Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kvalitet zivota u Srbiji, drzavama ex Yu i u Evropi  (Pročitano 21872 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Jeste tu si upravu...onda su ti njemci bezobrazni.... mislim jebiga ja znam svakakve...ima ih stvarno u svakoj sitnici nadju nesto,ali ima onih koji su galantni. Sve zavisi na koga sretnes...
Osamdeset i neke kampovao sam u Porecu,pored mene Nemacka familija,naprave si caj  a onda uzmu vrecice i stave ih sa štipaljkom na štrik razapet izmedju dva drveta da se osuše,pa sutra opet iznova piju!Oni bi se pre za marku a sada za euro ponizili do neslucenih granica!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Jeste tu si upravu...onda su ti njemci bezobrazni.... mislim jebiga ja znam svakakve...ima ih stvarno u svakoj sitnici nadju nesto,ali ima onih koji su galantni. Sve zavisi na koga sretnes...
Osamdeset i neke kampovao sam u Porecu,pored mene Nemacka familija,naprave si caj  a onda uzmu vrecice i stave ih sa štipaljkom na štrik razapet izmedju dva drveta da se osuše,pa sutra opet iznova piju!Oni bi se pre za marku a sada za euro ponizili do neslucenih granica!

Isto tako pricaju njemci za nizozemce,nizozemci za belgijance...mislim rinaka jeli to onda pravi dokaz kakav je jedan narod....vidim nase ljude dolje bilo to u Srbiji ili Hrvatskom pa to se hvali vise o tudjinima nego o tome sto su oni uspijeli a carape nemaju ciste na nogama...mislim gdje je tu pamet..nasi vole da se kite tudjim perijem eto kako oni znaju nekog pajdu tamo i kako je dobar sa njim pa tako sve dalje,nasi zato uzimaju kredite da bi mogli govoriti koji su oni djekovi svojim susjedima i kako idu na more ....razlika je u tome sto njemci misle racionalno a mi mislimo u sustini sa nekim inatom...

Jeste sigurno da su rusi,ameri mnogo galantniji u trosenju novca, i sta to ima veze sada...opet to nije za temu ovdje.
« Poslednja izmena: 19. Avg 2007, 16:19:19 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Jeste sigurno da su rusi,ameri mnogo galantniji u trosenju novca, i sta to ima veze sada...opet to nije za temu ovdje.
A tek mi Srbi,mi idemo do poslednjeg dinara! Smile

Citat
Isto tako pricaju njemci za nizozemce,nizozemci za belgijance
Pa svaki narod ima nešto što ga karakteriše!Recimo Belgijanci su stršno prljavi,sad ne znaci da su svi takvi...
« Poslednja izmena: 19. Avg 2007, 16:24:35 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
   Smile
Oooooo ... pozdrav društvu ... Bonjour l'equippe
vidim, turizam je opet tema - meni najdraža
pozdrav svima s Hvara

@zemunac ... Welcome back   

@bokimajk ... pozdravi Arnolda u LA i reci da mi vrne onih 200 $, inače mu razbijam sve šajbe/ prozore na kući u Gratzu čim opet odem gore

@rinaka ... sljadoljed na Hvaru odljičan, "Stracatela" prva ljiga, bre ...  Smile

@tiger ... čekam, di si ?  Dogovorili se za pivo na Hvaru; ja pijem, naručio i tebi ...



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k800i i D820
   Smile
Oooooo ... pozdrav društvu ... Bonjour l'equippe
vidim, turizam je opet tema - meni najdraža
pozdrav svima s Hvara

@zemunac ... Welcome back   

@bokimajk ... pozdravi Arnolda u LA i reci da mi vrne onih 200 $, inače mu razbijam sve šajbe/ prozore na kući u Gratzu čim opet odem gore

@rinaka ... sljadoljed na Hvaru odljičan, "Stracatela" prva ljiga, bre ...  Smile

@tiger ... čekam, di si ?  Dogovorili se za pivo na Hvaru; ja pijem, naručio i tebi ...





Jojjjjj vidi ti Dinama...ej tu sam 29.8 joj jedva cekam...di si ti? U kojem gradu si? Ej pazi da te neuhvati Nicky Hilton !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
zemunac kad sam bio na havajima u  jednom od najboljih nema ni tamo pica za dzabe koliko hoces
uz malo skuplje pice neko ko moze vise popiti bi za par sat "povratio" tih 400 500 dolara nazad
cak i u bafetima gdje se moze jesti do mile volja pica se placaju...
na tom se najvise zaradjuje
dinamo vazi Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Istra i Primorje
Najposjećeniji otoci Krk, Lošinj i Rab Piše: Mihajlo Pažanin
Foto: Duje Klarić/CROPIX

U srpnju je na području Primorsko-goranske županije zabilježeno 523.385 dolazaka turista koji su ostvarili više od tri milijuna noćenja, a u hotelima je sve više domaćih gostiju

OPATIJA - Iako se tome na početku godine nitko nije nadao, mjesec srpanj je na Kvarneru oborio sve rekorde u broju noćenja i ostvario rast za čak četiri posto u odnosu na isto razdoblje 2006.

Temeljem podataka prikupljenih anketom turističkih zajednica, u srpnju 2007. godine na području Primorsko-goranske županije zabilježeno je 523.385 dolazaka turista, koji su ostvarili ukupno 3,383.057 noćenja. Domaći turisti ostvarili su 61.478 dolazaka te 388.021 noćenje, zabilježeno je 461.907 dolazaka stranih turista, a noćenja 2,995.036.

