Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:51:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kusta i Nele 29. novembra u ,,Areni“  (Pročitano 9853 puta)
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung , dobio od MTS-a
"Вел", народ на западу је  прилично "ступидан" и онда им дође "сам селебрејтид" режисер из Србије, са својим новим филмом, који говори о "гес ху". Smile

Druze pricha ti je super, samo te praksa malo zajebava  Smile Film "Dom za vesanje" pricha o ciganima, na vrlo ozbiljan nachin.."Crna machka beli machor" je teshka zajebancija i sprdnja..U filmovima "Secash li se Doli Bel", "Otac na sluzbenom putu", "Underground"..i ovim novijim "Zivot je lep" i "Zavet" cigani se pojavljuju sporadichno, tema je neshto sasvim drugo..Al ni to nece sprechiti tebe i tebi slichne da u tome nadjete opasnost jer nas taj ""сам селебрејтид" режисер из Србије" svojim novim filmom predstavlja onakvima kakvim nismo tom narodu sa zapada koji je  "прилично "ступидан""  Smile kako da ne  Smile Ajd da batalimo te B92 fore i da prichamo argumentima, vazi  Smile ?

Ovako-odrastao sam na ZPushenju, na koncertu 1996. sam se popeo na binu da bih sa Neletom recitovao "Pamtim to ko da je bilo danas.."..Da li bih voleo da je na koncertu u Areni bilo vishe starih pesama? Naravno da bih, to su pesme moga detinjstva..Al sam isto tako siguran da bi se, da je npr 20 starih pesama otpevano, nashlo iljadu pametnjakovica koji bi rekli "Jbm ti tu njihovu svetsku karijeru kada i dalje pevaju pesme od pre 20 godina"  Smile Sve se moze oprostiti osim uspeha, u zemlji Srbiji pogotovo..

Slushao sam te nove pesme Emira & TNSO, uspeo sam da skinem preko DC++ snimak sa njihovog koncerta u Buenos Airesu. Ludnica na kub..Argentincima je super zezanje kada chuju obradu pesme "Ja sam ja Jeremija" sa engleskim textom, meni nije jer sam original chuo odavno..Al da je ritam dobar - jeste, da dobro sviraju - ne da sviraju nego ubijaju..Oni su naprosto preshli na jedan drugi nivo, rade muziku kojom pune hale u Juznoj Americi, Rusiji i Zapadnoj Evropi, shto je hteo to neko priznati ili ne - uspeh  Smile

Staro Zabranjeno Pushenje je bilo extra kombinacija Neletove lucidnosti i Sejovih ideja, Neletovog vokala i Sejovih tekstova..Te kombinacije vishe nema, i zalili mi koliko god hocemo, necemo ih ponovo spojiti. Ono shto je bitno - iza te stare ekipe su ostali prejako dobri albumi, svi ih mi znamo napamet, al bi u ovoj situaciji - bilo sebichno od bilo koje od ove dve zaracene strane da ih prisvaja i dalje rabi..Neletova druzina radi neshto novo i drugachije, mozesh to da volish ili ne, al da osporavash kvalitet i uspeh - ne bi smeo. U svakom sluchaju, Sejov pokushaj da ekipu koja je ostala sa njim prikaze kao jedinu i iskrenu energiju starog ZP, vishe je nego smeshan  Smile
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung 
Ма добро, пусти ти мене те приче. Ја нисам ишао да звиждим тамо. Зашто да дајем паре за то? Нисам толико затуцан.

Нити сам очекивао било шта, од њих. Добро, можда само да без увијања и филозофирања, каже како га минули рад више не занима. Јеби га, унца, унца њесра му доноси паре по иностранству.

Немам ја никакав проблем с тим. Зато и нисам отишао на концерт. Нећу да дајем паре, да би чуо свега пар правих ствари, које су буквално свирали кад осете да ће разни предмети ускоро полетити према бини. Smile

"Бај д веј", енглеске изразе употребљавам, тек да будем ироничан. Smile Нисам баш језички чистунац, нарочито у формалном говору, али се трудим да укажем на глупости, којима смо изгледа склони.

