Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:46:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Labudji pev harda :(  (Pročitano 3812 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Sony xperia
Nemoj sebe kriviti sto si hteo nesto novo. Odakle znas da te nesto u tebi ne tera za jos necim novim ? Smiley

Pare se zarade i potrose. Hranu pojedes i iske**as. Ali zato sa sledecim nekim zalogajem uzivas u tom zalogaju. Sa nekom modifikacijom na autu, opet uzivas u tome. Zamenom auta, opet uzivas. Prepravkom u stanu, kuci, novoj kuci ... A za sve to ti je bio ili ce ti biti potreban novac. Da li uzivati pa iske**ati, da li prepraviti ili kupiti novo ... sve jedno je. Uzivaj. Smiley

Moras da formatiras hdd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Odustajem onda od instaliranja OS-a na aktuelne hardove

Snasao sam se nekako za 3500 pa cu da vidim da kupim najjeftiniji i najmanji hard (verovatno od 320 jer je smesna razlika u odnosu na 160) pa da onda ubacim OS na taj novi hard. Nadam s da cu bar uspeti da nadjem neki jeftin. Koliko vidim trziste je jos u njezhniku zbog poplava na Tajlandu

Al pazi sad ovo ludilo:

Upravo sam probao redownload jednog fajla od 1 GB i sve skoro savrseno radi. bukvalno se jednom cuo onaj zvuk.

Zakazao sam mu chkdsk sa fix errors za sledeci restart pa mozda nekim cudom to pomogne

moj standardni maler je da mi crkne hard za vreme praznika. Osecam da sutra nista ne radi.

komplet ludilo Smiley

prvo se skroz raspao a sad odjednom savrseno radi

otpakujem 4.5 gigabajta dok ovo pisem i sve sljaka  Smile. Nisam mu jos ni chkdsk odradio

Iza hardova mi je bio spoj produznog adaptera za novi kuler koji nisam dobro namestio (odjednom sam provalio da ne svetli)

sad da vidis kad ispadne da je taj spoj celu glupost i napravio
« Poslednja izmena: 02. Maj 2012, 00:56:11 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ovo sa adapterom 3 na 4 pina za vent je sasvim moguce sve i napravilo.

Spoj je bio labav (palio se i gasio kuler) a na istoj je grani napajanja kao i hard tako da nije nemoguce da je od toga pobrljavio

sad sam skinuo jedan fajl od giga bez problema. cak sam posle i otpakoao 4.5 giga dok sam surfovao netom.

jedino sto mi srecu kvari je to sto je padao health u sentinelu celo vece (97, 95, 93 i sad se smirio na 92%) ali i dalje kaze excelent
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Sony xperia
Taj hdd ako se cuje to iz njega, prebacuj podatke. Moze potrajati jos do sutra a mozda i sledecih godinu dana. 99,9999% je otisla, rastelovala se, raspomerila ... nazovi kako hoces, mehanika za pokretanje glava.
Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ce gi vidimo, rodila se nova nada

Otkad sam lepo zakacio vent nisam cuo onaj zvuk i komp lepo radi. U jednom trenutku veceras (pre namestanja kontakta na napojnoj grani na kojoj je i hard) je bio full zaribao i morao sam da ga ugasim na dugme

eksperimentisacu malo veceras sa skidanjem vecih fajlova

Sad sam ga vec prezalio i ako ispadne da jos radi to moze da bude samo plu. najveca mi je frka da nema da se nadje nov hard do 4000
« Poslednja izmena: 02. Maj 2012, 01:17:56 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Sinoc je malko i raduckao i lepo sam ga ugasio ali jutros kad sam probao da upalim komp - cao nema vise

evo me sa novim hardom i skoro 7000 siromasniji pre nego sto sam odlucio da igram bacanje kamena harda s ramena

Ubacio sam win i osposobio internet - i'm back baby!!!

a sad jedno deset sati zabave sa instaliranjem drajvera i softvera  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Po porukama koje sam citao bas sam se nadao da ce se izvuci Smile Smile jbg sta je tu je.. Smile
Neka te novi hard sluzi barem 15 dina:!:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Hvala na lepim zeljama Smiley

I tebe tvoji bar 30

Inace je situacija na trzistu diskova i dalje katastrofalna - deru po usima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:46:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.