Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:35:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Kvantni uspeh" - knjiga  (Pročitano 14967 puta)
29. Mar 2010, 18:19:37
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Sony xperia
Knjiga:
"Kvantni uspeh", autor Sandra Anne Taykor


Za mene se sve promijenilo kad sam se prije gotovo dvadeset godina upoznala s kvantnom fizikom. Načela energije i svijesti otvorila su mi oči za svijet mogućnosti kojih do tada nisam bila svjesna. Otada te zamisli dijelim s raznim ljudima širom svijeta. Oni su, kao i ja, ustanovili da je obrasce prirodnog svijeta moguće primijeniti na svaku
situaciju te postići zapanjujuće rezultate.

Ta znanost oslobađa jer vama daje nadzor nad vlastitom sudbinom. Daje vam moć jer vam omogućuje ustanoviti smjer vaše sudbine. Što god ste iskusili u prošlosti, kad naučite primjenjivati te čudesne sile
Univerzuma, pronaći ćete istinski izvor uspjeha. Znanstveni pristup financijama

Većina ljudi vjeruje da se okolnosti njihovih života temelje na slučajnim događajima na koje ne možemo utjecati, kao što su položaj i l i obiteljski prihod. A l i , ta zamisao pogrješno tumači stvarnost i čini nas potpuno nemoćnima. Istina je da svoja životna iskustva određujemo svojim odnosom prema zakonima koji upravljaju prirodom.

U materijalnom je svijetu nekoliko energetskih obrazaca koje ljudi mogu djelotvorno primjenjivati. Štoviše, znanost osobne energije i mehanika svijesti dva su najvažnija prirodna čimbenika koji utječu na ostvarenje vaših ciljeva. Kad te sastavnice aktivno primijenite u svojemu životu, opazit ćete duboke promjene.

Možda ste čuli da "ostvarujete ono u što vjerujete" i da "se razvija ono na što ste usredotočeni". Premda te tvrdnje zvuče istinito, često se svrstavaju u kategoriju idealizma i pomalo nepraktične filozofije.
A l i , te zamisli proizlaze iz važnih prirodnih načela te nas neodoljivo potiču na dublje razmatranje njihovih znanstvenih temelja. Istraživači kvantne fizike otkrili su da se sve sastoji od vibrirajućih struna energije. Ono što se nekoć smatralo čvrstom tvari, zapravo se sastoji od pulsirajućih energetskih vibracija, na koje ljudska volja
i svijest mogu utjecati. Volja i svijest oblikuju sudbinu svakoga pojedinca, kao i cijele vrste. Štoviše, vaša se budućnost oblikuje u ovom trenutku!

Svi ishodi ovise o tome što činite sa svojom sviješću i energijom. Ta istina daje toliko veliku moć da će vam njezino shvaćanje promijeniti život. Čak i ako ih do sada još niste bili svjesni, univerzalni zakoni privlačenja utječu na svaki vid vašega života, uključujući karijeru, financije i odnose.

Kvantnofizikalna teorija neodređenosti otkriva da živimo u stanju beskrajnih mogućnosti koje sami stvaramo. Svijet egzistira u neprestanom stanju promjene, u kojemu čak i mala promjena energije može iznjedriti trenutačnu i dalekosežnu promjenu stvarnosti. Premda najveći dio moći u Univerzumu nije vidljiv, moguće ju je koristiti
vrlo učinkovito. Možda ne možete vidjeti atom, ali nedvojbeno možete svjedočiti posljedicama aktiviranja atomske bombe - a vaše osobne, nevidljive vibracije također imaju vrlo dramatične učinke. A l i , da biste stekli moć nad njima, morate biti spremni istraživati neistražena područja i krenuti na putovanje u unutarnji svemir.

Ostavljanje budućnosti za sobom Mnogi se ljudi osjećaju kao da su na pokretnoj stazi: neprestano su u pokretu, ali ne stižu nikamo. Umorni su od jurnjave kući s posla, sa sastanka na sastanak, od neprestanog obavljanja poslova i zadataka koji ih ne ispunjavaju. Prelaze iz jedne veze u drugu, iz jednogaprojekta u drugi, u vječnoj nadi da će im novi mudar potez donijeti ono što traže. Osjećaju se prazno i zaglavljeno te žude za slobodom.

