Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krstić: Stezanje kaiša ili propast  (Pročitano 14222 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Liberali kukaju kako je sve drzavno a socijalisti kako je sve privatno Smile KO ce narodu ugoditi Smile
Igramo se monopola
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Ne znam cega se igramo ali znam da sam prestao da gajim iluzije da mogu da uradim nesto na globalnom nivou. Treba zbrinuti sebe i kada to uradis onda mozes da radis ostalo.

I da, u Srbiji ce se za SVAKOG ali bukvalno svakog coveka naci bar 10 razloga zasto je on los izbor za tu funkciju.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2013, 16:22:33 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Ne znam cega se igramo ali znam da sam prestao da gajim iluzije da mogu da uradim nesto na globalnom nivou. Treba zbrinuti sebe i kada to uradis onda mozes da radis ostalo.

I da, u Srbiji ce se za SVAKOG ali bukvalno svakog coveka naci bar 10 razloga zasto je on los izbor za tu funkciju.
Ja jos nisam, to je moja greska, ali mozda ko svi ostali, da jednostavno zaboravim na to da mogu nesto da promenim, jer do kraja ko zna sta ce sve da bude.

Pa sad, oni izgleda nisu trazili mnogo za ove na vlasti, jer ima barem 1000 razloga zasto on nisu za tu funkciju
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
ne kacis poentu Smile Problem je sto bi svi da menjaju a nece da menjaju sebe, problem je sto bi svi da menjaju a ne znaju sta bi promenili, problem je sto bi svi da menjaju a ne znaju kako bi promenili.

Problem je sto ljudi lose zive, sto su ozlojadjeni i sto pljuju sve ali apsolutno sve. Ne postoji stvar u Srbiji koja nije popljuvana od odredjenog dela populacije.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 23.0
ne kacis poentu Smile Problem je sto bi svi da menjaju a nece da menjaju sebe, problem je sto bi svi da menjaju a ne znaju sta bi promenili, problem je sto bi svi da menjaju a ne znaju kako bi promenili.

Problem je sto ljudi lose zive, sto su ozlojadjeni i sto pljuju sve ali apsolutno sve. Ne postoji stvar u Srbiji koja nije popljuvana od odredjenog dela populacije.
A kako onda uspeva ova stoka da izadje na izbore i da dobije sedista za svoje guzice?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Bas iz tih razloga koje sam gore naveo.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Bas iz tih razloga koje sam gore naveo.
Dosije X i Zona Sumraka iznad Srbije
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
Nokia 6300
Можемо ми да прозивамо бугаре, а они имају у Софији метро од 31 километар и планирају и даље да га развијају, а ми деценијама правимо коридоре и обилазнице Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Ovde je sve stvar iskljucivo politicke odluke u poslednjih xy godina (a pitanje je koliko politicari sa svojim "radnim stazom" znaju sta bi trebalo)

Ono sto se moglo (u neko ranije vreme) cuti od profesora Ekonomskog fakulteta (koje btw nikad nisam videla po nasim medijima a predavali su i u ino a onaj koga cu i pomenuti je imao najvisu ocenu kao revizor) je npr sledece

- pomenuti je ucestvovao u izradi Zakona o reviziji (ili kako li se vec tad zvao) u kom je precizirano da ino revizorske kuce mogu da rade ovde pod uslovom da vazi reciprocitet - tj da nase rev. kuce mogu da rade u ino - bez obzira na Zakon visoki funkcioner tada SRJ donosi odluku da pusti na nase trziste Deloitte i Co. - posle smo citali neke afere vezano za njihove procene  Smile

- (ne smanjujuci znanje, strucnost profesora dr Dragoslav Avramovic-a) grupa profesora Ekonomskog fakulteta je predlozila Milosevicu program koji je kasnije i sproveo popularno zvan "deda Avram" - poenta je da se inflacija i problem sa dinarom mogao ranije resiti ali je to pitanje regulisano onda kada je "vrh" to dozvolio i kako je on zamislio (btw S. Milosevic je bio bankar i to verujem dobar pa je imao nekog znanja o finansijama i ekonomiji a ovi...)





Можемо ми да прозивамо бугаре, а они имају у Софији метро од 31 километар и планирају и даље да га развијају, а ми деценијама правимо коридоре и обилазнице Smile

Tacno skroz + oni se i pride bune dok mi, u najboljem slucaju, piskaramo nesto po netu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
samo da se upisem na temu.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.