"Бај д веј аген", никако не гледам б92. Smile Напротив, презирем их.
« Poslednja izmena: 03. Dec 2008, 02:23:54 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
Ма добро, пусти ти мене те приче. Ја нисам ишао да звиждим тамо. Зашто да дајем паре за то? Нисам толико затуцан.

Neke stvari očigledno ne razumiješ... Aj da citiram potpis svoj, tačnije Andrića: "Zato što mogu, i što se usuđuju o svačem svašta da kažu, oni misle da sve znaju."


 Sve se moze oprostiti osim uspeha, u zemlji Srbiji pogotovo..

Slushao sam te nove pesme Emira & TNSO, uspeo sam da skinem preko DC++ snimak sa njihovog koncerta u Buenos Airesu. Ludnica na kub..Argentincima je super zezanje kada chuju obradu pesme "Ja sam ja Jeremija" sa engleskim textom, meni nije jer sam original chuo odavno..Al da je ritam dobar - jeste, da dobro sviraju - ne da sviraju nego ubijaju..Oni su naprosto preshli na jedan drugi nivo, rade muziku kojom pune hale u Juznoj Americi, Rusiji i Zapadnoj Evropi, shto je hteo to neko priznati ili ne - uspeh  Smile

 U svakom sluchaju, Sejov pokushaj da ekipu koja je ostala sa njim prikaze kao jedinu i iskrenu energiju starog ZP, vishe je nego smeshan  Smile

To je to... Over end aut
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung 
Шта ти сад није јасно?

Рекох већ, да то што они раде благо речено презирем, али да опет нисам желео отићи тамо да бих уживао у пар правих ствари и звиждао им остатак концерта, као што су многи радили, како сам чуо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Staro zabranjeno pusenje moze se cuti i dovoljno , kako od sarajevskog Zabranjenog pusenja tako i od Elvisa J kurtovica koji takodje peva stare pesme Zabranjenog pusenja po lokalima i klubovima sirom bivse SFRJ!
Neskromno bi bilo jos da trazimo i od Neletove ekipe jedno te isto!

Meni se u potpunosti svidja ovaj novi  fazon No smoking orchestar a pogotovo sto nas u najboljem svetlu promovisu svuda u svetu od Srbije do Tokija, i namame masu da peva i skandira Kosovo je Srbija u bilo kom delu zemljine kugle!

I svaka cast na koncertu u Areni bilo je odlicno , nove stvari su im i tekako dobre oni koji pricaju da su lose nisu sigurno ni jednom odslusali ni jedan noviji album!

A i ovaj potez Sarajevskog pusenja nije ni malo zahvalan !Sad su nasli da pricaju o autorskim pravima posle 15 godina od razlaza i raspada !Zastitili su autorska prava na ime Zabranjeno Pusenje u septembru 2008 kada se vec uveliko u medijima govorilo o velikom , povratnickom koncertu Neleta i ekipe u Srbiju , a javno su progovorili tek dan posle koncerta!
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
No Smoking Orchestra je obicno sranje i nema veze sa rokom, new primitivs fazonom, nema Neleta&Sexona u kombinaciji i nema ni Zabranjenog Pusenja, nema razbijacina od svirki... Guca i ciganija je preovladala kod ovih nasih i to je nesto skroz drugacije, mozda je to neka furka na zapadu, ali ovde nije, pravi fanovi Zabranjenog Pusenja vise i ne idu na koncerte istih... u Sarajevu isto danasnje Pusenje nista posebno, pevaju nekakve Teheranske pesme o Dzeniti, o narkomanki iz Njujorka i Bajramu bez horsa, s Arabeskama... takodje ruralno, ovo sve je go kurac, kraj price, bilo jednom u Ex-Yu, vise nema!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:51:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.