Očajnički žele promjenu, ali jednostavno ne znaju kako bi je ostvarili, pa neprestano ponavljaju stare obrasce.
Ako vam to zvuči poznato, a svako vas novo razočaranje podsjeća na prijašnja, ne dajte se obeshrabriti. Vi posjedujete moć oblikovanja drukčijeg života. Štoviše, kvantna fizika otkriva da vi jeste u samom središtu svijeta neograničene moći i potencijala. Više ne morate tek preživljavati i osjećati nezadovoljstvo. Univerzalni zakoni mogu potpuno promijeniti vaš život.

Ta sam načela primijenila u svakom aspektu svojega života. Pomogla su mi prijeći put od srednjoškolske profesorice do savjetnice i na posljetku predavačice s međunarodnim angažmanima i spisateljice. Nakon dva propala braka gotovo sam odustala od ljubavi, ali sam i na tom području odlučila primijeniti univerzalne zakone. Za manje od godinu dana upoznala sam svojeg sadašnjeg supruga, mudrog i duhovitog čovjeka koji me istinski podupire i voli i koji je neopisivo oplemenio moj život.

A l i , po pitanju tih čudesnih načela, najljepša je vjerojatno priča o mojoj divnoj djeci. Ljudi su supruga i mene smatrali sumanutima jer smo željeli posvojiti dvije djevojčice, koje nisu u krvnom srodstvu, iz jednoga ruskog sirotišta. A l i , znala sam da su zakoni energije i svijesti savršeni i da ćemo, ako ispravno primijenim njihovu moć, privući najbolju djecu - i jesmo!

Postupak je bio dugotrajan i zamršen, iznimna priča o "čarolijama" za koju bi mi bila potrebna cijela knjiga. A l i , sve je završilo sjajno, a naši su se životi promijenili i donijeli nam neizmjernu sreću.


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Sandra A. Taylor -... (1150.4 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Zakon Privlacnosti i Radijacije sazet za prazne americke duse. Ali dobro, mozda ce neki da shvate da su zaista Kretori i da primenjuju Zakon Privlacnosti za ono sto je zaista vazno - kristalizaciju Duse.
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Ajde, OK, sve je to lepo, ali da li je neko sa foruma stvarno "isprobao" ove zakone "privlacnosti"... ?


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Ti ih isprobavas svaki dan, samo to ne radis na svestan nacin. Da li si ikada zeleo nesto jako i nakon odredjenog vremena to zaista i dobio? A kada si dobio onda si bio toliko srecan sto si dobio da si zaoboravio da si to jednom jako zeleo. Zelja je sve!
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Dobro, da onda preformulisem pitanje: da li je neko svesno, znajuci za ovaj zakon ovo isprobao.

Prvo sto mi je palo na pamet je majka od jednog druga koja je podlegla tumoru. A svi smo zeleli da prezivi (dve operacije nisu bile uspesne).

Tako gledano vecina muskaraca bi spavalo sa Andzelinom Jolie  Smile

A ja sam uvek zeleo nemoguce: da dan bude sto duzi da mogu sto vise da se bavim raznim aktivnostima koje zelim... A to mi nikako ne polazi za rukom. Ni kada planiram... Kada sviram, vreme neverovatno brzo prodje, kada citam, opet se izvuce jer nisam od onih koji mogu da brzo procitaju knjigu, onda bih da malo pratim tehnoloske novitete i casopise ...

Ovo traje vec duze vreme (ta zelja) te sam kao mali uvek mastao da mogu da stavim pauzu na vreme i da se bavim stvarima koje hocu...

A za vreme studiranja sam morao da se (uglavnom) odreknem svih tih stvari jer je ispastao fakultet...

Prema teoriji privlacenja nekako bih mogao da ukombinujem te sve stvari koje zelim... I ne samo ja, vec i svi drugi... Zbog toga i pitam kakva su iskustva drugih...

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Dobro, da onda preformulisem pitanje: da li je neko svesno, znajuci za ovaj zakon ovo isprobao.

Prvo sto mi je palo na pamet je majka od jednog druga koja je podlegla tumoru. A svi smo zeleli da prezivi (dve operacije nisu bile uspesne).
Pitanje je da li je ona to videla kao nesto sto treba da joj unese promenu u zivot. Neki ljudi i kad obole od raka nastave po starom (tipa idu na posao i sl.)