Te podatke nam je potvrdila direktorica Turističke zajednice Primorsko-goranske županije Gordana Medved, koja ističe kako radnici u ugostiteljstvu doista imaju puno razloga za zadovoljstvo.

- U našim projekcijama za ovu godinu očekivali smo da broj noćenja neće rasti više od jedan posto, a po podacima kojima raspolažemo prvih sedam 2007. nadmašilo je sva naša predviđanja - kaže Medved. Iako je ukupni broj dolazaka gostiju u srpnju pao za dva posto, po njezinim riječima oni koji su došli zabilježili su veći broj noćenja, a to je u konačnici jedini pokazatelj uspješnosti sezone.

- Posebno raduje što u ukupnoj strukturi gostiju neprekidno raste broj domaćih gostiju, kojih je u prvih sedam mjeseci ove godine čak devet posto više nego lani -tumači Medved. Kada je o strancima riječ, naši najvjerniji posjetitelji ostaju Slovenci, Nijemci i Austrijanci, koji već nekoliko godina ostvaruju stalni rast broja dolazaka.

- Zanimljivo je da se sve više otvaraju i neka nova tržišta, pa se tako na kvarnerskoj rivijeri sve češće pojavljuju Poljaci i Slovaci - ističe Medved. Zbog lijepog vremena odlično posluju i autokampovi, a u privatnom smještaju dobre rezultate ostvaruju oni koji su se na vrijeme prilagodili novim vremenima. Najveći broj noćenja do sada ostvarili su otoci Krk, Lošinj, Rab i Crikvenička rivijera.

I ove godine rekordno
Kad je o Talijanima riječ, direktorica TZ-a ističe kako su naši susjedi svoj tradicionalni ferragosto razvukli na srpanj i kolovoz, pa njihovi dolasci tijekom kolovoza nisu više masovni kao u vrijeme kada je cijela zemlja 1. u mjesecu odlazila na godišnji odmor.

- Usprkos tome, prvi pokazatelji govore da će naši zapadni susjedi ponovno doći u rekordnom broju - vjeruje Medvjed. Ona dodaje da Talijani nemaju dio zemlje koji bi posebno preferirali, već postojeće analize pokazuju da u velikom broju podjednako posjećuju cijelu hrvatsku obalu.






   |      fifislava      |      7.8.2007 16:13:57
u krku nema postenog turista, sve neki poljaci i rusi koji se cjenkaju i zbog polupraznih kapaciteta apartmane koji su po cjeniku 80, dobivaju za 50 eura, sramota ako to nazivate turizmom


opet kontradiktivne price....
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N82
U Crnoj Gori na danasnji dan (17. avgusta o.g.) boravi 101 149 turista, sto je za 46% vise u odnosu na isti period prosle godine, odnosno vise za 32 214 gostiju, saopstila je Danica Ćeranić, menadžer NTO CG, na redovnom press briefingu, koji je danas odrzan u Nacionalnoj turistickoj organizaciji Crne Gore.

Na dalje, Ćeranić je saopštila da ce u periodu od 18. do 22. avgusta o.g. Crnu Goru posjetiti autralijski novinar Michael Walters, koji pise za neke od najuglednijih australijskih turistickih casopisa. Njegova posjeta se organizuje u saradnji sa marketinskom agencijom Eagle Space iz Australije koja se bavi promocijom regiona Balkana i vec par godina radi na povecanju interesovanja australijskog trzista za ovaj dio Evrope.

Saradnik u Turistickoj organizaciji Kotor, Dragana Vukadinovic, saopstila je da u Kotoru trenutno boravi 3.065 gostiju, od cega 145 domacih i 2.920 stranih gostiju. U odnosu na isti period prosle godine turista je vise za 27%. Na dalje, Vukadinovic je obavijestila da ce se sjutra, 18.avgusta u Kotoru odrzati tradicionalna manifestacija „Bokeljska noc“ pod nazivom „Festa nad festama“. U defileu Kotorskim zalivom takmicice se 40 barki. Ocekuje se preko 40 000 posjetilaca.


Javnost je obavijestena i o sedmicnom izvjestaju turistickog telefona za informacije 9797 i telefona za zalbe, prituzbe i pohvale 9817, koji su u saradnji sa Montenegro turistickim centrom (MTC), u funkciji 24 sata dnevno.

Turisticki telefon 9797 je u toku prethodne sedmice dnevno biljezio oko 800 poziva. Najveci broj poziva se odnosio na informacije o zabavnim i kulturnim dešavanjima u turističkim mjestima, redu voznje, hotelskom i privatnom smjestaju.
Sto se tice telefona za zalbe i prituzbe Ministarstva turizma i zastite zivotne sredine 9817, koji je ove godine i eko telefon, u toku prethodne sedmice, zabilježio je 162 poziva, od čega 143 pritužbe i 19 pohvala. Najveci broj prituzbi se, kao i u prethodnom periodu, odnosio na preglasnu muziku, neovlasceno odlaganja otpada i smeca i plaže (naplatu ulaska, cistocu, koriscenje rekvizita). Pohvale su se odnosile na racun komfornosti smjestaja, sredjenih kupališta i bogatog kulturno-zabavnog programa u turističkim mjestima.


PR služba Nacionalne turističke organizacije Crne Gore
IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
fino za Srpsku Goru Smile
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k800i i D820
Boki sta su tu kontradiktivne price...?
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.