Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:01:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Laptop kuler problem  (Pročitano 11178 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
A zasto?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
Admini, modovi, ajte lock dok me nisu izblamirali pred forumskom publikom Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung SGH-E630
Nema potrebe, bez brige Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.224
Već danima nedeljama imam problem sa kulerom, tako što se jako čuje i bruji nekih 15 minuta do pola sata nakon paljenja laptopa. Uvek je malo hard rock-a rešavalo problem, međutim ovih dana nikako da umukne. I sama sam posmislia da je jbni kuler, pa lepo otvorih spravu (istekla je garancija) i očistih do zla boga prljav kuler štapićima za uši, tako da je najveći deo ispao. Onu finu prašinu sam pokušala da očistim fenom sa neke pristojne daljine, samo da se razleti okolo, lako ću to posle očistiti (naravno da sam zaštitila okolne čipove i sranja); ne pitajte kako sam to izvela. I izgledao je čisto. Ali avaj, palim ga - i opet ista priča. Zuji sve u 16.

E sad, mene zanima da li postoji još nešto što mogu da uradim sama, bez majstora, vulkanizera i nindži, jer mi je jako potreban, a imam utisak da će svakog momenta da rikne jer je vreo i ovaj zvuk koji proizvodi je sve čudniji.

I ako budem morala (a kanda me to čeka) da ga nosim u nekakav servis na popravku (a pošto svaki put misle da sam idiot jer sam žena, kažu mi neku nerealnu cenu te pokušavaju da me zajebu... e da, broj tržišne inspekcije bi mi takođe dobro došao), koliko bi to moglo da me izađe - ako će samo ponovo da ga očiste, a koliko ako će da ga menjaju? Ako neko ima predstavu kako se kreću te cene, da se pripremim. Hvala!
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
xm...bambi ...mora to na servis..posto taj kuler bruji ..da se podmazuje xm..ne znam koliko si "vesta u tome" da ga skroz rasklopis ...morace da se menja samo taj ventilator ..zao mi je kazes da je vreo ..mora na servis i da se stavi termalna pasta.. sve u svemu oko 1000 din ..1500-2000 ako menjaju taj kuler..zavisi i on koliko kosta ili stagod...mada ga oni menjaju .e sada..to spada u "rezervne delove" tj . u slobodnoj prodaji ga nema..ili ga nisam video ..nemam laptop pa ne znam..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.224
Odneću ga, ko ga jebe. Hvala ti.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.224
E duhovit ti je post Smiley zbog "nindzi" i "misle da sam idiot jer sam zensko" ..  Smile

Al ajmo ozbiljno..

da se nadovezem - moj laptop (HP Pavillion Smile ) je na kraju crko od pregrijevanja odnosno radi 3 min pa se ugasi preventivno. Pokusao sam uz 3 prijatelja strucnjaka da pristupim kuleru, ali NE MOZE - slivena plastika, zatvoreno hermeticki . Pola komponenti je ostalo nepristupacno pored svih 56 sarafa sto sam izvrnuo.

Ovaj je prso a moje rjesenje je da ne kupujem laptop uopste, ili bar ne HP.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.224
"misle da sam idiot jer sam zensko" ..  Smile
To je surova realnost, prijatelju. Mogla bih da napišem zbirku dogodovština o tome: kad sam išla da kupim usb fleš, pa fotoaparat, pa popravka štampača, prethodnog laptopa... Ne bi mi verovao.

No, da ne pravim kolegama posao, odjavljujem se sa teme. Srećno ti sa tom tvojom spravom.  Smile
« Poslednja izmena: 17. Dec 2010, 17:41:21 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Sta bre kompresor za ciscenje lap topa?Je ste li vi ludi? Smile  Ima da se kupi kompresovani vazduh(kao sprej) kosta 5/6e i ima ga za 10 ciscenja.A to sto ti cooler zuji,to mora da se mijenja,nemoj pretjerano da koristis taj lap top da ne rikne Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung SGH-E630
Ako je moguće iskoristiti ono što je pri ruci - zašto da ne, bar vazduh ne moramo da plaćamo...još  Smile
Od čega da rikne?  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:01:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.