Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:08:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lap top pitanje  (Pročitano 2392 puta)
20. Mar 2011, 13:26:57
Hronicar svakodnevice


Samo retki nađu retke.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 514
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 6s
Kada pustim muziku na lap topu, i pojacam do kraja u winampu, i na speakers opciji(windows 7) pocinje da mi baguje npr mozila ako je ukljucena, ono not responding. Sta je to?
IP sačuvana
social share
Love to be loved.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Da nije mozda MSI laptop?  Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 14:32:49 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo retki nađu retke.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 514
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 6s
Tacno znas! Sta je u pitanju? Smiley
IP sačuvana
social share
Love to be loved.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Siemens C55
haha bora82 gleda u pasulj Smile Smile sad sledi pljuvanje po MSI laptopovima sa kojim cu se sloziti kasnije ali cu prepustiti bori da ispljuje za pocetak Smile

probaj update drajvera  Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 18:28:49 od breza5 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
haha bora82 gleda u pasulj Smile Smile sad sledi pljuvanje po MSI laptopovima sa kojim cu se sloziti kasnije ali cu prepustiti bori da ispljuje za pocetak Smile


 Smile Smile Smile


Citat
Tacno znas! Sta je u pitanju? Smiley


Pa to je razlog zato sto sam 3 meseca ratovao sa MSI pakom servisom.  Smile Na zalost resenja nema.To je MSI......Probao sam ja sve i svasta.I da menjam drivere i da menjam OS i da radim ovo i ono.To je neki sugavi bug MSI koji ne znam dal iko moze da resi.Moj model je bio MSI CR700.Evo ti opis mog problema od pre par meseci sa bureka:


Problem je sledeci: Naime imam windows 7 profesional i kad pustim neku muziku na winamp, aim, foobar2000,wmp i .... drugi programi se uspore i pocnu da zakucavaju.Na primer surfujem u FF i kad pustim neku pesmu  i  sve da se uspori.Ili na primer cropujem neku sliku u photoshop i kad pustim pesmu on krene da radi sporo.Odem na npr winamp i pauziram pesmu i sve mi radi opet normalno.Takodje nemam druge problem sa programima i sve mi radi OK.Kad pustim film takodje nemam problema.Dal ima neko ideju sta moze da bude problem ovde?  Smile Smile


PS:Ako mozes ikako promeni laptop u neki drugi model i ne kupuj nikad vise MSI.Samo me zivo zanima dal je CR700 ili neki drugi?  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia c6
Tacno sam znao da ce da oplete opet pricu o Msi-u, ja pratio svaki post od pocetka dok su ga zezali e Boro jos nisi resio problem
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 19:05:35 od geolog3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Tacno sam znao da ce da oplete opet pricu o Msi-u, ja pratio svaki post od pocetka dok su ga zezali e Boro jos nisi resio problem


