Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Krkobabić džipom udario devojčicu!  (Pročitano 9602 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 320
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Bravo za pamcenje Smile Ali ovo sto si napisao znam ove koji nemaju kola i ove koji imaju nema veze sa onim sto sam rekao..To su individualne sposobnosti jedih i drugih. To sto ti poznajes i ove i one ne znaci i nije pravilo da su ovi sto imaju kola nesposobniji od ovih sto ih nemaju.. To je glupost. Samo kazem da u danasnje vreme automobil je preko potreban i da najbolji je ako je sluzbeni Smile I to sluzbeni sa dozvolom parkiranja bilo gde u gradu Smile Ovako sa privatnim priznajem da moze da bude smor kad vise vremena izgubis trazeci parking a i kad ga nadjes do mesta gde treba da stignes ima da pesacis 500 metara manje nego da si peske posao..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Sony xperia
Šta je Marko Krkobabić rekao policajcima: Nisam video dete, moj deda je Jovan Krkobabić

Nisam video devojčicu. Ne znam kako se ovo dogodilo. Moj deda je Jovan Krkobabić, potpredsednik Vlade Srbije, rekao je Marko Krkobabić (21) policajcima nakon saobraćajne nezgode u Jurija Gagarina, kada je svojim džipom prešao preko noge M. M. (13).



Marko Krkobabić, unuk Jovana Krkobabića, pre dva dana učestvovao je u saobraćajnoj nezgodi kada je svojim automobilom prešao preko noge devojčici u blizini „Delta sitija“ vozeći Ulicom Jurija Gagarina u pravcu prema Gandijevoj na Novom Beogradu. Devojčica je, prema izjavi Krkobabića, pretrčavala ulicu van pešačkog prelaza i „stvorila se iznenada“.

Krkobabić je policiji ispričao da mu nije jasno iz kojeg pravca je došla i kako je levim delom vozila prešao preko njene noge. On je rekao da je jedina solucija da je pretrčavala ulicu i da je u trenutku dok je on prolazio ona zakoračila u njegovu traku, pa joj je zadnji točak džipa prešao preko noge.

Uplašeni vozač je zaustavio džip nekoliko metara dalje i izašao kako bi ukazao pomoć devojčici. Ona je sela na asfalt i žalila se na bol u stopalu. Uskoro je stigla Hitna pomoć, koja je devojčicu prevezla u kliniku u Tiršovoj ulici, gde su konstatovane lakše povrede, odnosno kontuzija levog stopala, pa je puštena na kućno lečenje.


Marko Krkobabić je, nakon date izjave policiji i potpisivanja zapisnika, pušten s mesta nezgode. Na džipu nije bilo vidljivo ni najmanje oštećenje, ali ga je policija nekoliko puta fotografisala. Vozaču je izmeren nivo alkohola u krvi i utvrđeno je da nije bio pijan.

Tužilac će, nakon što pregleda policijski izveštaj o saobraćajnoj nesreći, odlučiti da li će podneti zahtev za sprovođenje krivične istrage protiv Marka Krkobabića i da li u ovoj saobraćajnoj nezgodi postoji odgovornost vozača.

Vozač će krivično odgovarati ukoliko se utvrdi da je mogao da zaustavi vozilo i propusti pešaka iako je devojčica ulicu prelazila van pešačkog prelaza. Ukoliko se utvrdi da je Krkobabić kriv i da je iz nehata povredio pešaka, preti mu kazna do godinu dana zatvora, a ako se utvrdi da je vozač namerno pregazio pešaka, zaprećeno je do tri godine zatvora.

Niko od članova porodice Krkobabić nije želeo da komentariše nezgodu za „Blic“. Jovan Krkobabić bio je celog dana van kabineta, Milan nije odgovarao na pozive, a Marko Krkobabić nije odgovarao na pitanja i poruke novinara.

Stric Milan Krkobabić

Marko Krkobabić je sin Nebojše Krkobabića, mlađeg sina Jovana Krkobabića (82), potpredsednika Vlade Srbije i predsednika Partije ujedinjenih penzionera. Osim Nebojše, Jovan ima i sina Milana Krkobabića (60), direktora Javnog preduzeća PTT Srbija i potpredsednika PUPS. Milanov sina Stefan (24) od avgusta 2012. zaposlen je u Centru za ekonomsku politiku Privredne komore Beograda.

Preuzeto sa ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Sony xperia
KRKOBABIĆEV ADVOKAT: Dečko nije kriv, vozio je mamin džip!

Miljan Milić, advokat unuka Jovana Krkobabića, kaže da neće biti ništa od prijave, jer su i svedoci policiji rekli da Marko nije kriv



BEOGRAD - Nije prekoračio brzinu.
Protiv Marka Krkobabića (21), unuka Jovana Krkobabića, potpredsednika Vlade Srbije, koji je džipom zakačio Mirjanu M. (13) na Novom Beogradu, biće podneta krivična prijava zbog ugrožavanja javnog saobraćaja. Po zakonu, za ovo krivično delo zaprećeno je do godinu dana zatvora. Kako saznajemo, Marko nije prekoračio ograničenje brzine i nije imao alkohol u krvi.

