Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:57:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kraj za Atifa Dudakovica!? Novi snimak  (Pročitano 33530 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
kako ne shvatas, kod njih je na delu vec godinama projekat vellike bosne i bosnjacenja svega (za pocetak sve muslimane koji su zapravo srbi i crnogorci, a vec danas imamo prilike da vidimo kako srbe u bosni nazivaju i posrbice sto samo znaci da su krenuli u pobosnjavanje i nemuslimana)
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
kako ne shvatas, kod njih je na delu vec godinama projekat vellike bosne i bosnjacenja svega (za pocetak sve muslimane koji su zapravo srbi i crnogorci, a vec danas imamo prilike da vidimo kako srbe u bosni nazivaju i posrbice sto samo znaci da su krenuli u pobosnjavanje i nemuslimana)

cuj velika bosna hehe...necemo nista tudje i nedamo svoje...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Ericsson T28
Inzko u čemu je onda problem, ja Republiku Srpsku ne dam, a Pederacija mi ne treba. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Inzko u čemu je onda problem, ja Republiku Srpsku ne dam, a Pederacija mi ne treba. Smile

ja nemam nikakav problem, ti voli sta hoces, ja ne volim ni srpsku nit pederaciju, a zna se sta je bosna...eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bre juce vam dadose ljudi stadion u sarajevu, a vi srbujete na njemu : "ovo je srbija", nije to srbija, to je stadion... Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46906
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Inzko u čemu je onda problem, ja Republiku Srpsku ne dam, a Pederacija mi ne treba. Smile

ja nemam nikakav problem, ti voli sta hoces, ja ne volim ni srpsku nit pederaciju, a zna se sta je bosna...eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bre juce vam dadose ljudi stadion u sarajevu, a vi srbujete na njemu : "ovo je srbija", nije to srbija, to je stadion... Smile

Чудно кад већ рече педерација да ниси рекао и "шумска", "свињска", "мрска" или како још...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
bosanski Turci cijene Atifagu i onoga krvavog koljaca Ganicija Ejupa!
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
mob
Ericsson T28
Inzko u čemu je onda problem, ja Republiku Srpsku ne dam, a Pederacija mi ne treba. Smile

ja nemam nikakav problem, ti voli sta hoces, ja ne volim ni srpsku nit pederaciju, a zna se sta je bosna...eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bre juce vam dadose ljudi stadion u sarajevu, a vi srbujete na njemu : "ovo je srbija", nije to srbija, to je stadion... Smile

Pa kada vi već ne znate da igrate fudbal  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
BlackBerry bold
kako ne shvatas, kod njih je na delu vec godinama projekat vellike bosne i bosnjacenja svega (za pocetak sve muslimane koji su zapravo srbi i crnogorci, a vec danas imamo prilike da vidimo kako srbe u bosni nazivaju i posrbice sto samo znaci da su krenuli u pobosnjavanje i nemuslimana)

cuj velika bosna hehe...necemo nista tudje i nedamo svoje...
ista stvar i kod nas. rs u srbiju, gde joj je mesto!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Амбасада САД: Не штитимо Дудаковића



САРАЈЕВО, 29. јула (Тањуг) - Амбасада САД у Сарајеву одбацила је данас као апсолутно нетачне тврдње београдског адвоката Томе Филе да бивши командант Петог корпуса Армије БиХ Атиф Дудаковић неће бити оптужен за ратне злочине јер то не дозвољавају Американци.

"Ти наводи су апсолутно нетачни и не заслужују било који даљи коментар", саопштила је кратко Прес служба амбасаде САД у БиХ, а пренели су локални медији у БиХ.

Београдски адвокат Тома Фила изјавио је јуче медијима у БиХ да Дудаковић неће бити оптужен за ратне злочине, јер то Американци неће дозволити.

"Дудаковић је сарађивао са Американцима. Они су га наоружавали и обучавали и он је опасан човек. Ако проговори како су Америнакци доносили оружје на тузлански аеродром и ко је обучавао муслиманске борце, онда је јасно зашто неће бити процесуиран", рекао је Фила. Премијер Републике Српске Милорад Додик изјавио је синоћ да Дудаковића "неко штити" и да се зато он осећа сигурно у Бихаћу и у БиХ.

Додик је рекао да му није познато да ли Дудаковића штите "америчке или неке друге структуре", али да је он "свакако требало већ одавно да буде процесуиран".

Он је подсетио да је против Дудаковића највиши врх РС пре три године поднео криивчну пријаву Тужилаштву и Суду БиХ због ратних злочина почињених над српским цивилима и војницима, али то није било довољно за правосудне органе БиХ да га процесуирају.

Случај Дудаковић актуелизован је поново када се на овдашњим телевизијама појавио видео снимак на којима се види како он издаје наредбу својим војницима да стрељају двојицу припадника из Аутономе Крајине Западна Босна, која је била под контролом Фикрета Абдића.

У тужилаштву БиХ су само потврдили да се истрага у предмету Дудаковић води и да више детаља о томе не могу саопштавати јер су истражне радње у току.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
SonyEricsson W580i
kako ne shvatas, kod njih je na delu vec godinama projekat vellike bosne i bosnjacenja svega (za pocetak sve muslimane koji su zapravo srbi i crnogorci, a vec danas imamo prilike da vidimo kako srbe u bosni nazivaju i posrbice sto samo znaci da su krenuli u pobosnjavanje i nemuslimana)

cuj velika bosna hehe...necemo nista tudje i nedamo svoje...

hahahhaha ti bosanci su stvarno pogubljena nacija ne znaju gde bi i sta bi,zna se koja ideologija postoji vec 1000 godina a to je Velika Srbija a bosna nek se potrudi da opstane
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 10:57:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.