sto bi znacilo da covek sam sebe moze da spase smrti sto se pored toga sto je nelogicno naravno nikada nije desilo.
Coveku je nametnuta svest, nije imao izbora, a ta "rajska prica" iz genesis-a je ljuta metafora na koju se gleda retroaktivno, bas kao sto je od "praha zemaljskog" u kojeg je isao kromanjonac napravljen covek, tako ce se
od nekih danasnjih ljudi koji takodje sigurnim koracima idu u "prah zemlajski" stvoriti vecan covek.
To je bit cele price, a ko to dozivi nece znati kako je do toga doslo i sta je to, posto nece imati memoriju
onoga sto se desavalo nakon sto mu se ta vecnost desi. Sto je sam kraj te biblijske price.''

ovo mi je najbolji deo ''To je bit cele price, a ko to dozivi nece znati kako je do toga doslo i sta je to, posto nece imati memoriju
onoga sto se desavalo nakon sto mu se ta vecnost desi.''  Smile Smile
« Poslednja izmena: 17. Sep 2015, 13:39:34 od abenaz »
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung S7
                                                 /\
Jesu ovo gore ajfijeve nebuloze?   |
                                               
--------------

Nastavak njegovog zivotnog dela. Ej bilo bi super kad bi neko imao strpljenja da sakupi ove mudrosti matice americko - srpske i da izda knjigu.

27. Nikada nisam rekao da Isus Hrist nije postojao, sto je jos jedan u nizu dokaza da ti pojma nemas o cemu pricas. - [pre toga je napusavao svakoga da mu objasni sta znaci rec postojao]

28.  Isusove reci: " Ne mislite da sam ja došao da donesem mir na zemlju; nisam došao da donesem mir nego mač. "
Njegova misija u sebi nema ni atom ljubavi i to ne samo zato sto niko nije shvatio njegovu misiju, dela ili reci.
 Smile [-naravno niko sem AJFIJA nije shvatio sve do sada]

29.
  a)  Gde i kada sam ja rekao da reci Isusa sina Josifovog aka Isus Hrist - nisu njegove ( da ih on nije rekao ) ?!?
  b)  Rekao sam da je postojanje Isusa Hrista iluzija i da je verovanje da je ta nepostojeca osoba "gospod bog " - iluzija
   [kako moze nepostojeca osoba da prica i da ima svoje reci ?!]  Smile

30.  Bibliju sam temeljno proucavao 25 godina, znam tacno sta u njoj pise [-- pa ko bi ostao normalan posle ovoga  Smile]

31. Misljenje je razlicito od  tumacenja / tvrdnji.

------

Citat

Van konteksta, ali neizmerno smesno:

Ja bih kažnjavao teške zločince tako što bih ih terao da pročitaju ceo ovaj podforum. A najteži zlikovci bi morali da mi nauče napamet sve.....   Smile
« Poslednja izmena: 17. Sep 2015, 14:22:57 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung 
forum.burek.com/mojsijev-prolaz-kroz-more-slavica-setina-t447688.20.wap2.html?imode
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
a čije druge jbt, mislio sam da je ova tema posvećena samo njemu.ruku na srce, jeste najveća legenda ovog podforuma ako ne i čitavog foruma
Citat
30.  Bibliju sam temeljno proucavao 25 godina, znam tacno sta u njoj pise [-- pa ko bi ostao normalan posle ovoga
haha tačno jbt, to objašnjava njegovo stanje svesti
i volim kad kaže ''nisam tvrdio to, nego sam rekao to.ti rođo ne znaš razliku između ''reći'' i ''tvrditi''?!?''
lik je najveći urnebes ikad
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung S7
... ludo, ovaj sloba je za hospitalizaciju

ali nastavljamo dalje sa nebulozama od ajfija

32. Bog je ( biblijski ) samo covek koji nema smrt ( sto je sadasnja nauka vec objasnila kao mogucnost ) i nista vise.
[- poziva se na nauku a nipodistava istu; klasican kreacionista]


33. Ako ti i ja ( ili bilo koje drugo zivo bice ) u ovoj jednoj jedinoj stvarnosti nemamo slobodu, izbor, zaslugu i odgovornost, kako ih Bog ili bilo koje drugo zivo bice moze imati ?!?
[- ultimativna logika. nije ni cudo sto ne priznaje logiku za nauku]


34.
a) da sam ja siguran kako sam jedini koji je shvatio sta biblija govori ", sto nikada nigde nisam rekao.
b) Ko je ovde osim mene rekao da biblija objasnjava da je covek predodredjena kreacija koja nema izbor nad svojim zivotom ?
Dok apsolutno sve religije utemeljene na pogresnom tumacenju biblije lazu naivne ljude da njihova sudbina zavisi od njih samih......


