Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kostunica nasao novi sleper ~ DSS ide sa SNS!  (Pročitano 8710 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 6230
Seljaci , a dobro ih poznajem , su bili više za Tita , nego bilo ko. U Titovoj državi su mogli solidno da žive sa 10 hektara zemlje. To što su kukali, bilo je radi preventive. Danas više i ne kukaju, niko im ne dozvoljava, niti ih ko sluša. Uostalom sve proizode im je otkupljivala država, imali su zadruge , koje je takođe organizovala i finasirala država. Teorija o hibridima ti je hibridno paranoična .Zbog opšte paranoje Srbija je najzaostalija zemlja u regionu.
Verujem perudji
To su Titovi seljaci. Oni sto su nabijali trudodane po partijskim sednicama i sta su uveli osmocasovni radni dan i vikend rostiljanje. Ti si prisustvovao samo sednicama, pa si stekao utisak da ga seljaci mnoooogo vole.
Ovo sadasnje stanje nije od Chede i Peschanika, to je od chupanja brkova i od parola: mi smo borci dajte nam da zhderemo.
Ne samo da gledas plitko, nego si i zlonameran.
Zadrugarstvo je bilo mnogo pre Tita, samo sto posle Titovog zadrugarstva, bar u Mokrinu svi beze kad cuju tu rec.A i u ostatku Srbije.

Ali haj da ostavimo, nije to bio smisao. Smisao je bio da su deo neiskvarenog stanovnistva.
Njima mnogo trebaju prsti, a ni na prugu ne lezu. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Onih 10% Kostunica bi mogao da dobije i na zdravu propagandu o svojim rezultatima na reformi pravnog sitema i brze uvodjenje prava u privredi.
Neces ti beli Shengen dobiti jer ce te Tadic pribliziti jeuropskom drvetu sa evrichima za branje, nego zato sto si uveo zakone koje i druga strana ima. Isto vazi za sve. On se nada na glasove hibrida, na foru: nato jebacu vam mater. To je greska u koracima. Hibrid ce za evro da ljubi nato u dupe.
Mladja mu tu udara zastoke kontre. Uposli deset ljudi preko neke strane investicije i napravi medijsku propagandu: osvajamo trzista Rusije, Kineeee. Sve ce to Maldja da nastima.
Slabe vajde od politike; ocu nato, necu nato. sa sakom evricha rasturis celu pricu. Smile Smile Smile
A one istrage, profesionalnih ljubitelja Kosova se cuvaju za kampanju.
Sve mi se cini da je Voja izgubio glavnu polugu a zove se Tija Lija, direktor rts-a.
Шкорпионе, светан је Коштуница да ће "хибрид" за евро љубити НАТО у дупе. Зна он то јако добро.

Не прича он народу оно што народ хоће да чује него оно што сматра да је исправно.
Неће он мењати своју политику па макар не гласао више нико за њега. Исправност његове политике се не мери процентом добијених гласова. Истина није увек популарна.

И због тога га највише поштујем.

Ако каже не НАТО и не  ЕУ он заиста тако и мисли. Није фора.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 6230
Onih 10% Kostunica bi mogao da dobije i na zdravu propagandu o svojim rezultatima na reformi pravnog sitema i brze uvodjenje prava u privredi.
Neces ti beli Shengen dobiti jer ce te Tadic pribliziti jeuropskom drvetu sa evrichima za branje, nego zato sto si uveo zakone koje i druga strana ima. Isto vazi za sve. On se nada na glasove hibrida, na foru: nato jebacu vam mater. To je greska u koracima. Hibrid ce za evro da ljubi nato u dupe.
Mladja mu tu udara zastoke kontre. Uposli deset ljudi preko neke strane investicije i napravi medijsku propagandu: osvajamo trzista Rusije, Kineeee. Sve ce to Maldja da nastima.
Slabe vajde od politike; ocu nato, necu nato. sa sakom evricha rasturis celu pricu. Smile Smile Smile
A one istrage, profesionalnih ljubitelja Kosova se cuvaju za kampanju.
Sve mi se cini da je Voja izgubio glavnu polugu a zove se Tija Lija, direktor rts-a.
Шкорпионе, светан је Коштуница да ће "хибрид" за евро љубити НАТО у дупе. Зна он то јако добро.

