Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Куда одлазе чарапе !?  (Pročitano 15869 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3220
Jutros se mal' nisam onesvestila kad sam skapirala da mi je netragom nestalo 3 (slovima: tri ) para mojih omiljenih teget carapa, sve sam prevrnula i nigde ih ne nadjem  Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Neko to od gore vidi sve...

Zodijak
Pol
Poruke 14170
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung 
Kod mene je izgleda problem u masini...  sto ih vise ubacim manje ih dobijem nazad  Smile

K'o u zoni sumraka  Smile  a garancija istekla   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ти радиш за њих !  Smile  Smile

Hahahahah super  Smile Smile


Radulac je tipicni muski mozak i seje carape svuda oko sebe o nikad ne zna gde su mu  Smile

Ja u svakom trenutku znam koje carape su mi na pranju ,koje su slozene ,a koje se suse  Smile

da, da, vidis da nisam jedini  Smile


Citat
Kod mene je izgleda problem u masini...  sto ih vise ubacim manje ih dobijem nazad  Smile

K'o u zoni sumraka  Smile  a garancija istekla   Smile

Citat
- или ћу једног дана, када ми се распадне веш машина, да нађем све чарапе које сам икада изгубио у прегради за коју нисам знао , на којој пише " socks collecting chamber " ... (што баш и није вероватно, јер је машина "Горење")
« Poslednja izmena: 12. Nov 2009, 23:13:02 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Мени се овај невероватан феномен редовно дешава. Мислим да годишње купим једно 50 пари чарапа, а јутрос сам једно пола сата тражио пар чарапа да обујем, и на крају сам (истина, на чизме, па се не види) обукао једне тегет а друге црне. Волео бих да знам ко стоји иза овога. До сада сам сумњао на сестру која живи самном, али превршило сваку меру, она има своје чарапе (које јој, за чудо, не нестају).... Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

Hahahahah super  Smile Smile


Radulac je tipicni muski mozak i seje carape svuda oko sebe o nikad ne zna gde su mu  Smile

Ja u svakom trenutku znam koje carape su mi na pranju ,koje su slozene ,a koje se suse  Smile

slučajno naleteh na ovo... eto dobre analize  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 495
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel DB
evo nesto na tu temu:

http://everything2.com/title/Where+do+disappearing+socks+go%253Fhttp://everything2.com/title/Where+do+disappearing+socks+go%253F

inace gledao sam na tv da u rusiji ima neki muzej carapa, i da imaju ne znam koliko miliona carapa i da ni jedna nema svoj par, tako da su to najverovatnije sve pokradene rasparane carape sa cele planete..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Najpre, čarape nestaju jer se po pravilu uvek jedna zagubi negde na relaciji noga-korpa za veš-mašina-žica, pa drugu moraš da baciš.
Zatim, u ormanu/fioci mora poneki par da nestane, tu je neka crna rupa za čarape (ne na čarapama). Smile
Onda, tu je dobro poznata Čarapa-mafija koja krade/diluje čarape (Dačić pokreće akciju protiv iste ovih dana).
Konačno, neki par mora da završi u Kruševcu. Smile

Na kraju, kad sve ovo sabereš, čovek treba da bude srećan kad uopšte ima par ili dva na raspolaganju.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2010, 14:33:13 od bauk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Јека је мој друг...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 48962
Zastava није важно одакле сам,све док знадеш куда путујем...
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Све изгубљене чарапе можете наћи код Коштунице...само он још није обавештен о томе... Smile
IP sačuvana
social share

...И кад нећем и кад хоћем морам да се закикоћем...

не волим да радим али волем да путујем,волем компјутере,волем аутомобиле,волем велики тв па морам да радим Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Dešava se, često  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Opako stvorenje koje proždire čarape iznutra (vidi se digestivni sistem)



i spolja (obratiti pažnju na surlu koja može da dopre u jazbinu čarapa pod krevetom)



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.