2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kriv sam, ali neću da podnesem ostavku!!!  (Pročitano 1944 puta)
04. Feb 2006, 12:19:28
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ŠTA bi, Veseline Vujoviću, šta vam se to dogodilo na Evropskom prvenstvu, ko je najveći krivac za pravu katastrofu od igre, za...

- Šta, šta bi, gledali ste, a evo tu su vam i igrači, pa slobodno pitajte njih šta se zapravo dogodilo. Verujte ni sam ne znam šta se dogodilo, stvarno ne znam... Pokušali smo neke stvari da odgonetnemo, ali nismo uspeli. Ali, molim vas, kako je moguće da na TV onako pričaju za Vladicu Stojanovića, da sam ja njega stavio u igru zato što...

Nemojmo sad o tome, bolje nam recite da li je istina da odlazite u Mađarsku?

- A, to nije uopšte tačno, pitajte te od kojih ste čuli, od koga su čuli. Ako je to tačno, neka ti svi novinari podnesu ostavke kad se vrate iz Švajcarske! Ma, nema to veze s mozgom...

Ali, ima veze sa događanjima u Švajcarskoj, zašto ste se posvađali i sa novinarima?

- Naši odnosi su bili dobri, sasvim podnošljivi, problem je što su me dvojica od svih njih, samo dvojica njih, dohvatili da ispituju nešto i to onako iznerviranog posle sukoba sa norveškim selektorom, pa, znate da mi je on pokazivao rukom znak za novac, kao da smo mi kupili utakmicu, svašta...

Nije to sad toliko važno, recite da li se osećate krivim zbog desetog mesta, onako haotične izuzetno loše igre i čudnog ponašanja i da li ćete podneti ostavku?

- Ostavku sigurno neću da podnosim, za sledećih deset godina. To mi je mera, da... Znam, sad ćete sve to da stavljate u novine i ono što kažem onako, dobro, ali istina je da imam ugovor sa Savezom do 2008. i OI u Pekingu. Neću da podnesem ostavku, ali postoji aparat koji može da me smeni, koji može da kaže i da sud o tome šta se dogodilo i koliko je to valjalo ili nije, sigurno neću ostati bez hleba. Iskren da budem, pre bih otišao da smo sad osvojili zlatnu medalju, ovako sigurno neću podneti ostavku.

Ali,...

- Da se razumemo, najveći krivac je uvek selektor i to je tako. Pa, sve sam ih ja birao, ja sam prvi i jedini krivac, ja sam prosto taj koji pravi poteze, ne odlazim.

Da li nekom nešto zamerate?

- Ma, ne, ali potrebno je reći neke stvari a da se ne shvati da rđavom ... i dlaka smeta.

Na šta mislite?

- Pa, mislim na pripremni period, na probleme sa kojima smo se suočavali preda šampionat. Ne bih želeo da to sad zvuči kao pravdanje, ali neozbiljno je kako smo se pripremali, koliki broj prijateljskih utakmica smo imali... Preslabo je to u odnosu na ono što imaju ostale reprezentacije, na kvalitet njihovih priprema. Uostalom, ja sam i za vreme priprema govorio da je hladno u dvorani na Zlatiboru, ukazivao sam na propuste, na primer onaj Saveza Srbije kada nisu uspeli da nam obezbede trening mečeve sa Francuzima. Ne može se na veliko takmičenje bez pripremnih mečeva...

A, samo prvenstvo?

- Videli ste, posle tri dana, pravo čudo, ne znam šta je dovelo do toga... Valjda su po samom dolasku u Švajcarsku igrači pomislili da li su oni ti koji će na ovom prvenstvu da pobeđuju... Prvo poluvreme, na primer sa Dancima...

Sv. Vujčić



JEDAN OD NAJBOLJIH IGRAČA PLAVIH, DRAGAN SUDŽUM OTVARA DUŠU POSLE SUKOBA SA SELEKTOROM

Nisam opsovao Vuju!

