2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 444 445 447 448 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 607481 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Impresivno je koliko nismo sposobni da uradimo nista, ako nam od starta ne krene sut. Ovo u EL je vec postalo ocekivano, ali mene brine ABA. Dovoljno ovako kilavo da krenemo na domacem terenu i izgubimo jednu. U Podgorici gostujuci teren, neprijateljsko okruzenje i cao...

Ja prvi nisam bio nikada za to da se treneri menjaju kao na traci. I ovog sam u pocetku branio i cekao da nesto pokaze. Ali evo skoro je gotova sezona, covek jos nista nije pokazao. Pritom nas je blamirao, ja mislim, vise nego bilo ko pre njega. Nemam statistiku, ali mislim da niko nije imao toliko brutalnih poraza kao on... Ne znam sto ga Covic drzi i dalje. Ok, kazete da mu keca cerku. Sumnjam da je to razlog. Jbt, Covic je svog sina izbacio iz tima u FMP, koji opet, po meni nije bio nista gori od raznih Micica i Rebica i tako dalje, bas zato da mu ne bi spocitavali da radi nesto preko veze. Ne verujem da bi i ovoga drzao tek tako. Ili on vidi u njemu neki potencijal, ili ja ne znam sta se desava i sto ga drzi i dalje...

Kad smo vec kod trenera, meni je pravo cudo da Radonja i dalje nema posao (koliko ja znam). Jbt, covek koji je onakve podvige pravio, mislio sam da ce posle Zvezde bukvalno moci prstom da pokaze koga hoce da trenira u Evropi i da napise na blanko cek sumu koju zeli. Ok, mozda jedino Zeljku ne bi mogao posao da uzme. Ili da ode u NBA kao neki pomocnik. On, koliko pratim, nista ne radi...Nije mi jasno zasto je to tako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Impresivno je koliko nismo sposobni da uradimo nista, ako nam od starta ne krene sut. Ovo u EL je vec postalo ocekivano, ali mene brine ABA. Dovoljno ovako kilavo da krenemo na domacem terenu i izgubimo jednu. U Podgorici gostujuci teren, neprijateljsko okruzenje i cao...

Ja prvi nisam bio nikada za to da se treneri menjaju kao na traci. I ovog sam u pocetku branio i cekao da nesto pokaze. Ali evo skoro je gotova sezona, covek jos nista nije pokazao. Pritom nas je blamirao, ja mislim, vise nego bilo ko pre njega. Nemam statistiku, ali mislim da niko nije imao toliko brutalnih poraza kao on... Ne znam sto ga Covic drzi i dalje. Ok, kazete da mu keca cerku. Sumnjam da je to razlog. Jbt, Covic je svog sina izbacio iz tima u FMP, koji opet, po meni nije bio nista gori od raznih Micica i Rebica i tako dalje, bas zato da mu ne bi spocitavali da radi nesto preko veze. Ne verujem da bi i ovoga drzao tek tako. Ili on vidi u njemu neki potencijal, ili ja ne znam sta se desava i sto ga drzi i dalje...

Kad smo vec kod trenera, meni je pravo cudo da Radonja i dalje nema posao (koliko ja znam). Jbt, covek koji je onakve podvige pravio, mislio sam da ce posle Zvezde bukvalno moci prstom da pokaze koga hoce da trenira u Evropi i da napise na blanko cek sumu koju zeli. Ok, mozda jedino Zeljku ne bi mogao posao da uzme. Ili da ode u NBA kao neki pomocnik. On, koliko pratim, nista ne radi...Nije mi jasno zasto je to tako...

Alimpijević je zabeležio 11 pobeda u EL što nikako nije malo.
Alimpijević ima najjeftiniju ekipu u EL.
Alimpijević ima ekipu sa 8 novih igrača.
Alimpijević je najjeftiniji trener u EL.
Alimpijević nema domaći teren kakav je imao Radonja, ne svojom zaslugom.
Alimpijević gura u ABA ligi bez greške.

