Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:58:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Laptop se sam pali  (Pročitano 4718 puta)
15. Feb 2009, 11:53:10
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Pozdrav, u pitanju je prijateljev laptop, ja nemam bas iskustva sa laptopovima. Problem je u sledecem, kada je laptop prikljucen na punjac i kada se posle normalnog koriscenja ugasi normalno klikom na shut down (turn of), on se ugasi normalno ali se posle nekoliko sekundi sam upali i podigne sistem. Znaci kao da sam ga restartovao a ne ugasio. To se samo desava kada je laptop na punjacu, a kada nije na punjacu vec samo na bateriji onda se gasi najnormalnije bez ikakvih problema. Da napomenem da je prijatelj sam izvadio bateriju na laptopu i vratio je i otprilike se od tada javlja taj problem. U pitanju je ''TOSHIBA Satellite L40-18W ''. Ako je imao neko slicne probleme, svaka informacija korisna. Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S4
Mozda da pokusas u power managmentu malo procackati,ili vratiti na default podesavanja,ili u samom BIOS-u u istim podesavanjima,da eleminisemo software,jer se bojim da je problem hardware-ske prirode.Pokusaj po prodavnicama ili servisima koji rade Toshibu,naci istu bateriju ,zamoli samo da probas hoce li se isto desiti sa drugom baterijom.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
E a kako se toshibin laptop vraca na fabricko podesavanje? Mislim na bios...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1490
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Apple iPhone 4S 16GB
mozda je power dugme namesteno da restartuje racunar? jel Vista u pitanju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S4
mozda je power dugme namesteno da restartuje racunar? jel Vista u pitanju?
Da, ali kaze da kad nije na punjacu gasi se normalno...  Smile
E a kako se toshibin laptop vraca na fabricko podesavanje? Mislim na bios...
Ulazis u BIOS, mislim, na F2 i onda izaberi ad ti ucita default BIOS settings.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ne, u pitanju je XP, ne znam koji mu je djavo...Skeniran NOD-om, malwarebytes-om, nema nikakvih virusa i slicno...Izvadio bateriu da vidim kako ce se ponasati kad opet isto...Kada je prikljucen na adapter prilikom gasenja se pali sam posle par sekundi, a kada nije na punjacu onda se gasi normalno....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S4
Pogledaj molim te u BIOS-u u power managment opcijama da nije namjestena neka od opcija Wake on...Iskljuci ih sve,pa javi ima li promjena.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung D830
mozda baterija ne lezi najbolje na mestu ili je usla prljavstina na mestu gde je baterija pa dolazi do nekog kratkog spoja...
« Poslednja izmena: 16. Feb 2009, 06:48:30 od zemunac999 »
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Proverio po biosu, nista nije ukljuceno na 'wake on ili wake up''...Baterija je lepo namestena, nema prasine, cak sam os SP2 prebacio na SP3 kad opet isto...Na kraju pocinjem da sumnjam na punjac mozda se on nesto sjebao...Bez njega laptop radi najnormalnije...Kako bilo, hvala na odgovorima, prijatelj ce odneti laptop u radnju gde ga je kupio, posto ima jos par meseci garancije, pa neka oni malo procackaju....Hvala na odgovorima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:58:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.