Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:13:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kustiricin film "Zavet"  (Pročitano 13597 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Ma da...one totalne neznalice koje selektiraju filmove za kanski i venecijanski festival stvarno nemaju pojma...
mislim, zanemarivati misljenja jednog  le matou-a, pizdoje, zxstoleta, gazdadjoke....stvarno je za svaku osudu...
Malo sam pronjuskao po poslednjim postovima nekih od navedenih velicina i da....totalno sam u pravu sto se tice njihove kompetentnosti ...mislim, ipak ljudi koje vole Snezanu Dakic, filmove kao sto su ....Djavo nosi pradu, I'm a legend... a dosadan im je Taxi driver....ni ne treba da gledaju Kusturicine filmove...i hvala bogu da ne gledaju...i daj boze da nikada me nikada ne oplemene svojim razmisljanjima i utiscima  o Kusturicinim filmovima ...i scorsese-ovim...i nisam imao vremena da iscitam sve njihove postove ali valjda nisu iskritikovali jos nekog "rezisercica"...

drzite se Matrix-a i Transformersa.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Eisenstein mora da je isto strasno dosadan  Smile
Al nekako se studira na filmskim akademijama  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Nisam jos pogledao ali ne morate shvatit da ne moze svaki da bude ne znam poput undergraunda ili dom za vesanje
Jebig nekad nema inspiracije i onog za njega prepoznatljivog stila i humora
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
Ja ovaj film nisam mogo da gledam duze od 10 mjn.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 130
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma da...one totalne neznalice koje selektiraju filmove za kanski i venecijanski festival stvarno nemaju pojma...
mislim, zanemarivati misljenja jednog  le matou-a, pizdoje, zxstoleta, gazdadjoke....stvarno je za svaku osudu...
Malo sam pronjuskao po poslednjim postovima nekih od navedenih velicina i da....totalno sam u pravu sto se tice njihove kompetentnosti ...mislim, ipak ljudi koje vole Snezanu Dakic, filmove kao sto su ....Djavo nosi pradu, I'm a legend... a dosadan im je Taxi driver....ni ne treba da gledaju Kusturicine filmove...i hvala bogu da ne gledaju...i daj boze da nikada me nikada ne oplemene svojim razmisljanjima i utiscima  o Kusturicinim filmovima ...i scorsese-ovim...i nisam imao vremena da iscitam sve njihove postove ali valjda nisu iskritikovali jos nekog "rezisercica"...

drzite se Matrix-a i Transformersa.... Smile

Ma nije tebi lako u zivotu kada ceprkas po forumu postove ljudi cije misljenje zelis da opovrgnes.
Ovo je "FORUM "....tako da ovde ljudi iznose misljenje o raznim oblastima i temama.Tvoj problem je sto za svoje misli mislis da su teoreme i postulati i kao takve nepromenjive.Za razliku od tebe ja nemam tu potrebu da na jednom forumu ostavljam utisak "sveznajuceg-uvek u pravu" mudraca.Sta ljudi misle o mojim komentarima mene bas boli k..ac
I koje bre rekao da je Taxi driver dosadan,pljuvao Scorsesea,....?? A da ti si od onih sto sve neistomisljenike svrstavas u isti kos...Sad mi je i jasno zasto volis Kusturicu....to je verovatno po politickoj liniji.Verovatno te jako jako dirnuo njegov vekliko-srpski-antiglobalisticki govor na mitingu pa tako bolno dozivljavas kritiku njegovih filmova.
O venecijansko i kanskom festivalu nemam ama bas nikakvo visoko misljenje.
I na kraju hvala na savetu....drzacu se ja Matrixa
« Poslednja izmena: 04. Maj 2008, 19:40:33 od le matou »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Teoreme su promenljive ... i dokazive.... a aksiome su nepromenljive...
pozdrav ...  juhuuuu    Smile

Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2008, 17:05:03 od veliki black »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 130
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
A sta je postulat ako ne isto sto i aksiom? ? ? ? ? Smile rekao sam teoreme i "postulatii". . . . . . Samo malo koncetracije bih molio sa tvoje strane prilikom citanja mojih postova :d
a tvoj komentar o filmu zavet i kusturicinom opusu je. . . . ? ? ? ? ? ?  









[Edit by ziledin: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 12:54:27 od ziledin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ko kaze da je zavet los film treba da se preupita malo...ako neko zna gde mogu da nabavim strava muziku iz tog filma neka mi javi na adresu
balevr@msn.com unapred zahvaljujem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Nedavno sam odgledao ovaj film. Hmm Smile

Sto se tice nerealnosti to je klasika kod Kusturice, i mora gledalac biti malo mastovit.
Al ono sto mi se posebno ne svidja kod njegovih filmova je... u svakom mogucem filmu nas prikaze ko prljave cigane i zatucane primitivce...  Smile Smile Smile
Ali u svakom...  Smile
Veliki deo ljudi u Srbiji nije ni svestan koliko je Kusturica doprineo odvratnom imidzu Srbije. Barem u Nemachkoj u kojoj sam cesto boravio. A verujem da je i ostalim zemljama isto misljenje.  Smile

Druga stvar. Film je ko jedan veliki muzicki spot.
Lik koji glumi brata boksera, velikog rmpaliju, je inache Kusturicin sin. I zove se Stribor Kusturica.

Stribor je takodje bubnjar Zabranjenog Pusenja. Cini mi se da su oni i pravili muziku za film.
Odlicna je muzika, svaka njima cast, ali zar su stvarno morali toliko da je forsiraju?!! Neke dijaloge sam propustio zbog proklete muzike.
Zna se koji je deo predvidjen za muziku, a to sigurno nije deo kad dvoje ili vise njih vode konverzaciju...  Smile


Necu ni da ocenjujem ovaj film. Zamrzeo sam njegove filmove. Ja nisam ni prljav a ni primitivac.  Smile ( ili barem nisam toliki kao sto su svi u  njegovim filmovima )
« Poslednja izmena: 23. Sep 2008, 12:15:39 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu seljackih opanaka

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1861
Zastava Majka Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC S730
A sta je u vezi nas primitivno u ovom filmu?
Odvratni imidz o Srbiji stvaraju politicari, a covek sa osnovnim obrazovanjem ne smatara filmsku fabulu ozbiljno.
Inace Stribor je sam komponovao muziku za film.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:13:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.