Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ksenija Pajčin živela u ukletoj zgradi!  (Pročitano 4502 puta)
31. Mar 2011, 13:12:53
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


My imaginary friend says Hi.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1878
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
LG G2
Tragedija koja je zadesila Kseniju Pajčin posledica je sudbine, spleta nesrećnih okolnosti, ali bi mogla da bude prouzrokovana i od strane mračnih sila koje su obitavale u zgradi u kojoj je živela, smatra Saška Karan.

Folk pevačica ovu tvrdnju iznosi na osnovu svojih iskustava jer je godinama živela u stanu ispod tragično stradale denserke i, kako tvrdi, na svojoj koži osetila zlo koje je vrebalo po hodnicima građevine.

- Živela sam u toj zgradi šest godina, i mogu slobodno da kažem da je đavolska. Ksenija je živela u stanu iznad mog, uvek je bila nasmejana i raspoložena. Viđala sam je i sa pokojnim Filipom kada su dolazili ili odlazili iz stana. Ja sam se odselila pre njihove tragedije jer su mi se mnoge ružne stvari tu dešavale. Ukraden mi je auto, ćerka mi je imala operaciju, meni je u karijeri tokom tog perioda loše krenulo. Odselila sam se jer se osećala neka loša energija. Nikada nisam imala osećaj da sam sama. Kao da je uvek neko bio prisutan u sobi. Ne mogu da tvrdim, ali priča se da je davno, pre mnogo godina, na tom mestu gde se sada nalazi zgrada bilo groblje. Tako sam čula – priča pevačica i dodaje da je tek nakon Ksenijine smrti počela da razmišlja o toj zgradi i da sklapa kockice.
- Kada sam se odselila, bolje sam se osećala, ali nisam razmišljala o tome da baš ta zgrada ima veze sa lošom energijom. Sve dok se nije dogodila tragedija Kseniji. Nisam imala snage da odem ispred zgrade tog momenta, nisam smela, iskreno. Poznajem Ksenijinu mamu Ljubicu, divna je žena. Ali u sekundi kada sam čula da se tragedija dogodila u njenom stanu postala sam ubeđena da ima nečega zlog u toj zgradi i da je to doprinelo i njenoj tragediji – rekla je Karanova, koja tvrdi da njena noga nije kročila više nikada ni u blizinu nekadašnjeg doma.
- Otkako ne živim tamo, nikada više nisam ni otišla. Mnogo me je pogodilo sve što se dogodilo sa Ksenijom i evo, uskoro će godinu dana kako je nema, a ja nikako da se povratim od šoka. Sve mislim da ću je sresti na ulici ili nekom gostovanju. Filip i ona su mi delovali kao skladan par. Ni na kraj pameti mi ne bi bilo da može nešto tako da se desi, ali eto, život je nepredvidljiv – ispričala je Saška.
Ksenija Pajčin i Filip Kapisoda pronađeni su mrtvi u stanu u kome je živela pevačica 16. marta prošle godine. Njihova beživotna tela pronašla je pevačicina majka Ljubica. Mlada denserka je sahranjena na Novom groblju u Beogradu, a maneken na starom groblju u Cetinju.
Izvor: Alo



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 31. Mar 2011, 13:14:20)
IP sačuvana
social share
"You, your joys and your sorrows, your memories and your ambitions, your sense of personal identity and free will, are in fact no more than the behavior of a vast assembly of nerve cells and their associated molecules."
--Dr. Francis Crick; Nobel laureate, co-discoverer of the DNA molecule
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia zvrr
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 615
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
 Smile
IP sačuvana
social share
Shvatio sam da kada tek rođeno dete stegne svojom malom šakom, po prvi put, prst svoga oca, da ga je uhvatio zauvek.   Naučio sam da čovek ima pravo da gleda drugog odozgo jedino kad treba da mu pomogne da se uspravi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia E72
Sve je moguce  Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Sve je moguce  Smile

Осим немогућих ствари  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
bzvz  Smile
IP sačuvana
social share
Don`t worry,be happy !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Sve je moguce  Smile

Осим немогућих ствари  Smile

+1
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Aha, a za tragediju Tose Proeskog krivi su vanzemaljci Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Ima na Investigation Discovery emisija A Haunting, počinje valjda oko 23h ili tako nešto, nisam gledao u skorije vreme pa nisam siguran. O ukletim kućama i događajima ljudi u njima, sa duhovima  Smile
Pogledati neku epizodu Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.