2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 201 202 204 205 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 607427 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1965
Zastava Spanish Town
mob
Qtek 'bem ga
Дал ови што звизну понекад, сем почетних 3-4 мин звезда ле, звезда ле, скупе бар још 10 мин ефективног певања, навијања на текми, просечно у Евро Лиги. . .



И тај што је присрао Лазићу, можда није у праву, ал и тад може да му присере и ништа страшно . . .
« Poslednja izmena: 23. Mar 2017, 00:14:16 od buzer »
IP sačuvana
social share
Sta se palite, to je samo Diabolina keva . . .

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
Sad vraćam film, kako Bjelica omaši onaj zicer za +7, sam kao duh. Koji je kurac tom čoveku sa zicerima, doći će nam glave.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Takodje semenkarima bih hteo onako propisno da se najebem majki,onako najjace...sad sam isao i delio tribinu sa ovim govnima i nikad vise...govna govnjiva peva se na na Zvezda,na na Olimpijakos itd...oni se javljaju sa pesmom koja nadglasava himnu,cela hala prihvati,svi pevaju ok podrzao sam,krece pesma bas najvise na svetu,znaci samo se o Zvezdi peva,nema grka,nema nista,pre toga jos par pesama i oni cute,govna cute...ali bitno da su zapevali da bi sjebali delije koji podrzavaju oli...pazi ti njihov glupi i mozak jadab pun komoleksa,njima je bitno da utisaju delije,a kada se nije spominjao oli tada se cutalo...serem vam se u usta govnjiva da vam se poserem,nikad vise na kosarku,lepo govna ne dolaze na fudbal pa kao covek na sever odem i boli me patka...se ja nerviram zbog par majmuna,plus 20 do kraja sekundi,govna oblace jaknu u fazonu ma gotovo je,idemo kuci,popuse mi kurac komoletno majku im baksuznu jebem,pevam sam kao debil tamo,promukao sam...popuse mi kurac,navijaci koji pevaju i daju podrsku samo kada vodimo ni ne trebaju u halu da dolaze
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
Sve se ne slažem.  Smile Semenkari su pravi, ova kriminalna bratija što se sa drugim krimosima bratimi je usrala navijanje. Jeb'o ih Olimpijakos da ih jeb'o! Ma da nam zavisi opstanak kluba od te utakmice, govna bi opet pevala za "braću".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Tih krimosa ima 150-200...na toj tribini ima jos par hiljada ljudi,racunaj i mene...jesam ja krimos? Ima ljudi koji hoce da pevaju,pevaj sta god,podrzavaj tim,navijaj...ja sam covece bio danas prvi put sa semenkarima,jel shvatas ti koji je to olos? Jel znas ti koji je muk bio u prvom poluvremenu? Sta su bre pravi? Covece uzmi pevaj zakleo se bumbar,jebem mu majku dosao si na utakmicu i cutis ej bre...jos pazi ti njih oni zapevali da nadjacaju delije,pa jebote posle su pevali nase ciganske pesme i oni bre cute,lik do mene psuje simonovica,drugi se pakuje ide kuci,treci kaze nema nista od top 8...jebote posle komentariis,posle utakmice...dao si pare da hvatas loptice i majice na poluvremenu,pa jebem vam sve zivo i mrtvo...poludeo sam od idiota idiotskih...neka idu da gledaju mornar jebem im majku
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Jer evo sada citam,kritikuju se delije sto pevaju oliju...ajde ok pevalo je 5-6 soma ljudi,alo rodjaci oni dodju i pevaju,idu na fudbal gostovanja,idu na kosarku itd pricam o severu,prvi je Buzer,on covek ide stalno,peva,bodri jel on krimos? Ne radi se o grupi,jebe mi se za brigadu,hijene itd govorim o severu,ljudi bacaju pare idu pevaju i dodju majmuni i sebi daju za pravo da kritikuju nekog takvog...ima brda ljudi kao Buzer,i onda dodje semenkar koji 80% utakmice pljuje,cuti i slika se za insta i onda on majmun dodje i kaze delije krive jer pevaju oliju? Alo rodjace,pa pravde da ima metak i u kanal bre
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
Pa ko je glavni, ko se za sve pita, pošteni likovi kao ti ili krimosi? U tome je čitav problem, ti krimosi su rešili da se ne navija kako treba, da se ne zviždi Grcima itd. Da se normalni pitaju, bilo bi sve ok. Pevali bi Zvezdi, semenkari bi se pridružili povremeno i nema problema. Dokle god se i jedan krimos nalazi među "viđenijim" navijačima, dotle sam apsolutno uz semenkare.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Cast izuzecima...ispizdeo sam,izvinjavam se ako sam uvredio nekog odavde...krivo mi je,nemam kesa da izdvojim za takve utakmice,kada god odem dernjam se i pevam i nije mi zao...dole ginu momci,ja da cutim...propederisalo se sve,nemam reci...ono je uzas,setim se uniksa,setim se cska,panate itd i sad bacim oko na ovo danas i ziva bruka...jos u evropu da udjemo,da popusimo hrvatima i to je to
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
@Lord
Pa cekaj jel brani neko semenkarima da zvizde?
Zvizdali su,80% hale je zvizdalo i jel bilo problema? Nije...ali su zato kada mi imamo napad cutali kao pizde umesto da daju podrsku nasima...jel tesko pevati nase pesme? Zagrmelo je samo igraj i bori se i jos jedna,ali zagrmelo je jer smo vodili 8 razlike,a cim su stisli odmah su zacutali i nastavili sa simone jebem ti majku,radonja trazi tajm
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
Pa tek kad su krenuli da zvižde semenkari napravljen je pravi pritisak i ovi su se pogubili. Jedno 15 minuta ličilo je da igramo na domaćem terenu.

Simon inače kriminalnu odbranu igrao u 4/4, jebeni Agravanis ga je uništio. Naravno da su svi bili besni na njega, nije ispoštovao saigrače koji su poginuli. Ali nisu mu semenkari organizovano jebali majku, nego poneko spontano. I svi pred televizorom.  Smile

U principu, svejedno mi je ko je ultras, a ko semenkar, poštujem sve koji su srcem uz Zvezdu. Jedino se poserem po kriminalnoj bagri i krivo mi je što se oni za nešto pitaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 201 202 204 205 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.