Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:41:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Laptop + koka kola...  (Pročitano 7891 puta)
04. Okt 2009, 20:46:03
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Nokia 6131
Kao sto naslov kaze... Moj laptop je danas popio malo kole... Ugasio sam ga odmah, nasilno i stavio da se susi, nageo ga na bok... E sada... Posle 2 sata sam ga upalio. Usao je u Windows... Tastatura (njegova) nije radila kako treba, malo je mesala slova, neka nisu radila... Skontao sam da se mozda jos uvek nije osusio, ugasio sam ga. Nakon toga sam ga otvorio, sa zeljom da skinem secer iz koka kole sa laptopa koliko je to moguce... Dakle, otvorio sam ga, skinuo cooler, procesor, HDD, CD-rom, skinuo plocu. Nije bilo mnogo soka unutra... Malo je bilo traga na cipsetu, i malo na konektoru od tastature... Obrisao sam to sve, vlaznom krpom, skinuo kasnije i tastaturu, zamocio u vodu, okupao, je, ocistio sve... Osusio... ponovo sastavio sve... Upalio ga... No sada nisam mogao da udjem u windows... Nije mogao... Onda sam ga resetovao, pokusao u SAFE MODu da ga dignem... Nije hteo... Zakucao se na Mup.sys... OK, onda sam vratio norton ghostom backup, ponovo se kazucao na istom fajlu. Pokusao sam da instaliram novi sistem, nisam uspeo jer se komp sada zakucao na pocetku instalacije. Tj. Poruka dole je bila windows is starting up i tu je stajao 10 min... Skontao sam da dalje nece... Da rezimiramo... Komp sada ne mogu da koristim. Njegovu tastaturu sam iskljucio (onaj flat kabel), radim sa USB tastaturom. Ali ne mogu da instaliram sistem... Komp se ponasa kao da nemam HDD maltene... Sta bi mogao biti problem? Jel imao neko nesto slicno? Kontam da je mozda cipset malo vrisnuo ili HDD, ali ne znam sa 100% sigurnoscu. Pokusao sam da resim problem, dao sve od sebe, ali nisam uspeo. Radi se o ASUS A9RP. Ako iko moze, pomozite. Hvala unapred. Smiley
« Poslednja izmena: 04. Okt 2009, 20:47:02 od dejanb »
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
ja ne bih da komentarisem .. bolje ne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
servis
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Cim sam procitao izraz da si ga "prao" nije ni cudo sto nece da radi..
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
U djubre, pa po novi.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Nokia 6131
ja ne bih da komentarisem .. bolje ne
Prana tastatura samo... Nista vise... Ono, skinuo je potpuno sa kompa, oprao, nakon toga osusio, da se skine lepak sa dugmica... To sam klasicnoj tastaturi radio vise puta... I evo, kucam, radi... Msm... +sve je izradjeno od metala koji ne rdja lako, pa znam da se to nece desiti... Da se razumemo, sa desktop racunarima imam iskustva kada je servisiranje u pitanju... Problem je kod ovog sto je, iako je jako slican, ne i potpuno isti kao desktop... Krajnje se cudne stvari desavaju... Sve radi, a ne radi nista... Dakle, u DOS-u komp radi bez greske, cim mu trebaju uredjaji, stane... Uredjaji poput HDD-a... :S Opet, delimicno... Jbt, sve izgleda normalno, ali on NECE da butuje... Tj. da ne bude zabune, on pokusa da se butuje, ali stane u but sekvenci, uvek na istoj poziciji... Tipujem da je nesto spaljeno (cipset koliko ja kontam)... Tipujem da je i HDD delimicno ostecen... Ali od nasilnog gasenja u radnom stanju... Jer najvise problema ima sa njim... Pokusacu da butujem sistem sa USB-a... I da... Imao sam slican problem pre manje od mesec dana, opet, sa desktopom... Ubacio sam drugi HDD i poletelo je... Tamo je tastatura radila i to me buni... Ako je crkao kontroler od tastature, hocu da znam gde je, jel integrisan sa nekom drugom komponentom, sta, kako, jer ga nigde ne vidim kao odvojen element... Drugo, nemam drugi HDD da pokusam da nesto uradim sa njega... Ako uspem da poteram win sa USB-a, to ce opet biti uspeh jer cu znati da se moze butovati, pa je onda vise verovatno da je HDD crkao, sto bi bilo super! Ma sada ako uspem da butujem sistem sa USB-a, uradio sam pravu stvar, necu ni da se jebavam vise, samo da dobijem neko graficko okruzenje, ako to poleti, problem solved, posto za tastaturu znam da nikada vise nece... Smiley
servis
Ni pod tackom "Razno"... Smiley Ovo cu da resim ja... Smiley

Edit to add:
Upravo sam iskopao ovo:
Strannica koja opisuje (donekle) moj problem...
Naime: uglavnom se karakterise kao HDD failure, tj. bilo kakvo ostecenje HDD-a... Dakle, potvrdjuje moje sumnje... Govori jos i o dodavanju novog hardvera ili promeni postojeceg, sto se nije desilo, ... Dakle, realno je ocekivati da mi treba novi HDD... Wink
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 10:43:00 od dejanb »
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
ok onda menjaj hd. al nemoj posle da kukaš da nije bio hd nego kontroler. srećno u svakom slučaju
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Zato ja cepam zero kokakolu bez secera.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
Nokia 6131
ok onda menjaj hd. al nemoj posle da kukaš da nije bio hd nego kontroler. srećno u svakom slučaju
Pa... Ono... Pokusacu da nadjem neki HDD sa kojim mogu da testiram... Citao sam jos malo... Kaze: Ta greska Mup.sys hoce jednom u milion puta da se pojavi ako je MB zeznuta delimicno... A bice da je onda ipak to... :S Znaci... kanta! Smiley
Zato ja cepam zero kokakolu bez secera.  Smile
Od sada pijem iskljucivo morsku vodu! No sugar at all! xD
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Vault Dweller

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.24
mob
SonyEricsson K800i
OFF:

Ehehehhehe jesi baksuz  Smile Smile

Cudno mi je to kako ja, kronicni kokakolicar, nisam uspio da prospem kolu po tastaturi ili kucistu...zapravo, kada bolje razmislim...jesam...?  Smile ali zato je i dalje zhiiiiv  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:41:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.