2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 351 352 354 355 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 608100 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Mnogo brine radicevic,covek bas nema sut,a nije ni neki asistent...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
I da,neverovatno koliko su antic i bjelica inteligentni kosarkasi...bjelica me iznenadio,covek sabija do sada,jbg nema telo da igra u oba pravca,ali ima kliker opasan
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Pa jebote njih si skoro najvise pljuvao, jesi ti proverio kod doce, da nemas ti onaj poremecaj dvostruke licnosti????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Nisam nisam,j i j,radicevic,lazarevic itd...njih sam,ali sam rekao da njih 2 nece izdrzati,previse su matori i brine me selekcija tima...nema ko da odmeni bjelicu i to je problem...oslanjamo se mnogo na 2 igraca koja zajedno imaju 70god...jankovic je debil,glup je i to je to...nema leba od njega
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2041
Zastava
mnogo plujes ovu ekipu, ja licno mislim da je intersantna ali treba vremena da se sve uklopi nece to odjednom, i taj radicevic je vrlo interesantan igrac, levak, jako teski za cuvanje jos nikada nije igrao na ovom nivou,po meni najslabija akrika je alimpijevic mada je to veceras demantovao,bojao sam se da li ima autoritet nad starijim igracima... jos je rano na polu sezoni cemo moci da pricamo sta i kako, e da po meni na zalost keselj je bivsi igrac i tu bi pod hitno trebalo da se trazi zamena ukoliko smo finansijski u mogucnosti
IP sačuvana
social share


Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Dzaba sto je levak kada nikada kroz karijeru nije imao sut,nije to sad samo kod nos on je knace los suter bio i u drugim ekipama,ima on neki ulaz pa ume da polozi,ali bas bas slabo...bas je limitiran iskreno...ja cak mislim da je rakicevic bolji od njega igrac dosta,jbg to sto je gradjen kao kurac je problem,ali je bolji...ajmo ovako ova ekipa akobi se sad igralo finale abe bi osvojila laganica...problem je taj sto trio antic,bjelica,rocesti imaju zajedno 100god...problem je jos veci ako se uzme u obzir da njih nema ko da menja ni u aba ligi,znaci vidis i sam da alimpije forsira tejlora i milka po 30+ minuta cak i u aba ligi...mi cemo 90utakmica da opicimo ove sezone i jbg,video si prosle god da su u abi odmarali jovc,kuz,djenka itd i nekako smo preziveli,ove nema toga jako losu klupu imamo,nije to sad talentovani su treba im vremena,nisu...keselj je umro,lazarevic,jovanovic i radicevic nikada nisu imali sut,imamo dangu i lazu koji su dobri,ali ako pogledas sem staraca mi nemamo nikog da pogodi nesto...kada tejlor izadje to je horor zivi...lose je napravljena selekcija u ovom momentu da,osvojili bi,da li ce ovi mucenici izdrzati da svaku igraju 30+ sa 33 god videcemo
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Odzo bio u pioniru :samokazem:
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Pa jebote njih si skoro najvise pljuvao, jesi ti proverio kod doce, da nemas ti onaj poremecaj dvostruke licnosti????

ЦЗБГ све то ради по задатку.

Њега, ако се сете на Калеменгдану сете се, ако се не сете - ником ништа, то је био његов задатак да ради. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
 Smile Smile Smile

Covek od zadatka!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Zdovac rekao kako nismo bau bau,kako bih voleo da mu ga pristavimo sutra medju dojke
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 351 352 354 355 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.