KAD reprezentaciji Srbije i Crne Gore nije išlo na šampionatu, kad su svi na terenu delovali katastrofalno, jedina svetla tačka plavog tima na mečevima u C grupi bio je, Dragan Sudžum.

Levo krilo plavih je u nekoliko navrata pokazao sjajnu formu, dokazao da je naš najbolji igrač, prvi strelac do tada i jedan od retkih koji je zaslužio prelaznu ocenu.

Pet minuta pre kaja meča poslednjeg kola u grupi, protiv selekcije Danske, Dragan Sudžum je došao u sukob sa saveznim selektorom, Veselinom Vujovićem, posle čega je udaljen iz tima.

Ako je suditi po karakteru Dragana Sudžuma, teško je poverovati da je opsovao selektora, još teže da se svađao. Poznat je kao miran, kulturan, vaspitan, iskren i tih dečko, pa se ružne reči nikako nisu uklapale u njegovu ličnost.

• Vujović je pomislio da ste ga opsovali, pa da li ste, pre nego što ste šućkali reklame po odlasku u svlačionicu?

- Nikada u životu nisam opsovao ni jednog trenera, a ne selektora reprezentacije. To sebi nikada ne bih dovolio. Mislim da nikada sebi neću oprostiti što sam se iznervirao, što sam to sebi dozvolio, ali da sam opsovao, nisam.

• Kako ste sve to doživeli?

- Katastrofalno. Još uvek ne mogu da doprem do sebe. Ponavaljam, neću sebi oprostiti dok sam živ.

• Da li očekujete pozive za reprezentaciju i u budućnosti?

- Nadam se pozivu, ali to ne zavisi od mene. Što se mene tiče, odazvaću se ko kog da bude selektor. Za plave sam uvek tu, spreman i uvek s velikom željom i motivom dolazim na okupljanje nacionalnog tima.

• Plavi su na EP zauzeli tek deveto mesto, a najvaljivali ste medalju?

- I sami ste videli da nam ništa nije išlo od početka prvenstva. Protiv Mađarske smo prividno dobro odigrali, dok su Norvežani sami sebe otpisali. Na kraju smo deveti. Niko od nas nije mogao tako da razmišlja pre prvenstva. Svi smo verovali u dobar rezultat.

• Šta se dogodilo od Tunisa?

- Ma, ni približna ekipa nismo onoj sa Svetskog prvenstva. U Tunisu smo delovali moćno, a ovde kao topovska hrana.

• Koliko vas je remetila česta rotacija selektora?

- Ne znam šta bih vam rekao. Na njemu je da menja i kombinuje, zato je selektor i on kombinije.

• Zašto ste meč protiv Hrvatske posmatrali s vrha dvorane?

- Nisam mogao da sedim. Imam problema s leđima, pa posle dužeg sedenja osećam bol. S druge strane, mnogo sam se nervirao i nisam mogao da slušam komentare s tribina od svakakavih ljudi.

• Na kraju, opišite igru plavih na Evropskom prvenstvu u jednoj rečenici?

- Nije potrebna rečenica, dovoljna je jedna reč, tu sve staje. Katastrofa!

Izvor: Poltika/Marija Stojanović





(02. May 2007, 21:42:51)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Ne treba da podnese ostavku.Treba mu se zahvaliti na svemu sto je uradio,dati mu neku funkciju u RSSCG,a na njegovo mesto dovesti nekog ko je autoritet i koji ce povesti prave igrace pa makar i mladje ali koji ce se truditi bar 50% vise od vecine ovih sto su sada igrali.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Treba hteti treba smeti, pa da vidis kud se leti.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v500
Ne treba da podnese ostavku.Treba mu se zahvaliti na svemu sto je uradio,dati mu neku funkciju u RSSCG,a na njegovo mesto dovesti nekog ko je autoritet i koji ce povesti prave igrace pa makar i mladje ali koji ce se truditi bar 50% vise od vecine ovih sto su sada igrali.

