Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:23:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 232
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosovo i Metohija ili evropska unija  (Pročitano 96798 puta)
19. Feb 2008, 20:08:36
Svakodnevni prolaznik


Главни порнићар

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava Десна обала дунава...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Motorola v3x
Pitanje je jednostavno!
Ja smatram da nam ne treba da se prikljucujemo nikakvim unijama i sl.zajebancijama dok ne sredimo stanje unutar drzave.
Znaci:
Da li bi se odrekli Kosova i Metohije zarad prikljucenja evropskoj uniji?
Zasto i sta smatrate da biste time dobili odnosno izgubili?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Pristupanje EU bi bio najveci samar koji bismo opalili sami sebi...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Bez ekonomskog napretka i rešavanja pitanja nezaposlenosti nema sređene zemlje. Ako imaš neku alternativnu ideju kako Srbija može ekonomski napred i da reši pitanje nezaposlenosti ako odustane od Evropske unije evo ti to iznesi ovde..

Inače dilema je besmislena. Što smo u više međunarodnih organizacija možemo više i bolje da lobiramo za svoje interese na svakom polju.





« Poslednja izmena: 19. Feb 2008, 20:18:49 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Bez ekonomskog napretka i rešavanja pitanja nezaposlenosti nema sređene zemlje. Ako imaš neku alternativnu ideju kako Srbija može ekonomski napred i da reši pitanje nezaposlenosti ako odustane od Evropske unije evo ti to iznesi ovde..

Inače dilema je besmislena. Što smo u više međunarodnih organizacija možemo više i bolje da lobiramo za svoje interese na svakom polju.



 


Svijet ne bi postojao bez EU, a bogami ni vrijeme....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Sve je izgradjeno na pravilima, EU ima stiktna pravila od kojih smo mi realno mnogo daleko, a takodje se pokazalo da ista ta Eu zna ta pravila vrlo lepo da krsi ukoliko je potrebno pod pritiskom drugih.
Danilo licis mi na bledu kopiju Cedomira Jovanovica koji samo trklja o tome kako treba da gledamo u buducnost itd.
Evo da shvatimo realnost i sutra udjemo u Eu dal bi odmah svi ziveli bolje i dal bi svi nezaposeni dobili posao ili bi prosle godine i godine dok se ne sredimo.
Mene iskreno zabole za EU i zivot u njoj, i sa njom i bez nje isto nam se hvata....a takodje se u novije vreme pokazuje da su zemlje EU bukvalno robovlasnicka drustva u kojima malo po malo pa bukne neki veci strajk, verovatno zato sto im je mnogo lepo strajkuju.
Nisu vise ni oni ludi da rintaju po citavi dan i da trecinu svoje plate daju drzavi na osnovu raznih taksi i poreza!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Para ima, samo su kod Miškoviča. Po svaku cenu ulazak u Eu, što se mene tiče NE.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Kosovo i Metohija.Dokle god EU podrzava laznu drzavu na prostoru Srbije ne treba da idemo u EU.Ja sam bio uvek za ulazak u EU ali posle ovog sramnog cina sam protiv ulaska sve dokle god EU priznaje nezavisno Kosovo i Metohiju.Mi mozemo da poboljsamo standard i bez ulaska u EU.Sta mi vredi da nemamo vize kad nemamo love da idemo ni u Bugarsku a ne u Spaniju ili Grcku na more  Smile Smile Lizemo im guzicu vec 8 godina i dobili smo zahvalnicu u oduzimanju 15% teritorije.....  Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Feb 2008, 20:54:30 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Pitanje je jednostavno!
Ja smatram da nam ne treba da se prikljucujemo nikakvim unijama i sl.zajebancijama dok ne sredimo stanje unutar drzave.
Znaci:
Da li bi se odrekli Kosova i Metohije zarad prikljucenja evropskoj uniji?
Zasto i sta smatrate da biste time dobili odnosno izgubili?

Naravno, Srbija mora u EU. Time dobijamo siguran godišnji priliv milijardi eura u našu zemlju, po raznim osnovama. Recimo, Bugarska godišnje prima oko 4 milijarde evra iz raznih briselskih fondova.

Šta gubimo? Ništa. Eventualno "gubimo" već davno izgubljeno Kosovo. Ja ne smatram da smo mi izgubili Kosovo 17. 2. 2008., ako ćemo pošteno Kosovo je de facto izgubljeno još davno, ono što se desilo u nedelju je samo mediski spektakl za kamere CNN-a i sličnih kuća.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
Naravno, Srbija mora u EU.

veoma interesantna recenica...obratiti paznju na rec"mora" Smile

da li znas sta se jedino mora?
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Pitanje je jednostavno!
Ja smatram da nam ne treba da se prikljucujemo nikakvim unijama i sl.zajebancijama dok ne sredimo stanje unutar drzave.
Znaci:
Da li bi se odrekli Kosova i Metohije zarad prikljucenja evropskoj uniji?
Zasto i sta smatrate da biste time dobili odnosno izgubili?

Naravno, Srbija mora u EU. Time dobijamo siguran godišnji priliv milijardi eura u našu zemlju, po raznim osnovama. Recimo, Bugarska godišnje prima oko 4 milijarde evra iz raznih briselskih fondova.

Šta gubimo? Ništa. Eventualno "gubimo" već davno izgubljeno Kosovo. Ja ne smatram da smo mi izgubili Kosovo 17. 2. 2008., ako ćemo pošteno Kosovo je de facto izgubljeno još davno, ono što se desilo u nedelju je samo mediski spektakl za kamere CNN-a i sličnih kuća.

Dugo sam mislio kao ti , međutim ko kaže da je sve to o fondovima, parama i slično istina? Ko garantuje , kada su nas sve što su do sada pričali lagali. Bojim se da bi brzoplet ulazak u Eu bila još jedna greška.
« Poslednja izmena: 19. Feb 2008, 21:07:02 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 232
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:23:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.