Не прича он народу оно што народ хоће да чује него оно што сматра да је исправно.
Неће он мењати своју политику па макар не гласао више нико за њега. Исправност његове политике се не мери процентом добијених гласова. Истина није увек популарна.

И због тога га највише поштујем.

Ако каже не НАТО и не  ЕУ он заиста тако и мисли. Није фора.
Ja to znam bolje od tebe.Mogao je da ostane na vlast koliko je hteo. Kad su mu otkazali zuti poslusnot, mogao je jednostavno da ide na rekonstrukciju vlade sa radikalima i bio bi i danas na vlasti.
Ne bi hibridi izdrazali dve tri godine odricanja, da se dokaze ispravnost te politike.
Uz to morao bi da deli vlast sa teskim tupadzijama, sto ni u Africi ne mozes naci. Zamisli Tashanu Jovanovic za ministra necega, bilo cega? Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2009, 22:50:53 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Zamisli Tashanu Jovanovic za ministra necega, bilo cega?

Touché ...  Smile

Тома ако пристане да вуче Коштуницу на леђима, а да се Коштуница ту нешто пита ... пуцао је сам себи у ногу.

Још једном ... законом треба забранити предизборне коалиције ... један број на листићу = једна странка ... па после, ком опанци ком обојци. А не да Динкић са реално не више од 4% гласова води финансије земље 9 година.

Пашће ово и Тадићу на памет. Мислим ово за ''један број на листићу = једна странка'' Изузетан рецепт за укрупњавање политичке сцене. Јебеш подизање цензуса ... ово је лек  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 6230
Citat
Zamisli Tashanu Jovanovic za ministra necega, bilo cega?

Touché ...  Smile

Тома ако пристане да вуче Коштуницу на леђима, а да се Коштуница ту нешто пита ... пуцао је сам себи у ногу.

Још једном ... законом треба забранити предизборне коалиције ... један број на листићу = једна странка ... па после, ком опанци ком обојци. А не да Динкић са реално не више од 4% гласова води финансије земље 9 година.

Пашће ово и Тадићу на памет. Мислим ово за ''један број на листићу = једна странка'' Изузетан рецепт за укрупњавање политичке сцене. Јебеш подизање цензуса ... ово је лек  Smile
Od tolikih beskorisnih nevladinih organizacija, nijedna se ne bavi time da se upozore sve politicke stranke da gradjanima ne nude svoj zivot, vec da razgovaraju o zivotu gradjana.
Hocu da znam imenom i prezimenom ko me prdstavlja. Hocu da ga vidim jednom mesecno da kaze sta je uradio, sta ga sprecava da jednotsvano pokaze da radi posao za koji je izabran. Hocu da imam neko zakonsko pravo na opoziv ako se deblje ogresi. A ne ono: corava kutija i to je izborna volja gradjana, pa udri. Lepo da ljudi mogu da se sastanu sa Veljom svinjarom i da mu pokazu na mobilni ono njegovo: 'pusite qrac vi ovi iz b92'. Da mu ljudi kazu: bre stoko svinjarska, to moje dete gleda. Ja moram da ga vaspitavam.
Da ga neko pita zasto gaji ovce koje se jebu sa novinarima? Nije samo novinar kriv tu, nego i Veljine ovce.
Sta ce mi parlament od 250 pavijana? Vidis kako lepo znaju da razgovaraju kad im uvedes druge pravilnike. Sve nove face se isticu. A sta bi tek bilo da biras coveka a ne partijca?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Ponovo tema sa tendencioznim naslovom, koji bi priličio samo naslovu u žutoj štampi. Pitam se da li bi bilo dozvoljeno postavljanje teme sličnog naslova o nekoj vladajućoj stranki?

Zasto je problematican?

Evo, ja sam prva glasala za Kostunicu 2000. godine.  Zasto?
Zato sto je on bio jedini protivkandidat Milosevicu.

