2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 666 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 618239 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34617
Zastava
mob
LG Frizider
Slepac ciganski, dosao na forum posle 10 godina da komentarise i brani oca Covketa  Smile

Utakmica je prekinuta kada se culo Vucicu pederu. Vredjani igraci Partizana, Zvezde, svih zivih klubova vec 20 godina unazad al kad se predsednik dira e to je problem, prekidaj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15613
mob
LG Nexus 4
Ja sam tebi davno rekao da mi se ne obracas, pogotovo ne tako. Idi tati koji te napravio tako idiotskog pa mu reci da je slepac ciganski, a mene zaobidji. I prosli put sam ti rekao, i ponovicu, mozemo se bilo kada naci, da budes tako "hrabar" i uzivo, a ne samo iza tastature. Jadnice...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34617
Zastava
mob
LG Frizider
Pa kad si slepac jbg, nisam ja kriv jer si tupav. Ocigledno ni tolike godine nisu uticale da budes pametniji.

Ovo ti drugarski kazem, taman posla da ocu da se svadjam ili bilo sta nedaj boze Smile
Mozemo i na pivo i isto cu ti reci da si glup ko kurac.
« Poslednja izmena: 06. Jun 2024, 19:04:21 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 537
Zastava mičigen
Sad sam ponovo odgledao utakmicu, i neke stvari su mi dosta jasnije...  Vredjanja navijaca partizana su stvarno gnusna, ali dobro, od glodara se tesko moze nesto bolje i pametnije ocekivati. Pre prekida je spiker zamolio navijace da se navija sportski bez vredjanja, oni su poceli jos glasnije. Posle je jos neko, a zatim i trifunovic zamolio navijace da navijaju za partizan i da nikoga ne vredjaju, nista nije pomoglo stoci da se urazumi. Delovalo mi je da namerno idu na probleme i na neki prekid... U tom momentu su igraci Zvezde bili na parketu i cekali nastavak, a igraci partizana kod svoje klupe. Posle nastavka vredjanja, sudija je dnuo u pistaljku i pokazao ka klupi. Igraci Zvezde su krenuli ka klupi i tada su poceli da ih gadjaju. Video sam jednu flasicu punu necega, i jos gomila upaljaca, novcica i ko zna cega. Glodari i dalje tripuju da je Zvezda otisla u svlacionicu zbog vredjanja, a ne shvataju da su sudije tek nakon tog gadjanja nase klupe pokazali ka svlacionici... Prvi je pritrcao Aleksa, a zatim i ostali i mahali rukama da se gadjanje zaustavi... Sve se lepo videlo u prenosu, cak je i spiker rekao kako sada razni predmeti lete na parket... Toliko o prepostenim glodarima i njihovom limaru koji se i dalje drze price kako je prekinuta utakmica zbog pevanja... Nase igrace su gadjali i pri izlasku sa terena. Donesena je odluka da se utakmica nastavi kada se isprazni deo hale ili cela hala. Navijaci su zapretili igracima partizana da ne smeju da igraju bez njih. Kada su se uslovi za igru stekli, Zvezda se vratila na parket, a partizan nije, zbog pretnji svojih navijaca. Tu sada dolazi do pokusaja izvrtanja price kako im je neko rekao da se igra sutra, kako su igraci partizana u roku od 3 minuta otisli u svlacionicu, odrzali sastanak i otisli kuci bla bla, trac truc... Jedina prava istina je da njima navijaci odredjuju da li ce i kada igrati i da zbog toga nisu izasli na teren... Neka pitaju svog zajapurenog manijaka da li je ikada kada je bio prekid ove vrste utakmicu nastavljao sutra??? Mada bolje mozda da ne pitaju, to je takav manipulator, lazov i licemer, da je pitanje sta bi odgovorio... Sve u svemu, nova titula za Zvezdu, a njih ko jebe...

P.S. Neka je na cast pojedincima koji izjednacavaju vredjanje rumenog, ostoje i savica, sa psovanjem i vredjanjem necije zene, majke, i deteta od 6 godina... Jadni ste...
daj duži post malo,niko nečita kad je ovolko kratko i koncizno i inteligetno sročeno
IP sačuvana
social share
sve će to narod pobronziti. .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15613
mob
LG Nexus 4
Pa kad si slepac jbg, nisam ja kriv jer si tupav. Ocigledno ni tolike godine nisu uticale da budes pametniji.

