Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:36:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lap top pitanje  (Pročitano 2390 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Pa meni je potreban lap top svakodnevno... Ako ga tako budem slao, nista necu pametno uraditi... Moram da zovem i da im kazem da nisam ja jedini slucaj. Gde mi je bila pamet kada sam uzeo MSI... Smile


To sam i ja sebi isto govorio.  Smile najgore od svega sto je to kao neki bug koji ima dosta modela.A kad nesto ima bug to nije kvar nego jednostavno defekt.Meni su menjali plocu i nisu postigli nista.Ja kao amater mislim da je to nesto lose odradjeno oko snage samog laptopa.Jednostavno kad zvucnik radi na max on negde povuce previse struje i laptop nema snage i stuca.Ne znam mozda lupetam ali to je neki moj zakljucak do kojeg sam dosao.I sad kad to ima lupam od 10 modela 9 modela onda ko ce to da uvazi.Oni znaju da je to bug i zato i zezaju.Mislim zezaju oni i inace ali oko ovog mnogo vise....Ne znam vidi da dodjes do nekog bitnijeg tamo pa popricaj.Ja jedino sto sam uspeo da dodjem je call centar.   Smile A oni ce ti na svako pitanje reci"Ne znam posaljite ga u servis".Sa serviserom nisam uspeo ni da pricam.U stvari zvao me je mozda 2 puta od ta 2 puta 1 put me je napusio i rekao"Valjda ja znam svoj posao, ako ti se ne svidja zali se trzisnoj inspekciji" a 2 put kad su mi 3 put vratili laptop onda mi je rekao da nece vise da popravlja.  Smile E to su bila jedina 2 puta kad su oni mene zvali.2 put je bio na moj zahtev.A 1 put je bio kad su ovi iz bc-group zvali da vide sta se desava.Inace nisam nigde nasao njihov broj direkt.Ako si iz BG-a imas vise srece.Ja da sam iz BG-a ja bi usao u servis i ne bi izlazio dok mi ne kazu sta se desava.U svakom slucaju najgore je cimati se preko telefona.Od mail-a nema nista.Mislim da me je direktor servisa posle 2 mail-a ubacio u spam posto vise nije hteo da odgovara tj pravio se lud.  Smile Ima 4 opcije po meni: 1) da ih zoves i objasnis da je kvar nemoguce resiti(male sanse da ce ti uvaziti) 2) Da prodjes kao ja kroz pakao i saljes im do iznemoglosti( uspeh je realan medjutim izgubices milion zivaca). 3) Da prodas laptop i dodas kes i uzmes novi( nije losa opcija medjutim izgubices u kesu dosta i plus dok ne prodas imas da se otelis) 4) Da prihvatis da laptop je takav kakav je i da kupis zvucnike i slusas muziku tako(na externe zvucnike ne baguje).Ja sam se opredelio za opciju broj 2 medjutim mnogo je zamorno.  Smile Bio sam blizu opcije broj 3 da prodam djubre i uvaljam nekom svoju muku a takodje i opcija broj 4 mi je prolazila kroz glavu medjutim mnogo me je nerviralo pa sam to brzo iskljucio.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 23:19:08 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo retki nađu retke.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 514
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 6s
Zvao sam podrsku, prica kao sto si i rekao, da im posaljem laptop na servis itd... Sada... Moracu da saljem kada budem bio malo vise slobodan, jer mi je laptop neophodan svakodnevno.
IP sačuvana
social share
Love to be loved.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Zvao sam podrsku, prica kao sto si i rekao, da im posaljem laptop na servis itd... Sada... Moracu da saljem kada budem bio malo vise slobodan, jer mi je laptop neophodan svakodnevno.


Pa da.......Jbg znam vec kako rade........Vozaju te kao budalu....Budi grub kad ti budu vratili pokvaren laptop i reci da ti zavisi od toga posao.....Sa njima ne vredi lepo nego samo djonom.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo retki nađu retke.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 514
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 6s
Hvala Boro, da znam da nisam jedini koji je imao ovakav problem... Wink
IP sačuvana
social share
Love to be loved.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Pijem, Pusim, Drogiram se cini mi se popravljam se

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3886
Zastava ARG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple 3G
sad kad ti je bora utabao put idi i jebi im kevu  Smile
IP sačuvana
social share
I sat back looking at the stars and began to think.. where the HECK is my roof?!
Ko voli Slobodana Milosevica manji umro nego sto se rodio
[ icon_paper  by galileo011]:Ne budi buljas
[Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponovi].Burek SK spam team®
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo retki nađu retke.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 514
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Apple iPhone 6s
Pa ne zelimo biti nekulturni, resicemo to na savremeni nacin... Kamen i o ekran. Smile
IP sačuvana
social share
Love to be loved.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Zajeban je to jako problem.Nije to samo kod 1 modela pa kazes"Ma OK ko ga...".Problem je sto su 3 razlicita chipseta i 3 ista problema.On ima SIS chipset , ja sam imao NVIDIA a moj drugar ima AMD.Po meni nije to problem uopste u maticnoj.To zvucnik vuce previse snage i to utice na sam rad windowsa.Znate ono kad pustite na zvucnike neke jadne na max muziku pa on stuca.E tako i ovo , samo sto on na zalost utice i na rad windowsa.Ispada da kad pustas muziku na zvucnik ne smes nista da radis plus jos i pomiri se sa time da muzka prekida.Zato ja ljudima kad savetujem im kazem da beze od MSI.Imaju lose kulere jako i vrlo brzo crkavaju , onda imaju ovaj problem sto sam opisao, zatim izrada im je lose, mom drugaru se DVD rezac cuje kao da ce poleteti na Mesec i...Takodje on ima dual core masinu i 3 gb RAM-a i win7 mu radi mnogo lose.Mozda ce vam zvucati bzvz ali na mom dell-u koji po specifikacijama hardvera nije mnogo bolji od starog MSI mnogo bolje radi win7 nego na MSI.Nekako od kad ga imam nije mi se desilo da laptop stuca i da zakucava.A ovde je stalno nesto lose radilo.Nekako kako da je dell bolje optimizovao masinu da radi u windows.Po hardveru bi trebalo da rade isto ali u praksi to nije tako.Mislim nisu dzaba brendirane desktop masine bolje od ovih sto valjaju kod nas.Dell , HP , fujitsu kad prave masine na sve obrate paznju.Prvo ploce ne idu neke lomine, zatim CPU je obicno najbolje od Intel-a, zatim u te ploce ne moze da ide svaka memorija, kuciste je mnogo izradjeno lepo i kvalitetno, hladjenje je vrhunsku, napajanje je kvalitet i...Dzaba meni ova moja desktop masina kad sam mu sutnuo frontier kuciste koje je kao kanta za djubre.A stavio sam mu isto Kinez napajanje koje je djubre.Isto to radi vecina nasih radnji.Sastavi jaku masinu i stavi kantu od kucista i napajanja.Posle normalno da ne radi kako treba.Evo meni je za 12 meseci ovo 3 napajanje(jedno mi crklo posle 2 nedelje, drugo mi crklo posle isteka garancije a 3 sam imao u rezervi za stari komp pa koristim dok ne kupim chieftec).2 Kineza su mi crkla....Identicna je situacija sa lapovima.Da bi napravio laptop od 280 evra moras svuda da stavljas lomove.Posle kad saberes 3 tableta blubery za 3 godine isto te izadje kao Apple da si kupio.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Mar 2011, 17:16:14 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:36:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.