Te priče o kecanju su potekle od navijača partizana, nakon kecanja u polufinalu domaćice od strane dotičnog.

Na kraju, šta bi nam falilo da odigramo jednu sezonu EK, da pustimo Radanova, Jankovica, Jovanovica, Simanica, cak i Uskokovića?!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ok, slazem se sa vecinom. Ali moj je utisak, a mislim da nisam jedini, da mi nismo nista napredovali u igrackom smislu, od kada je on dosao. Odbranu skoro i da ne igramo. Igramo mozda svaku desetu utakmicu i tada odigramo solidno. Meni to govori da igraci nisu motivisani, jer odbrana je stvar motivacije. Motivacuju daje trener, a trener je Alimpije. Takodje mi smeta, sto smo ekipa koja nema nikakvu ideju sta ako nam stane sut. Znaci ako krenemo dobro sa sutom, dobro je. Ako ne krenemo, katastrofa u najavi. A sut je kurva i mnogo promenjiva kategorija. Smeta mi i to sto skoro ni jedan mladi igrac nije nesto napredovao bitnije za celu sezonu. Nama igru nose Rocesti, Feldin i Pero kad igra. A oni su em stranci, em veterani. Radonja je pravio od klinaca, ili ostecene robe, kalibar za milionske prodaje. Gde su danas, Kalina, Jovic, Dangubic, Bobi, Cirbes (nije domaci, ali ga je Radonja lansirao u orbitu)...? Koga mi posle ove sezone mozemo da prodamo? Ja mislim nikoga. I ako prodamo, to ce biti za neki kikiriki. To da smo najeftinija ekipa, verujem, ali smo to bili i prethodnih sezona. Ako ne najeftinija, sigurno jedna od 2-3 takve. I opet, najvise zahvaljujuci odbrani, nismo imali toliko katastrofalnih poraza kao sada. Ja sam juce verovao ili ne poceo da gledam i kada je bilo ono nesto 5-0, 7-2 ili tako nesto na pocetku, iskljucio sam tv. Prosto znao sam vec u startu da gubimo glatko. Gubio je i Radonja sa velikim razlikama, ali cini mi se ne toliko cesto i nije se tako lako predavao kao ovaj. Ovaj bukvalno kad vidi da gubimo sa velikom razlikom, deluje kao da se vec pomirio sa porazom i kao ajde samo da istekne vreme, pa da idemo kuci. Mozda je covek takav, hladan, ne pokazuje emocije, ali Radonja bi ako nista tokom utakmice otplesao tri valcera pored aut linije. To za EL se ne bih bas slozio. EL je bukvalno biti ili ne biti na ovim prostorima. Ako bi jednu godinu preskocili EL, mislim da se ne bi vratili narednih 10 i da bi propali kao Partizan sada. EL je ipak najatraktivnije takmicenje koje se igra u Evropi. Ono privlaci i navijace i sponzore i same igrace. Jednom kada izgubis taj polozaj, jako tesko ga vracas. Moje misljenje. Iako i ja mislim da bi mozda ako nista zbog razmazenih navijaca valjalo da jednu sezonu, kada bi to bilo moguce, malo odigramo EK, da vidimo kako to lepo izgleda, da se malo prisetimo kako to izgleda kada nisi najbolji, pa da se malo zazelimo i da onda umemo (opet) da cenimo to sto imamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1965
Zastava Spanish Town
mob
Qtek 'bem ga
Слажем се ово за Алимпијевића, тако да цзбг94 пуши кару са твојим грактањем.
IP sačuvana
social share
Sta se palite, to je samo Diabolina keva . . .

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Ali moj je utisak, a mislim da nisam jedini, da mi nismo nista napredovali u igrackom smislu,

Kao tim ili pojedinacno?
Pojedinacno, jezgro cine igraci koji su matori za napredak. Pero, Bjelica, Rocesti, Feldin su veterani.
Davidovac je ozbiljno napredovao, Lesor je prilicno napredovao.
Jankovic i Jovanovic imaju period adaptacije, mnogi evropski treneri upravo zbog toga izbegavaju igrace kojima je prva godina u Evropi. Danguba igrao kosarku zivota do povrede.

