Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lažne rasprodaje: Pljačkaju nas i na popustima  (Pročitano 8060 puta)
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.16
pa, vise je hebanje u zdrav mozak.
malo nas lage.
ocigledno je da ljudi kupuju cim im prolaze takve cene.
a cisto sumnjam da to rade samo onih 10% koji zive u Srbiji kao kraljevi.
ja sam jos vise postao u fazonu 'ne dam pare!' nakon svrckanja malo turisticki po regionu. tu coveku postane stanje stvari mnogo jasnije..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Citat
ja sam jos vise postao u fazonu 'ne dam pare!' nakon svrckanja malo turisticki po regionu. tu coveku postane stanje stvari mnogo jasnije..

Drzava Crna Gora je takva kakva jeste - ali - meni niko nije verovao, mogu slobodno reci da bi se poneko i nasmejao, kada sam objasnjavala (provela sam proslog leta malo duze tamo vremena) da sam tamo manje novca davala a vise kupovala - u sred proslogodisnje "krize" sa uljem u Srbiji, ja sam bila tamo - tamo ga je bilo za izvoz sto se kaze - a kada sam se vratila nisam znala da li cu da placem ili vristim na sred prodavnice jer ga ovde nije bilo (daklen, u tom trenutku nebitna cena ali u lokalnim maksijima, prodavnicama NEMA!) - meso, mlecni proizvodii jeftiniji - i to samo ono sto mi je prvo palo na pamet bez razmisljanja

Drug je bio u poseti kod svojih prijateljima u Sloveniji pre koji mesec - osetno jeftinije - sedim kod njega i pokazuje mi covek sta je kupio i za koje pare - ne na akciji, ne na popustu, regularne cene - a moje oci samo  Smile

I tako....

Ja sam vec jednom negde na nekoj temi rekla da mi je zao svakog, ne dinara, vec svake pare, koju sam prinudjena da potrosim ovde - zato sto to sve ode nekom monopolisti, mito korupcija i tako tim "licnostima" - niti to ode onom sto proizvodi na zemlji niti onom sto stvara i radi u nekoj svojoj kakvoj-takvoj proizvodnji - sa ovim poslednjim pomenutima nikakav problem nemam i treba da im se plati

I koriscenje monopolske pozicije jeste pljacka
« Poslednja izmena: 19. Jul 2013, 20:18:06 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Qtek 小米
Какви бре попусти, па за нешто што знаш да је квалитетно нема попуста, купуј док има или наручуј, а за остало 90% ствари увек има замена.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
To su zablude ljudi koji su culi od onih koji su culi da tamo negde ima sve za 5 eura. Naravno da ima, zove se c&a, samo to je roba za jednu sezonu, ljudi ocekuju premium brendove snizene na 10 eura.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2013, 23:18:31 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Nexus 5
Ne ocekuju, ali su samo kod nas masovna snizenja gde u stvari snizenja nema ili je minimalno, a frljaju se sa ciframa poput 50-60-70, itd.

Ili te slepacke fore, ova dva artikla su snizena i obicno su najruznija, sve ostalo je po punoj ceni. Slozio bih se ovde da to nije pljacka, vec klasicno jajarenje.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2013, 23:25:01 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja to nosim vec par sezona... i taj famozni Newyorker i C&A i H&M...
E, sad... ne znam kakve su higijenske navike tih sto im se roba raspadne posle godinu dana, ali eto... ja garderobu perem posle svakog nosenja (sve sem farmerki), i posle 50+ pranja i dalje se drze... posebno pamucne majice koje su zaista kvalitetne...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
C&A duks zimus kupljen, bordo boje, 3500 placen, evo vec se vidi da je poceo da bledi, opran 5-6 puta. Ima tamo i kvalitetnijih stvari, ali sigurno nisu 5 eura. Uzeo sam njihove farke i OK su, ali su bile 4500.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2013, 23:55:45 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
garderobu uopste vise ne kupujem u srbiji, sve sto nosim je iz usa i kanade, najbolji pamuk, najkvalitetniji dupli stepovi, podsuknje, ojacanja, jednostavno takve stvari se odavno ne siju za nase trziste
najkvalitetnija odeca koju imam uopste nije neke wow marke, pogotovo ne neke izvikane i preskupe, sve je kelvin klajn, ralf loren sa rasprodaja, reitmans, joe, forever 21,  burberi sa rasprodaja, ameriken igl autfiters, vera vang, gep, cempion, saxx, jacob itd

sve sto sam kupila u srbiji u zadnjih deset godina se ucebalo, skupilo, rasteglilo, istanjilo, pocepalo, izbledelo i odlepilo, a najgora situacija je sa obucom, jednostavno nema udobne obuce vise u kojoj se noge i ledja odmaraju

nase rasprodaje su nesto najbesmislenije sto postoji, slazem se sa mrgecom da je samo gubljenje vremena pratiti akcije i kupovati na taj nacin jer kupac svakako gubi, najgore je sto misli da je ustedeo a u stvari samo ucestvuje u prevari koja lagano prolazi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
ништа...онда купите вијетнамку и нема проблема Smile Smile
ја сам прву купио пре 16 година и даље је добра за по двориште, недељом у клаџу или код комшинице за цепање дрва Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
To su zablude ljudi koji su culi od onih koji su culi da tamo negde ima sve za 5 eura. Naravno da ima, zove se c&a, samo to je roba za jednu sezonu, ljudi ocekuju premium brendove snizene na 10 eura.
boli me kurac za brend bio tamo kupio tamo deset puta kvalitenije od kineza i isto tolko jeftinije i kod njih je popust stvarno popust
u stvari lazem i lidlu kupio dve adidas majice za 9 evra odem u maks sport 2500-3000 sa popustom iste Smile Smile Smile  dodjem drugi put sa tom majicom i sve etiketom cisto iz gusta


a i kilo gaude je dva puta jeftinije nego u rodi ili mortadele nego u matijevicu ili kobasice tipa cajne i jebena kola je jeftinija za nekih 20 centi,a fabrika nam tu pljunes do nje u zemunu samponi ono tipa nivea i ostalo u liliju te izuju na popustu koji je veci od redovne cene u svabiji i tako da skratim zabole me tolko za jebenu odecu kolko mi je jebeni naglasak za hranu i higijenu koja je nama postala luksuz sa ovim cenama i primanjima kolko puta citam racun kad izadjem iz prodavnice i gledam kesu i nista mi nije jasno
« Poslednja izmena: 20. Jul 2013, 08:56:35 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.