2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 524 525 527 528 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 608213 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Јбг, ал зато немачка медицина кида...ко год је имао проблема са леђим спасио се у минхену...мени је ђенка најдражи странац уз цирбеса, мада нзм дал се рачунају они у странце
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Pazite ovu picketinu grobarsku. Taj bi i Fljamurtari hvalio samo da je protiv Zvezde.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=12&dd=10&nav_id=1480026
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Legenda. Meni najdrazi i najbolji stranac koji je kod nas igrao. Covek koji je ubedljivo imao najvise kosarkaske magije u rukama. Njega i nesto manje Jovica ne mogu da prezalim sto su otisli. I to aj' bar da su otisli u neki Fener, ili u NBA pa da kazes jbg, nemamo mi te novce da se takmicimo sa njima, nego ovaj koliko znam ni ne igra nigde, tamo pusi buksne po Americi, a Jovic otisao u Nemacku gde je kosarka popularna otprilike koliko kod nas karling.

Мвил и његов чувен шут од 30% Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Како је лепо кад нема педерчине човића јуниора
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Нема човића и ми се поиграмо са свима...колико је лепше гледати ненадића и давидовца, а не говно патуљасто
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Od odlaska Radonje, imam problem da ne mogu vise da se "lozim" na Zvezdu kao do tada. Ajde ono sto je onaj picopevac radio realno i nije bilo da se covek lozi, ali ove godine, iako imamo i dalje uspone i padove, igramo dosta dobro, vec imamo neke ubedljive pobede, zapazene rezultate, ali prosto nekako mi nije to taj filing kao pre. Ne znam u cemu je problem. Da li sto igramo ovaj bedni Evropkup, ili sta, ali nekako prosto ne mogu da se toliko unesem u te utakmice kao do pre 2 sezone... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Фора је што реално имамо осредња имена у тиму, још нико од нас не зна шта уме томић...будућност троши огромне паре, довели битадзеа и стиже норис кол, партизан тринкија и чека се бек и високи...фк је нсправио хаос ове год, не играмо ел...нема делија на утакмицама...то ти је то отприлике
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
fk je kriv koga boli kurac za kosarku

odakle komsijama tolka lova zar nije aparthejd  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Koja lova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Realno. Stvarno glupo pitanje. Opste je poznato da se kod vas igra iz ljubavi, a kod nas za pare. Eto i Trinkijeri dosao iz ljubavi. Cak je i rek'o to. Sto da mu ne verujemo.

Фора је што реално имамо осредња имена у тиму, још нико од нас не зна шта уме томић...будућност троши огромне паре, довели битадзеа и стиже норис кол, партизан тринкија и чека се бек и високи...фк је нсправио хаос ове год, не играмо ел...нема делија на утакмицама...то ти је то отприлике

Nemam pojma brt. Ima tu nesto. Mada, ja sam gledao Zvezdu i lozio se na kosarku i kada je bio Zlatko Bolic i Oliver Popovic i Milan Prekovic i tako dalje i kada smo trebali da ispadnemo iz lige. I lozio sam se sve dok nije otisao Radonja i rasformirala se ta neka ekipa sa Jovicem, Markusom i tako dalje... Prosla godina mi je nekako ogadila kosarku i Zvezdu, zbog onog seronje. I jos uvek ne mogu da se vratim u stari kolosek. Mozda ako ove godine useremo smrdljivu Buducnost i osvojimo ABU, pa se vratimo u EL, mozda mi se i povrati osecaj za kosarku.
« Poslednja izmena: 20. Dec 2018, 19:01:14 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 524 525 527 528 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.