Citat
Meni to govori da igraci nisu motivisani, jer odbrana je stvar motivacije.

Mozda je bolja formulacija da vrhunska odbrana ne moze da se igra bez motivacije. A da je motivacije dovoljna za dobru odbranu, bas i ne. Npr. ne postoji motivator koji bi od Rocestija napravio dobrog odbrambenog beka.

Citat
Takodje mi smeta, sto smo ekipa koja nema nikakvu ideju sta ako nam stane sut.

Tako je koncipirana ekipa. Nemamo igraca koji ume da igra ledjima, tj ume Bjelica al` ce promasiti zicer. A ako krenemo od pitanja zbog cega je tako koncipirana, vraticemo se na pitanje para i siromasne ponude igraca.
Kad cujem "Feldin nije konstantan", pa da, nije, da jeste ne bi igrao kod nas nego bi ostao u PAOAOU.

Veci je problem sto mi nemamo priliv domacih talentovanih igraca. Ne treniraju klinci, kosevi su prazni, po neka skolica kosarke i to je to.  Leti igram redovno basket, smesno mi je kad dodju momci od 18-20 godina, slabi, spori, kilavi, krivi, unistimo ih i onda se ispostavi da treniraju kosarku u Spartaku...pretuzno.

Kad sam bio dete u Spartaku su igrali Koturovic, Miskovic, Djokic, Oliver Popovic, kasnije i Markovic, Canak...
A imao si 10 ekipa poput Spartaka u drzavi.
 






« Poslednja izmena: 21. Mar 2018, 14:52:26 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Ja koliko znam cele sezone navijanje u el nam je kurac, cak i kada su tu bile delije...seti se poluprazne arene, ne popunjenog pionira itd...niko nece da dolazi i da gleda kosarku koja nems glavu, a ni rep...ako feldina i tejlora ne krene sut gotovi smo, a trener nije sposoban da ih izvuce iz sranja jer nije da oni ne umeju, ali ako si primetio ko god krene da ih udvaja mi ga najebemo jer pajac na klupi nema drugog resenja...tako da je alimpije svakako kriv sto je hala prazna, a radonja je svakako kriv sto je arena uvek bila krcata
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
I da, opet ponavljam radonja nikada nije imao ovako skup tim! I nikada nije imao slabije konkurente u aba ligi...kolilo pajac na klupi ne zna govori to da lazic ove sezone izgleda smesno u odbrani jer degen nije sposoban da nauci igrace kako da preuzimaju i nije sposoban da sakrije tejlora u odbrani, retard ga skoro celu utakmicu drzi da brani kalatisa...bolesnik
Kao kada bi dosao neko i napisao da je tajron lu odlican trener, covek ima dzejmsa u timu imao irvinga, lava itd kada je uzeo prsten...ovaj bre nije tapkao loptu u zivotu sto bi rekao grof bozovic, preskakao fizicko
« Poslednja izmena: 21. Mar 2018, 15:01:03 od czbg94 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ali moj je utisak, a mislim da nisam jedini, da mi nismo nista napredovali u igrackom smislu,

Kao tim ili pojedinacno?

I jedno i drugo u sustini.

Citat
Pojedinacno, jezgro cine igraci koji su matori za napredak. Pero, Bjelica, Rocesti, Feldin su veterani.

Pa da, zato i kazem. Imamo igrace koji su super iskusni, ne verujem ni da su jeftini (osim Pere, koji navodno volontira), a opet nekako deluje, kao da su neki klinci koje treba istrpeti zarad neke buducnosti.

Citat
Davidovac je ozbiljno napredovao, Lesor je prilicno napredovao.
Jankovic i Jovanovic imaju period adaptacije, mnogi evropski treneri upravo zbog toga izbegavaju igrace kojima je prva godina u Evropi. Danguba igrao kosarku zivota do povrede.