35. Gde sam ja tvrdio da postoji Kreator u smislu bica ? (vise puta) - posto je covek kreacija koja samo ostvaruje Volju Kreatora. [- A sad smo saznali da ni kreator nema slobodnu volju ?!]

36. Logika nam takodje govori da sve u postojanju ima ogranicenje tako da " sloboda " ne postoji. [- netacno naravno: protoni nemaju vek trajanja]

37. Bog je morao da ubija sve koji su prestali da postoje da bi postojali ovi koji postoje, sta ti je tu nejasno ?
[- recimo odakle onda dolaze novi ljudi? na planeti je sve vise ljudi]

38. Covek je kreacija koja kreira, sto znaci da sve sto je nastalo kroz coveka nije covekova zasluga.
[- istom analogijom ni to sto je bog kreirao coveka nije bogovska zasluga jer ni on nema slobodnu volju]


39. Covek ima samo dva nacina razmisljanja racionalno ( zasnovano na cinjenicama ) i emocionalno ( zasnovano na nepostojecem / verovanju ). [- nisam znao da je ljubav razmisljanje; kretenizam]

40. Veoma si slican abenazu, nije ti uopste jasno o cemu pricas. Ne osudjujem te u bilo kom obliku.

41. Apsolutno svi drustveni zakoni, sve osude i sve kazne su samo subjektivna misljenja, nisu zakon prirode ( " Boziji Zakon " ) [- a sta je sa smrtnom kaznom u pojedinim drustvima gde se primenjuje zakon akcije i reakcije ?]

42. Nisam rekao " laz ", nego neistina.
« Poslednja izmena: 17. Sep 2015, 16:52:01 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
daaaa da, najjače mi kad tvrdi da ni kreator/bog nema slobodnu volju  Smile Smile Smile (sad bi rekao da ne tvrdi on to nego biblija,on je samo mukica otelotvorenje biblije)
Citat
39. Covek ima samo dva nacina razmisljanja racionalno ( zasnovano na cinjenicama ) i emocionalno ( zasnovano na nepostojecem / verovanju ). [- nisam znao da je ljubav razmisljanje; kretenizam]
eee rođo,al ljubav po njegovom izopačenom viđenju nije emocija! po njemu su emocije samo negativna osećanja (mržnja,ljubomora,zavist itd itd) dok je ljubav,u njegovom genijalnom umu,pozitivni osećaj a pozitivni osećaj nije isto što i emocija,emocija može biti samo negativna! i još se usuđuje da kaže ''emocije su pogrešno definisane''  Smile Smile bitno je da mi imamo njega da nam da ispravne definicije svega  Smile

Citat
42. Nisam rekao " laz ", nego neistina.
hitčina  Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
Samsung S7
Da po njegovim recima : niko do sada nije rastumacio bibliju na pravi nacin, a nije ni mogao jer je u bibliji jasno receno (inace metaforicna knjiga - sta je onda tu jasno) da niko nece ni moci da je rastumaci.

Ali... dramska pauza.... pojavi se jedan AJFI koji je jedini na celom svetu pravilno protumacio bibliju na jedini moguci nacin, nacin da su prirodni zakoni inkorporirani u bibliju, a to je da sve ima svoj vek trajanja.

U njegovim razmiljanjima idemo tako daleko da je bog - covek koji je besmrtan i da je bog kreirao ljude ali da je to uradio po necijoj tudjoj direktivi, time se oslobodivsi od odgovornosti sto smo ovakva govna kakva smo. Univezalna sila koja je kreirala sve ostalo nema ime a svemoguce je, a on je zove Kreator(ka). Nije sija nego vrat.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
ne ne, grešiš,nije svemoguća čak ni ta sila tj bog/kreator  Smile znači imamo boga tj silu koja je sve pokrenula tj kreatora,ali avaj, i on je mukica ko i svi mi njegove kreacije, ni on nema slobodnu volju a nije ni svemoguć  Smile jebeni genije  Smile

pa kako i ne bi tumačio na ''ispravan'' način kad ju je tumačio 30 godina  Smile i tumači  i dalje  Smile
ali-od biblije,kao i od bilo čega drugog,nema nikakve koristi ako je smrt zagarantovana..
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
mob
Samsung S7
wasted
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.