Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kruševački tinejdžeri na ivici samoubistva zbog laži na Fejsbuku!  (Pročitano 5239 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
хахахах типична "фејс" комуникација  Smile

Ах..Срећан сам што немам налог Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Pa ne,ja sam vise mislio na onaj meme http://memecrunch.com/meme/16ZP/y-u-no-guy  Smile Smile

Jer ocu da vidim tu sliku koju je postovao,al mi se ne da.  Smile

I onda je bila reakcija "Y u no..." >:L        Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
HTC Sensation
@hkj - Mislim da bi post a la Zoidberg bio savrshen. Your post is empty and you should feel empty.  Smile

Elem, da ne odemo sa teme...

Ne znam zaista sta dobijaju time sto opanjkavaju svoje drugarice i drugove na fejsu? Da li sami sebe potapsu po ramenu i dive se sebi samima?
« Poslednja izmena: 02. Mar 2013, 17:16:12 od DavidB1988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
E,moze. Zoidberg ftw.  Smile  Smile  A i Bender bi imao odlicne komentare na celu ovu temu.  Smile


Inače,kad razmislim,Telep je u pravu.Ko ih šljivi kad se ponašaju,oblače i deklarišu kao ''ribetine'' (al na onaj droljast način) i muvaju sa matorcima,pa se posle čude kad im se svi smeju ili ogovaraju.

Naravno, podjednako su jadne i jedna i druga strana. I te male droce i sponzorušice koje su meta,a i jadnici,ili jadnice koje svoj život troše na pisanje izveštaja o njima.

Ali ko zna,možda to na kraju i dovede do smanjenja sponzoruša i barbika. Realno,krajnje je vreme. Sve je više nafuranih kretenuša koje ostanu takve ceo život,ne samo u srednjoj školi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Dzaba... sigurno imaju manje od 14 godina...

S druge strane... ovo je za svaku pohvalu:

Citat
Neke od žrtava tračeva morale su da potraže pomoć psihologa.

iskreno se nadam da ti psiholozi nisu kategorije Soraja...
Бамби ће од ових сисица да направи поносне и сврсисходне грађане.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Nokia Luvmya 520
Бамби ће од ових сисица да направи поносне и сврсисходне грађане.  Smile
Kada bi njima mogla da se da zasluga za bilo sta pozitivno kod bilo koga ko od njih trazi "pomoc"/"savet" onda ovakvih situacija nebi bilo.
Nije FB odgovoran sto ima dece " od zla oca i jos gore majke ".
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
mob
Sendo 
Naša omladina je zrela za psihića Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Naša omladina je zrela za psihića Smile
Зрела је за мало фудбала иза зграде.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Devojčica iz Beograda htela da se ubije zbog pretnji na Fejsbuku

Boris Vuković    | 05. 03. 2013. - 21:58h




- Nije htela da ide u školu, da jede, ni da spava. Plakala je po ceo dan. Posle pet dana objasnila mi je da joj školski drugovi ostavljaju poruke na Fejsbuku: “Debela, ne zaslužuješ da živiš”, “Vepre, polomićemo te”, “Bolje ne dolazi u školu, krmačo” - kaže Beograđanka B. T, majka devetogodišnje devojčice, žrtve nasilja preko Interneta.

Majka je ispisala ćerku iz škole i prijavila policiji. Do danas nije dobila odgovor.
 
- Ćerka mi je u jednom trenutku rekla: “Mama, ja ću se ubiti, ne mogu ovako da živim.” Sledila sam se. Policija ništa nije uradila, nisu otkrili ko šalje pretnje, niti sa kog servera se šalju takve poruke - nastavlja ispovest B. T, majka maltretirane devojčice.




Nekoliko Kruševljana podnelo je nedavno prijave zbog anonimnih profila “tračara” na Fejsbuku, gde srednjoškolci pišu o seksualnim aktivnostima vršnjaka i poznanika i traumatizuju tinejdžere koje pominju.
 
Ovakav vid nasilja je sve popularniji i među osnovcima. Prijave policiji, pogotovo u manjim gradovima, završe se najčešće na konstataciji da su to dečje šale, ili obećanjem “javićemo se kada saznamo odakle stižu poruke”.
 



Nebojša Vasiljević, pomoćnik ministra telekomunikacija, kaže za “Blic” da su opasnosti i neprilike koje dete može da doživi na internetu slične onima u svakodnevnom životu.
 
- Dešava se i da neko preuzme kontrolu nad nekim nalogom, promeni šifru i šalje uvredljive poruke. Gotovo svakodnevno šaljemo prijave MUP-u, ali ne znamo šta je po tim prijavama urađeno - kaže Vasiljević.
 
On takođe dodaje da je zbog ovog problema nedavno pokrenut projekat “Centar za bezbedni internet” kako bi se sprečile zlopotrebe dece.
 
Psiholog Nikolina Ljepava, član Udruženja “Roditelj”, objašnjava da nasilje uglavnom sprovodi osoba iz socijalnog okruženja žrtve, koja ili žrtvu lično poznaje ili to radi na nečiji nagovor.
 
- Maltretiranje na internetu često znači postojanje nasilja u realnom životu. U pitanju je nov i nedovoljno proučen tip zlostavljanja koji često ignorišu nadležne institucije, što zbog nepoznavanja problema, što zbog nepostojanja mehanizama prevencija i intervencija - kaže Ljepava, autor rada “Realno zlostavljanje u virtuelnom okruženju”.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Nokia 6630, valjda
A daj... klinci pichkice...

Za mene su u srednjoj svi do jednog iz kraja mislili da sam narkoman (jer nosim dugu kosu i nisam udenuo perjanu jaknu u gace), takodje su mislili da sam pederchina (jer nosim dugu kosu i uvek sam visio sa njihovim cerkama  Smile )

I?

Zbog toga definitivno nisam (niti jednom od tri puta) pokushao da se samo-ubijem ...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.