Ajde videcemo. Daj boze da si u pravu. Ja nesto nisam primetio neki veci napredak kod bilo koga. Doduse, Danguba jeste evidentno popravio sut, ali cini mi se da je u ostalom nazadovao. E sad, da li je to posledica povrede ili treniranja, to ne znam. Lesor mi je i dalje divljak kakav je bio i kada je dosao. Ne vidim neku disciplinu u igri, neko uklapanje u tim. Bas recimo od njega, kao centra, bi Radonja verovatno vec do sada, napravio ozbiljan pomak u toj disciplini, taktici. Davidovac i po meni Dobric, jesu malo bolji nego na pocetku, ali opet, cini mi se da su neki prethodni igraci, tipa Jovica, Kaline i slicno nekako ranije sazrevali i vise obecavali. Mozda ja nemam oko za talente, ali ja ne vidim da bi neko od njih dvojice mogao da postane neki kalibar, oko koga ce se otimati evropski velikani. Vise mi deluju obojica, kao igraci koji ce zavrsiti u nekom Bambergu i slicno. Mozda gresim. Videcemo...

Citat
Mozda je bolja formulacija da vrhunska odbrana ne moze da se igra bez motivacije. A da je motivacije dovoljna za dobru odbranu, bas i ne. Npr. ne postoji motivator koji bi od Rocestija napravio dobrog odbrambenog beka.

Ok, slazem se. Ali sta je sa recimo Lazicem. Covek koji je bio mozda i najbolji defanzivac prosle godine, sada je bleda senka tog istog igraca. Prosto covek nema sa kim da igra. Drugaciji je sistem. Vise se polaze paznja na sut i napad, nego na odbranu. Danguba jeste bio povredjen, ali i on je prosle sezone kidao odbranu. Ove postao trojkas, a u odbrani nista. I tako dalje... Ja pre mislim da se iz nekog razloga, da tako kazem, odustalo od odbrane, ma koliko to glupo zvucalo. A mi smo od te odbrane ziveli. I ta odbrana je neutralisala mnoge mane koje smo i ranije imali. Kad nemas odbranu onda se sve svodi na suvi kvalitet u napadu. A mi tu nemamo sta da pokazemo...

Citat
Tako je koncipirana ekipa. Nemamo igraca koji ume da igra ledjima, tj ume Bjelica al` ce promasiti zicer. A ako krenemo od pitanja zbog cega je tako koncipirana, vraticemo se na pitanje para i siromasne ponude igraca.
Kad cujem "Feldin nije konstantan", pa da, nije, da jeste ne bi igrao kod nas nego bi ostao u PAOAOU.

Slazem se. Ali mi smo prethodnih sezona dovodili neke tada igrace, koji su bili ili van forme, ili za koje niko nije ocekivao da ce nesto uraditi, a kod nas su eksplodirali. Kod nas je recimo Nelson igrao sasvim solidno. Posle nas nigde nije mogao. Djenka isto tako. Od Milera smo napravili igraca, koji je mogao da bira klub. Cirbesa. Bobija. Niko od tih igraca nije dosao kod nas kao super star ili formiran igrac, a svi su otisli kao vrhunski igraci i jos su mnogo dali klubu u smislu rezultata i kesa. Sada smo doveli, mozda i skuplje igrace od njih, ali ti igraci nista nisu napredovali. Ok, matori su i nema tu mnogo napretka, ali opet, pitanje, sto smo ih onda dovodili. Ako smo ih dovodili zbog rezultata, rezultata, nekog zapazenijeg nema. Ako su mladi igraci trebali da stasaju uz njih, kazem, po meni slabo je tu bilo nekog napretka. Da ocekujemo da cemo te veterane nekom prodati, isto nije za ocekivati. Dakle po meni jedna totalno mediokritetska sezona i mediokritetski kostur tima, koji nije los, pogotovo za nase uslove, ali nije ni za sta drugo. Daje Boze da osvojimo bar tu ABA ligu, pa da kazem bar da su eto nesto makar uradili. Ako nekim slucajem i tu kiksnemo, onda je ova sezona najgora od dolaska Covica.
« Poslednja izmena: 21. Mar 2018, 18:43:02 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Да пробам овако да објасним, пошто не гајим илузије да сам неки специјалан кошаркашки зналац, па ћу пребацити на терен који ми мало боље лежи.