Ovo ti drugarski kazem, taman posla da ocu da se svadjam ili bilo sta nedaj boze Smile
Mozemo i na pivo i isto cu ti reci da si glup ko kurac.

Vidim da nekima ne vredi pricati... Ok, slazem se za pivo, imao bih i ja tebi sta da kazem, ne moram ovde da glumim ludilo...

Sad sam ponovo odgledao utakmicu, i neke stvari su mi dosta jasnije...  Vredjanja navijaca partizana su stvarno gnusna, ali dobro, od glodara se tesko moze nesto bolje i pametnije ocekivati. Pre prekida je spiker zamolio navijace da se navija sportski bez vredjanja, oni su poceli jos glasnije. Posle je jos neko, a zatim i trifunovic zamolio navijace da navijaju za partizan i da nikoga ne vredjaju, nista nije pomoglo stoci da se urazumi. Delovalo mi je da namerno idu na probleme i na neki prekid... U tom momentu su igraci Zvezde bili na parketu i cekali nastavak, a igraci partizana kod svoje klupe. Posle nastavka vredjanja, sudija je dnuo u pistaljku i pokazao ka klupi. Igraci Zvezde su krenuli ka klupi i tada su poceli da ih gadjaju. Video sam jednu flasicu punu necega, i jos gomila upaljaca, novcica i ko zna cega. Glodari i dalje tripuju da je Zvezda otisla u svlacionicu zbog vredjanja, a ne shvataju da su sudije tek nakon tog gadjanja nase klupe pokazali ka svlacionici... Prvi je pritrcao Aleksa, a zatim i ostali i mahali rukama da se gadjanje zaustavi... Sve se lepo videlo u prenosu, cak je i spiker rekao kako sada razni predmeti lete na parket... Toliko o prepostenim glodarima i njihovom limaru koji se i dalje drze price kako je prekinuta utakmica zbog pevanja... Nase igrace su gadjali i pri izlasku sa terena. Donesena je odluka da se utakmica nastavi kada se isprazni deo hale ili cela hala. Navijaci su zapretili igracima partizana da ne smeju da igraju bez njih. Kada su se uslovi za igru stekli, Zvezda se vratila na parket, a partizan nije, zbog pretnji svojih navijaca. Tu sada dolazi do pokusaja izvrtanja price kako im je neko rekao da se igra sutra, kako su igraci partizana u roku od 3 minuta otisli u svlacionicu, odrzali sastanak i otisli kuci bla bla, trac truc... Jedina prava istina je da njima navijaci odredjuju da li ce i kada igrati i da zbog toga nisu izasli na teren... Neka pitaju svog zajapurenog manijaka da li je ikada kada je bio prekid ove vrste utakmicu nastavljao sutra??? Mada bolje mozda da ne pitaju, to je takav manipulator, lazov i licemer, da je pitanje sta bi odgovorio... Sve u svemu, nova titula za Zvezdu, a njih ko jebe...

P.S. Neka je na cast pojedincima koji izjednacavaju vredjanje rumenog, ostoje i savica, sa psovanjem i vredjanjem necije zene, majke, i deteta od 6 godina... Jadni ste...
daj duži post malo,niko nečita kad je ovolko kratko i koncizno i inteligetno sročeno

Buraz, vidim po tvojim recenicama, kako ih pocinjes i kako ih zavrsavas da ti pismenost generalno nije jaca strana, tako da ni ne ocekujem od tebe da tako veliki tekst i umes da procitas ili da te zanima. Ostaj mi dobro, i ne sekiraj se, ne mogu svi da budu tako inteligentni...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 537
Zastava mičigen
daj duži tekst aloo
IP sačuvana
social share
sve će to narod pobronziti. .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15613
mob
LG Nexus 4
Napisao sam ti tekst u skladu sa tvojim ogranicenim mogucnostima. Ne zameraj sebi. Super si ti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 537
Zastava mičigen
hvala
IP sačuvana
social share
sve će to narod pobronziti. .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 666 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.