Iskreno, da je kandidat bio njegov pas Zuca, i za njega bi glasala...

Prema tome.. Kostunica ni tada nije imao bog zna kakvu politicku tezinu, vec je ta tezina bila posledica ljudskog otpora...

Posle toga se slepao na toj prici... i rasprodao pola Srbije...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.1
mob
Nokia N95
Ponovo tema sa tendencioznim naslovom, koji bi priličio samo naslovu u žutoj štampi. Pitam se da li bi bilo dozvoljeno postavljanje teme sličnog naslova o nekoj vladajućoj stranki?

Zasto je problematican?

Evo, ja sam prva glasala za Kostunicu 2000. godine.  Zasto?
Zato sto je on bio jedini protivkandidat Milosevicu.

Iskreno, da je kandidat bio njegov pas Zuca, i za njega bi glasala...

Prema tome.. Kostunica ni tada nije imao bog zna kakvu politicku tezinu, vec je ta tezina bila posledica ljudskog otpora...

Posle toga se slepao na toj prici... i rasprodao pola Srbije...

Da nije imao politicku tezinu ne bi se kandidovao i pobedio Milosevica, stavishe DSS je tada bio omiljeniji u narodu od DS, koji su sami devedesetih hteli u koaliciju sa SPS, nije ni cudo sto se Vucelic i dan danas hvali kako su on i Djindjic bili super prijatelji.

Kostunica nije rasprodao nista, stavishe, najgore privatizacije su bile za vreme Zorana Djindjica, secerane za evro, Sartid... Razne afere... No nazalost, Kostunica je imao jedan veliki problem a to je bio ona debilicna retardirana odvratna Mladjan Dinkic koji je kao i sada drzao finansije. Ostale resore koje je vodio DSS obavljali su odlicne poslove, od Parivodica pa do Bubala.
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC 
Pa daj navedi jedan dobar posao koji je uradila Kostunicina vlada, ali samo jedan. Kostunica je jedan obicni kabinetski iskompleksirani demagog. Kompletna njegova politicka karijera se svodi na saopstenja a okruzen je sve samim karijeristima. Sve se svodi na to kako da se dokopa vlasti i nista vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.1
mob
Nokia N95
Pa daj navedi jedan dobar posao koji je uradila Kostunicina vlada, ali samo jedan. Kostunica je jedan obicni kabinetski iskompleksirani demagog. Kompletna njegova politicka karijera se svodi na saopstenja a okruzen je sve samim karijeristima. Sve se svodi na to kako da se dokopa vlasti i nista vise.

1. Svi medjunarodni ugovori sa EU i sa drugim zemljama, sem sa Turskom koji je potpisan nedavno, su potpisani za vreme njegove vlade

2. Uspeli smo da blokirano preporuku SE o priznanju Kosova kad je Aligrudic bio tamo sef poslanika iz Srbije

3. Najveca zakonodavna delatnost

4. Nismo ponizavali generale sa Hagom nego su sami dobrovoljno otisli i drzava je pomogla tim porodicama.

5. Zdrava spoljna politika

6. Infrastruktura(narucito na jugu Srbije, Veljina teritorija  Smile )

itd...
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC 
Pa sto se tice ovih ugovora to je jos u doba Djindjica odradjeno, njemu je preostalo da potpise, to je morao.
Ovo oko Kosova je odavno dogovoreno sa Amerikancima, on tu nema nikakve zasluge, ni on ni bilo ko drugi.
Zakonodavna delatnost  Smile najveca
Za generale necu da komentarisem, dobrovoljno, mos misliti.
Oko zdrave politike, posle Slobe svaka je zdrava  Smile
To da pitas Nislije ili Vranjance kako se gradilo za vreme Djikija, a kako posle njega.

Da se razumemo, ne branim ja ni ove sad, sve se svodi na mafija=politika, ali Kostunjavi je po meni jedan najobicniji kilomudonja  Smile  posto je tema vezana za njega, jel' te.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2009, 11:35:32 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.