Ma zavrsio sam ja tu pricu jos u decembru.  Smile Vratili meni kes i ja dodao jos 3 soma i kupio dell XPS.On sljaka ko Svajcarac i od tad nemam vise problema sa laptopom.  Smile Sto se tice MSI-a tvrdim da jesu losi medjutim ne bi to bio problem da ga ne servisira cuveni PAKOM!! Na benc forumu od 100 ljudi koji se zale na servise lapova njih 90% se zali na MSI pakom servis.Onda moderator inace sef servisa izadje i kaze"Ljudi to je sve laz i prevara mi smo bolji od ostalih".Onda se ubacim ja u pricu sa mojim problemom , on mi ljubazno odgovori na 1-2 PM-a i posle toga 1-2 mail-a i onda tajac....Dalje nikom nista.Zamene plocu - problem isti , zamene HDD - problem isti, posaljem 3 put - ne zamene nista , posalje 4 put i cekam skoro 30 dana da se udostoje da mi odobre zamenu tj povracaj novca.Onda posle 3 meseca drame i pakla zovem bcgroup i oni mi kazu da mi je odobreno 39 000 din umesto 43 500 din.  Smile Onda im se naj... mile mame preko telefona i posle 5 min me zove lik i kaze "OK odobreno vam je pun iznos sa fiskalnog".I jos mi ne uplate kes na moj racun nego sam morao da cimam prijatelja da ide sa posla da uzme kes....E od tad pljujem MSI i njihov pakom gde god mogu i ako sam bar 1 odvratio od kupovine MSI ja sam srecan.  Smile Iskreno ne radim to zbog mene nego mi je zao da ljudi prolaze ono sto sam prosao ja.Ja sam bio i glup i naivan i nisam znao da se postavim ali od kako kupujem racunare u zivotu nisam imao takve probleme kao sa PAKOM grupom.Ne znam zaista kako oni imaju ime i renome ali ko od njih 1 kupi i pokvari mu se nesto taj vise nece uci u PAKOM.
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 19:30:33 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo retki nađu retke.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 514
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 6s
Moj model je CX500... Ali hteo sam da uzmem dell xps ali trenutno se desio neki problem. Redovno se desava ovo, i hocu da poludim jer sam im dao punu sumu a to ima bug... Sada, da li da im trazim povracaj novca ili...? Jer ovaj lap top imam od oktobra...
IP sačuvana
social share
Love to be loved.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Moj model je CX500... Ali hteo sam da uzmem dell xps ali trenutno se desio neki problem. Redovno se desava ovo, i hocu da poludim jer sam im dao punu sumu a to ima bug... Sada, da li da im trazim povracaj novca ili...? Jer ovaj lap top imam od oktobra...


Eeeee.Tesko da ce ti dati pare odma.Tezak je put prijatelju da ti daju pare.Ovo je zemlja Srbija.Prvo ce da te izvozaju kao majmuna i da ih zivkas 1000 puta pa tek onda da ti daju pare.Mislim tako radi PAKOM.Normalne firme ne verujem da rade kao oni....Ne mogu da verujem zaista sta taj MSI radi.Pazi 3 MSI laptopa(moj, tvoj i od mog drugara) i sva 3 su razliciti modeli i sva 3 imaju isti bug.  Smile Ovo je za neverovati zaista....E aj sad ti dokazi njima da je to tako.Istina svakog boli pa tako i domaci MSI.Ne znam sta mogu pametno da ti kazem.Jedino da budes uporan i da oni tebi laptop ti njima vratis.Znaci posalji im laptop i opisi kvar i nemoj odustajati kad ti vrate pokvaren.Kod PAKOM-a je jedino resenje uzeti pare nazad i bezati od njih.  Smile Ja sam po prirodi uporan i ne odustajem.Meni su se svi smejali i govorili da pare necu videti nikad i rekli su mi da se pomirim sa cinjenicom da nikad na svom laptopu necu moci da pustim pesmu a da pritom ne baguje pola programa.Medjutim ja nisam mogao da se pomirim nikako i nisam zeleo da odustanem.Znam da zvucim kao da te pripremam za Kosovski boj ali jbg pricam ti istinu.Meni je stvarno bio pakao.Toliko sam se nervirao oko tog laptopa da mi je na kraju od muke doslo da uzmem i da ga bacim sa terase i skratim sebi muke...Cak sam se lomio da kad dobijem pare da ne kupujem uopste laptop jer mi se smucilo sve.....A da ne pricam da su ga posteno izdrndali i cak ogrebali....Izmenili su mu 100 delova dok nisu konacno shvatili da ne mogu da poprave.I da znas onih 72h je isto prevara jer su od 4 puta 2 puta drzali mnogo duze.I da znas samo da ako im 3 puta saljes laptop za isti kvar i ne poprave 4 put moraju da ti daju pare.Nemoj da te izvozaju kao sto su pokusali mene i kazu"Posaljite vi samo njega opet na servis".
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 21:26:59 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo retki nađu retke.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 514
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 6s
Pa meni je potreban lap top svakodnevno... Ako ga tako budem slao, nista necu pametno uraditi... Moram da zovem i da im kazem da nisam ja jedini slucaj. Gde mi je bila pamet kada sam uzeo MSI... Smile
IP sačuvana
social share
Love to be loved.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:08:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.