Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 107
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kristijan Golubović ~ sunovrat i pad  (Pročitano 137050 puta)
25. Nov 2009, 14:40:36
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
Kralj beogradske mafije / Kristijan Golubović: "Zašto ne smijem u Hrvatsku? Nisam ja četnik!"
25. 11. 2009. • 12:35 A. B.


24SI - "Nemam ništa protiv Hrvata. U Split sam želio doći kao sportaš, a ne zločinac. Objasnite mi zabranu i sve ću vas ljubiti u dupe. Čestitam vam na ekstremizmu", poručio je Kristijan Golubović kada je čuo za zabranu ulaska u RH.

Jedan od najpoznatijih pripadnika beogradskog podzemlja Aleksandar Kristijan Golubović ipak neće imati priliku u subotu nastupiti na Millenium Fighting Challengeu u Splitu jer mu je MUP odlučio zabraniti ulazak u Hrvatsku zbog "opasnosti za javni poredak i nacionalnu sigurnost", kako stoji u članku Zakona o strancima na koji se policija pozvala.

"Dajte mi jedan dobar razlog zašto ne smijem u Hrvatsku i sve ću vas ljubiti u dupe. Nemam ništa protiv hrvatskog naroda, ali nemojte se hvaliti demokracijom kad niste demokratska zemlja. Svaka vam čast što ste toliki ekstremisti", izjavio je Golubović koji tvrdi da je želio doći u miru:

"Ja ne propagiram nasilje i htio sam doći kao sportaš, a ne zločinac. Zaboravimo šta je bilo nekad. Nisam ja nikakav četnik niti arkanovac. Kakav Arkan, kad sam ga oteo, taj je plakao da ga vratim mami i tati. Kako su pisali o meni kod vas, čudno mi je da me već nisu osudili na kaznu zatvora. Ne znam ko je i zašto rekao da sam ratni zločinac", poručio je Golubović, koji vjeruje da će sljedeći put uspjeti u svom naumu, ali ipak...

"Nadam se, ali ako vidim da će me uhapsiti i namontirati mi neki proces, onda neću", izjavio je Golubović Slobodnoj Dalmaciji.

(24sata.info)

http://www.24sata.info/vijesti/regija/20691-Kralj-beogradske-mafije-Kristijan-Golubovic-Zasto-smijem-Hrvatsku-Nisam-cetnik.html

koji kralj, ovaj boldirani dio me zbilja impresionirao  Smile


<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 25. Nov 2009, 15:16:58)
« Poslednja izmena: 20. Jan 2010, 12:22:57 od Anea »
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Malo su ti iz Slobodne Dalmacije promenili, pre će biti da je Arkan hteo Kristijana da nagažuje da ubije Šešelja i da mu čuva Cecu, ali je ovaj odbio. A upoznali su se preko Legije. Mada ovo nema nikakve veze sa politikom, tako da sledi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
sad kad se Kristijanova kopanija iz BG-a okomi još više na Hrvate , al' će to biti , nije baš skroz jasno zašto baš njega ne puštaju da uđe u Hrvatsku , jeste malo ne jasno.....Pa možda ga i zato ne puštaju što je sačuvao Arkanu Cecu....mada ovo i nema neke veze sa politikom.....
« Poslednja izmena: 25. Nov 2009, 14:55:10 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Ma Kristijan ladno odbio Arkana kao u fazonu "golubović je sam sebi gazda".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
pA ko je bio kralj beoradsko podzemlja, olubovic il arkan?  
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
ali ipak Ceca je i dan danas živa i zdrava , a Arkan to nije još od 2000. godine , ako se ne varam.....Možda mu je i bezsvesno pomogao , kažu da je ta Beogradska mafija najorganizovanija , možda je neko od njegovih , pomogao ili nešto slično......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC Tattoo
Samo jedna stvar,Kristijan nije kralj Beogradske mafije,on je običan bandit željan publiciteta,pravi kraljevi podzemlja ne daju intervju po novinama,rade duboko u senci,pravom kriminalcu publicitet ne treba i šteti mu. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k850i
znaci ipak je joca amsterdamac kralj, tako sam i mislio  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
Samo jedna stvar,Kristijan nije kralj Beogradske mafije,on je običan bandit željan publiciteta,pravi kraljevi podzemlja ne daju intervju po novinama,rade duboko u senci,pravom kriminalcu publicitet ne treba i šteti mu. Smile

nisam ja rekao da je on glavni i tačno je da su glavni uvek ljudi iz senke , ali on verovatno ima najveći publicitet , a u BG-u su barem ovi Kristijanovi vrlo organizovani , tako sam čuo....Tačan je primer Joce Amsterdama , nije previše poznat , ne prlja mnogo ruke , ali je glavni među glavnima....
« Poslednja izmena: 25. Nov 2009, 15:19:09 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Gde su moderatori ovde? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 107
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.