Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lastwow - najbolji privatni server (+prodao bih par charova)  (Pročitano 1783 puta)
30. Mar 2010, 15:27:55
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 193
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Lastwow je privatni WoW server koji koristi ekspanziju The Burning Crusade (level 70). To mu je osnovna razlika od ostalih velikih servera, i po mom misljenju velika prednost. Naime, TBC postoji vec niz godina i programeri privatnih servera su uspeli da nateraju 90% stvari da radi kao na originalu, dok je WotLK jos uvek relativno nov, i privatni serveri su katastrofa.

Pored toga, server se nalazi u Francuskoj, tako da je lag u Srbiji 90% vremena odlican, a u toku noci i ujutru je bolji nego na originalu, garantujem. "Rates" su od 10x do 20x, tako da se gear brze dobija, brze se leveluje, brze se budze profesije. PvP je jako dobar, cak nisam video bolji ni na jednom privatnom serveru. PvE je pristojan ako nadjete dobru gildu (nekoliko bossova je skroz skriptovano, neki na pola, neki su tank&spank). Ima dosta ljudi iz Srbije.

Dakle dodjite da dignemo malo populaciju Wink Sad je od 400 u sred noci, do 2000 u spicu. Ako ima neki iskusan igrac, moze odmah kod mene u gildu.

Jos sam hteo da kazem da bih prodao neki gear i charove koje sam skupio za ovih 15 meseci. Moze i kombinacija da izlevelujem nekom char za 1000 dinara (odaberes nick, ja registrujem nalog na moj mail, i ti mi das 1000 kinti, ja ti dam mail i sifru za nalog). To je posao od 16-24 sata igre za novog igraca, al ja i ortak mozemo da odradimo duplo brze uz pomoc nasih altova. Mogu i profesije da budzim, epic gear itd.

Ako je neko zainteresovan bilo za gildu, bilo za ovo drugo, neka baci pm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Samsung ZM60
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDD



btw...1st !
« Poslednja izmena: 30. Mar 2010, 16:06:06 od crazymouse »
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
And the winner is :

crazymouse

Molimo hosta da prosledi sve plus pratecu opremu odabranom.

Covek je bio prvi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.