Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krvava osveta našeg gastarbajtera u Parizu  (Pročitano 1316 puta)
05. Maj 2006, 00:30:10
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Krvava osveta našeg gastarbajtera u Parizu
Ubio bivšu suprugu, pa sebe
Sa tri hica iz pištolja Dragiša Jeftić (75) usmrtio bivšu suprugu Vericu Nikolajević (50) pred očima sina, snahe i unuka, a onda pucao sebi u glavu

PETROVAC NA MLAVI - U selu Brezovica kod Petrovca na Mlavi juče je sahranjena Verica Nikolajević (50), koju je 21. aprila u Parizu ubio bivši, nevenčani suprug Dragiša Jeftić (75) iz susednog sela Starčeva. Ovaj zločin desio se u večernjim satima, ispred stambene zgrade u kojoj je Verica stanovala sa sinom iz prvog braka Goranom, snahom Irenom i četvorogodišnjim unukom Ivanom. ´Verica i Dragiša zajedno su otišli za Pariz osamdesetih godina i tamo su živeli vanbračno 22 godine. Zbog njegove preke naravi, ona ga je ostavila pre dve i po godine, kada je za nju počeo pravi košmar jer ju je Dragiša neumorno progonio i pored mnogobrojnih prijava policiji, kazala je Veričina snaha Irena.

POSEBNO SAHARANJENI

Prema vlaškim običajima, Verica je sahranjena na porodičnom groblju u Brezovici, u dvorištu stare kuće njenih pokojnih roditelja. Dragiša je sahranjen u Starčevu, a iza njega su ostale dve ćeri iz prvog braka, od kojih jedna živi u Nemačkoj, a druga u Francuskoj.

- Kobnog dana, oko 20.30, Dragiša se stvorio ispred ulaza u zgradu, baš u trenutku kad je naišla Irena sa malim Ivanom. Bilo je očigledno da nas je čekao i, čim sam prišla bliže, počeo je da me vređa i preti mi. U jednom trenutku izvadio je pištolj i mahao njime, ne obazirući se na preplašeno dete. Sa uvredama je nastavio i kada se za nama pojavio suprug Goran, a potom i svekrva. Posle svađe sa njom, Dragiša je na kratko nestao, rekavši da ide do VC-a, a u stvari otišao je da napuni pištolj. Kad se vratio, ispalio je u Vericu tri hica, jedan u nogu, a dva u glavu. Čim se ona srušila, pucao je i sebi u glavu - ispričala je Irena. Ona je navela da su se na ulici tada skupili prolaznici, a za desetak minuta pristigli su kola hitne pomoći i policija.

Pošto je još davala znake života, Verica je hitno prebačena u bolnicu "Bužon", u kojoj je, tri sata kasnije, oko ponoći, preminula. NJena snaha tvrdi da je Dragiša Vericu od prvog dana psihički maltretirao jer je po prirodi bio bolesno ljubomoran. - Zbog problema u braku, ona je zapala u hroničnu depresiju, neprestano je bila pod sedativima. - Pošto je radila u restoranu "´Eurest"Ş u Parizu, moja svekrva se iz Srbije vratila na Veliki petak, ne sluteći da će joj on biti i poslednji u životu. Malom Ivanu još nismo saopštili da mu je baka preminula, jer je bio vezan za nju, zbog čega smo ga sklonili kod rođaka da ne prisustvuje sahraniŞ - kaže Irena.
Dušanka Novković

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ubio ženu, pa sebe
Sa tri hica iz pištolja, Dragiša Jeftić nasred Pariza ubio bivšu suprugu Vericu, a onda pucao sebi u glavu

PETROVAC NA MLAVI - U selu Brezovica kod Petrovca na Mlavi juče je sahranjena Verica Nikolajević (50), koju je 21. aprila u Parizu ubio njen nekadašnji nevenčani suprug Dragiša Jeftić (75), iz susednog sela Starčeva. Ovaj zločin dogodio se u večernjim satima, ispred stambene zgrade u kojoj je Verica stanovala sa svojim sinom iz prvog braka Goranom, snahom Irenom i četvorogodišnjim unukom Ivanom.

- Verica i Dragiša zajedno su otišli za Pariz osamdesetih godina i tamo vanbračno živeli 22 godine. Zbog njegove preke naravi, ona ga je ostavila pre dve i po godine, kada je za nju počeo pravi košmar, jer ju je Dragiša neumorno proganjao i pored brojnih prijava policiji - rekla je Veričina snaha Irena.

Kobnog dana, oko 20.30 sati, Dragiša je bio ispred ulaza u zgradu, baš u trenutku kad je naišla Irena sa malim Ivanom.
- Bilo je očigledno da nas je čekao i čim sam prišla bliže, počeo je da me vređa i preti mi. U jednom trenutku izvadio je pištolj i počeo da maše njime, ne obazirući se na moje preplašeno dete. Sa uvredama je nastavio i kada se za nama pojavio moj suprug Goran, a potom i moja svekrva.

- Posle svađe nakratko je nestao, rekavši da ide do WC, a u stvari je otišao da napuni pištolj. Kad se vratio, ispalio je u Vericu tri hica, jedan u nogu, a dva u glavu. Čim se ona srušila, pucao je i sebi u glavu i na licu mesta preminuo - priseća se Irena.

Ona navodi da su se na ulici tada skupili mnogobrojni prolaznici, a za desetak minuta pristiglo je vozilo Hitne pomoći i policija. Pošto je još davala znake života, Verica je prebačena u bolnicu "Bužon", u kojoj je tri sata kasnije, oko ponoći, preminula. Njena snaha tvrdi da je Dragiša Vericu od prvog dana psihički maltretirao, jer je po prirodi bio bolesno ljubomoran. Zbog problema u braku, ona je zapala u hroničnu depresiju, zbog koje je neprestano bila pod sedativima.

- Pošto je radila u restoranu "Eurest" u Parizu, moja svekrva se iz Srbije vratila na Veliki petak, ne sluteći da će joj on biti i poslednji u životu. Malom Ivanu još nismo saopštili da mu je baka preminula, jer je bio veoma vezan za nju, zbog čega smo ga sklonili kod rođaka, da ne prisustvuje sahrani - kaže Irena.

Sahranjena u dvorištu kuće

Po vlaškim običajima, Verica je sahranjena na porodičnom groblju u Brezovici, u dvorištu stare kuće njenih pokojnih roditelja. Dragiša je sahranjen u Starčevu, a iza njega su ostale dve kćeri iz prvog braka - jedna živi u Nemačkoj, a druga u Francuskoj.



Izvor: Kurir / D. NOVKOVIĆ
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.