Пре пар година је изашао један чланак, неко стандардно истраживање берзе и вредности акција на Вол Стриту, упоређивали су листу 100 највећих светских компанија из 1955 са листом из 2015.

Дакле, од 100 компанија које су пре 50 година биле највеће на свету, данас је активно - 12. Осталих 88 су се угасиле. Да ли теби сада делује вероватно да неки, лупам, Мајкрсофт или Епл једног дана пропадну? А то ће да се деси.

Шта ми је поента приче, да је бити константан једна од најтежих ствари у бизнису, а код нас је кошарка ништа више него бизнис, одавно је престала да буде спорт. То што смо се ми устоличили овде као клуб, што смо доминантни годинама, то све може (и хоће) да се сруши за секунд јер колико зависи од тебе - толико зависи и од окружења. Није сваки неуспех искључиво наша кривица.

Ето, то што је рекао Сарма, наши клубови живе од талентованих клинаца а таквих је све мање. Сад ти можеш да кажеш, океј, нема више талентованих домаћих, хајде да купимо проверене маторе странце (што тренутно и радимо). Мислим, не знам, друга опција би била да одлучимо да увозимо црнчиће из Малија и Нигера и да се надамо да један од њих има заједничког претка са Џорданом.

Прилагођавати се клими најбоље што можеш и надати се најбољем, па како буде, то је то, нема друго. Немам илузија ни да би неко други на Алимпијевићевом месту био много бољи или много гори. Њему се заломило да сад преузме клуб, баш у непријатном тренутку.

Као оно када су радили интервју са неким Звездиним скаутом пре 5-6 година, читао сам на неком спортском порталу, па каже човек, као, знате колико је то тешко када вам неко да 200.000 евра, смешан новац за фудбал, и тражи да му нађете играча који ће да донесе квалитет за Европу. И најзад, ви нађете двојицу, један се испостави као промашај, и нико вас не хвали за ту двојицу него вам замерају оног једног на ког су бачене паре.

И дан-данас људи серу за Ениса, просеравају се по Омићу. Па ево ти рођаче, ево ти онда нађи топ играча за 50 хиљада.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ma slazem se ja manje vise i sa tobom i sa sarmom. Meni samo bode oci sto ja ne vidim napredak ni u kom smislu, najvise ne vidim u odbrani. A siguran sam da bi bar u odbrani mogli mnogo bolje. I tu vidim krivicu pre svega Alimpijevica, jer njegov je posao da to pravi. I smeta mi jos sto tako idemo od sjaja do ocaja, sto opet ima dobrim delom veze sa odbranom. Svaka cast Alimpijevicu na pobedama ove sezone. To je mnogo vise nego sto sam ja realno ocekivao. Ali, toliko katastrofalnih poraza, je nesto sto ja ne mogu da svarim. To ne sme da nam se desava. Jedno je izgubiti, a drugo dozvoliti da nas demoliraju. A on mi deluje kao neko ko cim se protivnik odlepi, vise nema blagu ideju sta dalje. Bukvalno ceka da se utakmica zavrsi. Znaci voleo bih da vidim neki pravac u kome se krecemo. Neku ideju. Da znam ako se zrtvujemo danas, za sta se zrtvujemo. Ja to nista ne vidim. Slazem se i kvalitet domacih igraca je diskutabilan i limitiran, ali opet, ovo sto imamo, mislim da bi moralo bolje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 444 445 447 448 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.