2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/www/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 511
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 202 203
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 43742 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8931
Zastava Beograd
Ma normalno...ali tebra hvala Bogu pa svi umemo da govorimo...jebote daj jednom podrsku ovom timu,pusti glas,pevaj...ja se ne bunim sto se zvizdalo,pomoglo nam je,problem je sto se cuti veci deo utakmice...dal oni diluju,boli me patka...on dodje na utakmicu krene nasa pesma i ja pevam bre,pevam Zvezdi,neka krene i vucic bole me patka...posle utakmice ne idem sa njima na kurve i drogu,bole me...ko treba da ih hapsi neka ih hapsi...da dodje mili iz miligrama i da krene ja bih pevao...vecu stetu cinim ako cutim i kenjam...stalno neke price,stalno nesto smeta...ako je oli onda je bratsko navijanje,ako su turci onda je kosovski ciklus,ako su ustase onda je slomiti ruke i baja knindza...stalno nesto fali...pa dobro,ako oni odmazu,ljudi koji pevaju celu utakmicu,cime semenkari pomazu? Dajte jedan primer,evo odmah da razjebem oni placaju kartu,80% severa placa kartu...budi uveren u to...i cime onda semenkar pomaze klubu pa daje sebi pravo da kritikuje? Jel neko pominje navijanje sa aba lige? Ja koliko znam delije se velicaju jer prave atmosferu na el,niko ne pominje navijanje sa aba lige...
IP sačuvana
social share
Звездо ти то знаш,
Да увек кад играш,
Ја проћи... ћу читаву планету

Била ноћ ил' дан,
Јава или сан,
Ја волим... те највише на свету

Нананананана на на... највише на свету
Нананананана на на... баш највише на свету!
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2652
Kako bi se razlikovali semenkari od vatrenih da non-stop fanatično pevaju? :mrgreen: Ne možeš da očekuješ da budu isti. Meni je pored kriminalaca mrzak i onaj fenseraj, neki likovi (oba pola) koji su tu samo zato što je cool i koji ne znaju koliko minuta ima četvrtina. A obični semenkari i normalni navijači su potrebni klubu.

Nego, zašto i dokle će da traje bojkot ABA lige? Ne vidim ni jedan razlog za to.
« Poslednja izmena: danas u 01:18:50 od Lord Hajzenberg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8931
Zastava Beograd
Bojkot aba lige traje jer delije nece zajednicku ligu sa hrvatima,bojkotovao se i rukomet i vaterpolo...donekle imaju prav,ali donekle,zasto? Prvo ok sudije ovde navlace za hrvate i crnogorce,drugo nista se ne bi promenilo i u nasoj ligi jer sudije tamo aka milija,belosevic itd navlace za stoku pa smo ga mi svakako najebali...e sad dobro je sto u aba ligi imamo kudikamo jace protivnike,ali bi mi jacanjem nase lige podigli kvalitet no sve je to pitanje za nas savez itd,komplikovano je...
IP sačuvana
social share
Звездо ти то знаш,
Да увек кад играш,
Ја проћи... ћу читаву планету

Била ноћ ил' дан,
Јава или сан,
Ја волим... те највише на свету

Нананананана на на... највише на свету
Нананананана на на... баш највише на свету!
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 202 203
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.041 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.