ha, ha.
Ja mu ne bih dao vise ni da primirise reprezentaciji, a kamoli neku funkciju u RSSCG.
Reprezentcija nije nacin za zaradu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
Trebalo bi da ode ali mislim da nece tako brzo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
МНОЖЕ СЕ АНОНИМНЕ ПОТВРДЕ НАШИХ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦА И РАСВЕТЉАВАЈУ СРАМНИ ДОГАЂАЈИ НА ЕП


Мићовић и Радојичић оптужени за наговор плавих на предају
 
ЗГУСНУЛО се у рукомету најстрашније и то тамо где је најважније – у и око мушке репрзентације Србије и Црне Горе, све тешке ствари и оптужбе. После анонимне изјаве неколицине плавих, да је селектор Веселин Вујовић то јутро затражио од њих да предају меч Хрватима на минулом Европском првенству у Швајцарској, јуче се „ издање

допунило” изјавама да су то учинили оба председника РС Србије и Црне Горе и Заједнице, два Зорана, Мићовић и Радојичић.

У овим разговорима, плави појединци су једнако тврдили да су Мићовић и Радојичић „ушли у свлачионицу пред утакмицу са Хрватима и предложили им да предају меч”. Играчи кажу да је то изазвало хаос, да је између осталог, Милосављевић поцепао сопствени дрес, Анђелковић заплакао, а да Вујовић тада није био у свлачионици, да је ушао тек пошто су два председника изашла и да је играчима честитао на томе што су их одбили.

Неопходно је истаћи да, судећи по изјавама наших плавих саговорника, један број њих није присуствовао оном јутарњем разговору са Вујовићем, што баца нова светла на овај страшни случај.

Веселине Вујовићу, допунске изјаве играча указују и на могућност да сте то јутро једну групу изабраника можда само проверавали, да бисте видели шта су у стању да ураде, јер сте знали за намеру Мићовића и Радојичића...

– Нећу да кажем, нема коментар.

Ово није шала, разговарали смо са играчима...

– Нити сам у стању да говорим, управо ми је лекар изашао из куће, нити имам коментар.

Како можете да оставите јавност у убеђењу да сте тако нешто предлагали репрезентативцима, можда Вас они нису схватили када сте разговарали, можда сте их провоцирали да бисте знали шта да радите на самој утакмици, да спречите срамоту, или тако нешто?

– Нећу да разговарам, можда су ме они тако разумели. Једно је шта ја питам због сопствених информација, сасвим друго да сам наговарао. Ви их нисте добро разумели.

Они су рекли да су то доживели као предлог да пусте Хрвате, али ево, могла је да буде и провокација. У сваком случају, неко је очигледно предлагао предају. Да ли су председници били у свлачионици и да ли сте по њиховом изласку честитали играчима што нису прихватили њихов предлог?

– Нећу да кажем. Не знам шта се догађало у свлачионици, у то време сам имао интервју са норвешким новинаром.

Да ли сте потом ушли и честитали играчима?

– Јесам, за нешто што сам им рекао после ручка. На једином састанку са њима рекао сам им, мајстори, ово је последња утакмица на којој можемо да сперемо образ због претходних мечева. Постојале су већ одређене сумње са стране да ћемо наместити овај меч, па сам рекао, хајде да изађемо и да им покажемо шта знамо! И они су обећали борбу.

Ако је тако, зашто покривате Мићовића и Радојичића, зашто све лепо не откријете?

– Немам коментар. Неко мора да „погине”, нека то будем ја. Играо сам толике године за плаве, волим ову земљу и репрезентацију...Све сам у животу био, али п.... никад!

izvor:Sportski Žurnal
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Treba hteti treba smeti, pa da vidis kud se leti.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Motorola v500
Ha,ha da mi smo ovce.
Koji patriota svi bi trebalo da se ugledamo na njega. More mars tamo. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.