Tako gledano vecina muskaraca bi spavalo sa Andzelinom Jolie  Smile
Ovo ne znam kako da objasnim. U principu isto je kao pitanje zasto bas neko dobije 7 na lotto-u?! (slozices se da je u istom rangu). Smile Ja sam svojevremeno zamisljao lepu i zanimljivu devojku u mom zivotu i pogodi sta se desilo? Slucajnost, mozda, ali ne i ako mene pitas. Smile

Ovo ostalo si aveo sta nisi dobio. Zapitaj se sta si trazio i dobio? Svi dobijemo ono sto trazimo samo sto to vecinom radimo na podsvesnom nivou jer smo u svesnom stanju u neprekidnom haosu. A kako da ti neko nesto da kad ni ti sam ne znas sat hoces i ne mozes da se fokusiras na to...
« Poslednja izmena: 31. Mar 2010, 22:39:45 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Jel' neko citao ovu knjigu? Light, deki? Nesto mi se nenormalno cita od ovakve tematike, pa kontam da ovo skinem i procitam. Al' posto neko rece "za prazne americke duse" malo sam se pokolebao...

Ako imate neke preporuke, bacite na PP  Smile Smile Smile Ako ne, procitacu ovo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Ne bih se toliko kolebao zbog te izjave.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja rekoh to sto rekoh. Knjiga malo 'bezi od dubine' ajmo reci. Mada, naravno, nisam je procitao detaljno vec uzeo ono sto odzvanja iz nje.

Evo ti malo dublji smisao Zakona Privlacnosti:

ATS: Kako biramo put Službe ka Drugima?
HH: Budite dobri prema sebi. Negujte istinsku Ljubav prema Život, i Biću. Budite istinski zahvalni Beskonačnom Kreatoru svaki dan, što vas je doneo u Biće, i za pružene darove. "Preživeli ste" do sada zar ne? Možda nemate sve što želite, ali imate sve što vam je potrebno, da bi završili ono za šta ste ovde inkarnirali da uradite. Zahvalite za to. Pokažite priznanje i zahvalnost Beskonačnom Kreatoru, za sve što je učinilo, i radi za vas. Dao vam je dar Životnog Iskustva i ponudio vam Slobodnu Volju da odlučite šta ćete da Kreirate sa njim. Pazite na svoje misli pažljivo jer su moćnije nego što možete da zamislite. Kada osećate Ljubav i Služite Kreatoru, život Službe ka drugima će postati prirodan ishod prethodnog. Uvek tražite načine da budete od pomoći vašim drugim Bićima. Ohrabrujte druge. Podižite ih, nemojte ih spuštati. Budite svetionik svetlosti, u svetu tame.

Da li ta stara žena treba pomoć oko torbe sa namirnicama? Kako postupate prema beskućniku koji vas pita za sitniš za sklonište? Da li ste ikada čuli za "prerušene Anđele?" Gledajte i vidite Božansku Varnicu u Srcu svih Bića. Postupajte prema njima kao što biste želeli da se prema vama postupa i kao što biste postupali prema svom Kreatoru, kada bi vam se on direktno obraćao. "Kad učiniste jednome od ove moje najmanje braće, meni učiniste ". Zakon Radijacije i Privlačenja. Vaše misli, reči i dela vam se vraćaju. Na kraju, negujte duh ponizne Zahvalnosti. Nećete mnogo pogrešiti time. Želja da se služi teče prirodno iz zahvalnog srca.
ATS: Ako živimo filozofiju "okrenuti prema drugima" u cilju postizanja jedinstva sa izvorom beskonačnosti, nismo li time u suštini " okrenuti prema sebi"? Kako se pravi razlika između negativnog i pozitivnog polariteta?
HH: Vi niste Okrenuti prema drugima da bi postigli Jednost sa Izvorom Beskonačnosti, već ste Okrenuti prema drugima jer ih volite, kao samoga sebe. Drugi, su produžetak vas. Zato Zakon Privlačnosti radi tako kako radi. Zaista, šta god da radiš meni, radiš sebi. Mi smo Svi Jedno, u Beskonačnoj Kreaciji. Razdvojenost je iluzija, jer vidite samo ono što je u 3. Denzitetu. Ne vidite celu sliku.
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
I ? Sta nije u redu tu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:35:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.181 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.