Pokušao da je izbegne

- S njegove leve strane se nalazio kombi, a iza njega je bilo policijsko vozilo. U jednom trenutku devojčica je krenula da prelazi Ulicu Jurija Gagarina. Kombi je malo zastao, a devojčica je bukvalno naletela na džip kojim je upravljao Marko. On je pokušao da izbegne pešaka i čak je malo ogrebao vozilo koje je bilo do njega - rekao je Kurirov izvor blizak istrazi.

Miljan Milić, advokat Marka Krkobabića, kaže da je njegov klijent nakon nezgode zaustavio automobil i izašao da vidi da li je sve u redu s devojčicom.
- Ona je bukvalno naletela na džip, čiji je vlasnik Markova majka. Devojčica nije ni pala na put, nego se vratila odakle je i došla. Dok je Marko davao izjavu policiji, devojčica se vratila u pratnji jedne ženske osobe. Tačno je da je došla Hitna pomoć i da ju je odvezla u bolnicu, ali njoj su već na mestu nezgode konstatovane oguljotine i istegnuće noge - rekao je Milić.

On navodi da je policija podnela krivičnu prijavu po službenoj dužnosti, a da tek predstoji da se vidi da li će ikakve optužbe uopšte i biti.
- Normalno je da je krivična prijava podneta jer to se čini kad god ima nekih povreda, pa makar i lakih, kao što ih je imala devojčica. Smatram da neće biti ništa više od te prijave jer su čak i taksisti koji su dali izjave policiji rekli da Marko, inače student ekonomije, nije kriv za nezgodu - naveo je advokat.

Okolnosti odlučuju

Advokat Damir Okanović iz Komiteta za bezbednost saobraćaja kaže da je ugrožavanje javnog saobraćaja zapravo krivično delo kada se neko nije pridržavao propisa, zbog čega je došlo do nanošenja lakih telesnih povreda.

- Verovatno taj mladić nije obratio pažnju na pešaka, tačnije nije primetio da će on stupiti na kolovoz, što je kao vozač dužan da vidi. Ipak, ako je on bio onemogućen da vidi da će neko izaći na put, tu njegove krivice nema. Takođe, ako je neko iskočio ispred vozila, pa vozač nije imao priliku da reaguje, tu takođe nema mesta krivici - naveo je Okanović.

Podsetimo, Marko Krkobabić zakačio je terenskim vozilom „pejtriot“ devojčicu Mirjanu M. na Novom Beogradu u utorak oko 15 časova. Ona je pokušala da pretrči van pešačkog prelaza Ulicu Jurija Gagarina u blizini tržnog centra „Delta siti“ kad je Krkobabić naišao s džipom. Devojčica je prebačena u Univerzitetsku dečju kliniku u Tiršovoj ulici, gde je kraće vreme zadržana na posmatranju, a onda puštena kući.







Luksuz vredan 125 prosečnih  penzija

Marko Krkobabić (21), unuk potpredsednika Vlade i lidera PUPS Jovana Krkobabića, vozio je džip „pejtriot“, čija se cena kreće od 19.900 do čak 27.590 evra. Prosečan penzioner, o kome navodno brigu brinu deda Jovan i PUPS, ima prosečnu penziju 25.456 dinara (220 evra). Ako bi taj penzioner poželeo da, recimo, časti svog unuka jednim tako skupim kolima, morao bi da skupi 125 penzija, za šta mu je potrebno 10 godina, i to pod uslovom da ne troši ni dinar za život. I zaposleni bi morao da se pomuči, jer mu sa prosečnom srpskom zaradom od 42.235 dinara (370 evra) treba gotovo sedam godina rintanja (76 plata).

Porodica i dalje ćuti

Marko Krkobabić je sin Nebojše Krkobabića, mlađeg sina vicepremijera i lidera PUPS Jovana Krkobabića. Nebojša Krkobabić je direktor u izdavačko-grafičkom preduzeću „Grafiko“, a prema podacima Agencije za privredne registre, ta firma je 2012. završila s dobitkom od 2, 1 milion dinara, a nisu imali nijednog zaposlenog (?!).
I Jovan i njegov drugi sin Milan Krkobabić, inače direktor PTT Srbija i zamenik predsednika PUPS, treći dan zaredom odbijaju reč da kažu o saobraćajnom incidentu.

Preuzeto sa ...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Citat
Moj deda je Jovan Krkobabić, potpredsednik Vlade Srbije

 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Eto nije X6... ima mama ukusa!  Smile
Jeftin terenac!  Smile
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74298
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Citat
Moj deda je Jovan Krkobabić, potpredsednik Vlade Srbije

 Smile
sta je bre picke jedne sta ste se usrale pa ja sam vas  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Da ne otvaram novu temu za ovako glupu akciju, pa da stavim ovde!
Inicijativa „Blica“: Vožnja džipa tek sa pet godina iskustva
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Ovo jeste glupost,realno.


Ali bi valjalo ukinuti dozvole za one maloletne pajserčiće na onim skuterima, jer 90% nema veze s mozgom,a kamoli sa propisima i vožnjom.
« Poslednja izmena: 10. Avg 2013, 00:17:41 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.95
što me podseti na ono kad klinac polaže za A kategoriju na tomosu apn6, pa kad položi kupi kavasaki.
i onda joj kuku moj jedinac.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.