Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kratko tumacenje natalnih karata (uslov min 50 poruka)  (Pročitano 144127 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da upravo je tranzitni Saturn,presao preko tvog Mjeseca,to je bilo u avgustu u stvari,eh kako ovovrijeme leti,i donio ti rastanak sa dragom osobom,nekad on djeluje,prije konjukcije,nekad egzaktno,a nekad kad prodje planetu...u svakom slucaju cesto donosi razdvajanje.
E sad,tezak period je morao i da se desi i zbog josh jedne loshe nebeske konstelacije, i tvoja venera,planeta ljubavi,koja ima izazovan aspekt u natalu bila je pod dejstvom tranzita urana...znaci,to je odradjeno...

Ti si inace skona idealizovati partnere,ili teziti idealnom,a takvog je tesko naci.
Moguce je da ce tvoj bracni partner imati neku licnu planetu u sazvezdju Jarca,moguce je da bude i mladji od tebe,al u svakom slucaju bice dosta zreo,bez obzira na godine.
Mislim da je dobar period za posao kraj marta 2008.g.
 Smile
hvala Andjela  Smile
inache, kad je Ur prelazio preko Ve prekinuta je stara, isto duzha veza, i tad' otpochela nova - pa sam se ponadala da je ta simbolika prekidom prethodne veze odradjena  Smile al' dobro, idemo dalje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
inache, kad je Ur prelazio preko Ve prekinuta je stara, isto duzha veza, i tad' otpochela nova - pa sam se ponadala da je ta simbolika prekidom prethodne veze odradjena  Smile al' dobro, idemo dalje  Smile

pa draga postavi vase karte na sinastriji,ok,desi se cesto,da kad uran odnese staru ljubav,da donese i novu,cak i brak....to sam vise puta vidjela

Mene ne zanima nista konkretno.. Neto osnovno... ljubav, zdravlje, i tako to... Ovo je inace prvi put da mi neko tumaci natalnu kartu i inace malo znam o astrologiji... apsolutni pocetnik Smile

Hvala!

Znak u Ovnu,podznak u Strijelcu,Mjesec,duhovna strana licnosti u Raku.
Rak ti daje veliku emotivnost,sto nije dobro za jednog vatrenog Ovna,mozes biti lako povrijedjena.
Dusu ces dati za partnera i partenrski odnos.
Mislim da si imala na jedan nacin tesko djetinjstvo,ili je bila po srijedi nesloga roditelja ili si bila osjetljivog zdravlja.U principu,lijepa si osoba imas lijep glas,smisao za umjetnost bices dobar finansijer.
Izuzetno imas jak i prodoran um,intuitivna si i moras zavrsiti visoke skole.
Pare ne umijes da cuvas,kako dodju,tako prodju.
U aprilu moguca lijepa ljubav i poboljshanje materijalnog stanja,kao neki priliv novca
Eto toliko od mene Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2008, 19:54:55 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Mene ne zanima nista konkretno.. Nesto osnovno... ljubav, zdravlje,  i tako to... Ovo je inace prvi put da mi neko tumaci natalnu kartu i inace malo znam o astrologiji... apsolutni pocetnik  Smile

Hvala!
Zdravlje – naporan period iza tebe, Solar za 2007 mucan i iscrpljujuci za tebe ali organizam zeli da ozdravi i tu nema prepreka. Sposobnost oporavljanja i ozdravljenja. Postojanje nekih hronicnih problema je uzurpiralo zdravstvene probleme pa su se ocekivale i neke odluke sto se tice tebe. Posto ti Solar za 2008 daje jednu pozitivniju energiju okupiraces sebe nekim drugim stvarima jer od leta bices zdrava toliko da “ces moci volu rep da iscupas”   Smile

Ljubav – znam da ti je ljubav najvaznija u zivotu i da je to centralna tema, odlicno znas da flertujes, mozes da nadjes nekog ali ipak ne bi ti bilo kog….  Privlace te avantura i kocka pa cak i u ljubavi…  To ponekad znaci da i ti mozes biti gubitnik u ljubavi. Posto ti zvezde otvaraju put od proleca, ocekujem da to bude neki posebniji momak sa kim ces se pohvaliti, ako u zadnje vreme nije bilo ljubavi prave-nisi ti kriva, znaj da ti zvezde nisu bile naklonjene.

Moj savet ti je da ti zanimanje bude umetnost, kreativnost, stvaralastvo, eventualno neki javni nastupi.   Srecno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 73
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6500
evo bila sam na onoj starijoj temi ali sada imam i ovih 50 porukica tako da ce valjda i meni sada protumaciti !!!
zanima me brak i buducnost!(trebam poceti sa rasavanjem papira za inostranstvo pa me zanima veoma puno)

evo i moje karte i zahvaljujem se unapred!!! Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2gw_01_ana_koopmans_hp_39230_28094.gif
(26.89 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Moze meni jedno tumacenje:)
Interesuje me da li cu upisati fax i da li cu ga zavrsiti u roku?
Interesuje me ljubav za neki skoriji period?
Evo moje natalne karte.
« Poslednja izmena: 04. Feb 2008, 13:51:26 od total89 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
zanima me brak i buducnost!((trebam poceti sa rasavanjem papira za inostranstvo pa me zanima veoma puno)

Predispozicije za brak maj 2011.g.ali moras savladati u sebi potrebu za odlascima,promjenama u ljubavi.
Inostranstvo? Neznam,ove godine te prije vidim u domovini,mozda odes samo na kratko...


Moze meni jedno tumacenje:)
Interesuje me da li cu upisati fax i da li cu ga zavrsiti u roku?
Interesuje me ljubav za neki skoriji period?

Cijela godina ti je odlicna za ljubav.Vec u martu ocekuj poboljshanje na ljubavnom polju.
Fakultet obavezno upisi.Pa samo tvoje Sunce u Strijelcu,govori da si rodjen pod sretnom zvijezdnom.A znak Strijelca je znak visokog obrazovanja.Mjesec ti je u znaku Jarca koji tezi uvjek da se popne na vrh brda,a  kako stici na najvecu ljustvicu bez faxa ?Prema tome ne razmishljaj da li ces ,nego upisuj!Jer rodjen si da budes Neko!
« Poslednja izmena: 05. Feb 2008, 10:42:11 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze li neko meni da protumaci natalnu?
Rodjen sam 27.10.1991 u 3:50 Pozarevac

Finansije i ljubav ako moze
« Poslednja izmena: 13. Maj 2008, 11:18:49 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze li mi neko reci hoce li uskoro u moj zivot uci neka nova ljubav ili cu stalno da gledam "u nazad" Smile 
Rodjena sam 14.12.1983. u 9.00h u Backoj Palanci
Hvala Smile
IP sačuvana
social share


Uploaded with ImageShack.us
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pozdrav ekipi,  evo moje natalne karte pa ako neko moze da mi je malo rastumaci jer mi niko do sada nije tumacio natalnu kartu niti mi je rekao sta vezano za to....... imam jos jedan ispit do kraja faxa i u vezi sam.interesuje me ova godina i skorija buducnost..........posao,zdravlje,ljubav........
hvala unapred

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

natalna karta.jpg
(29.15 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1166
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC one m7
03.04.1984 novi sad 7.10 h  Smile neznam sta jos treba
« Poslednja izmena: 11. Feb 2008, 14:22:44 od mix021 »
IP sačuvana
social share

sponzor seksualnog odnosa ... Omega Smile
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.179 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.