2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 856
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кошаркашки клуб Црвена звезда  (Pročitano 916988 puta)
Poznata licnost


edit by cg_ac: bez linkova

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3768
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia c6
KK ZVEZDA: Uvalin "proziva" mlađariju

   
09. avgust 2010. 21:02

Košarkaši Crvene zvezde počeće pripreme za novu sezonu u utorak u 19 sati.

Baza crveno-belih biće Sportski centar u Kovilovu.

Ekipu će predvotiti novi trener, Mihajlo Uvalin, a shodno klupskom opredeljenju, na raspolaganju će imati uglavnom mlade snage.

Uz "starosedeoce", Uvalinu će se na "prozivku" javiti novajlije - centri Uroš Nikolić (23, 210), koji je došao iz Krke, Darko Balaban (21, 210), stigao iz Partizana, Đorđe Majstorović (20, 209), koji je igrao za špansku Majadahondu, zatim bek iz podgoričke Budućnosti, Nemanja Arnautović (20, 196) i krilo iz subotičkog Spartaka, Nikola Kalinić (19, 202).

[link] http://www.mondo.rs/s179137/KK_ZVEZDA-_Uvalin_proziva_mladjariju.html [/link] mondo
« Poslednja izmena: 09. Avg 2010, 23:18:43 od bifidus »
IP sačuvana
social share


 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ко је сад у управи, ко води клуб?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
Ко је сад у управи, ко води клуб?
To samo bog zna...
Bolje da se prikace FMP-u i daju Covicu odresene ruke,ako jos uvek zeli da se bakce sa bUranijom.
« Poslednja izmena: 10. Avg 2010, 02:56:13 od bernoldi_salieri »
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ко је сад у управи, ко води клуб?

Zvanicno je glavni generalni menadzer Mirko Pavlovic...ali to zvanicno ne znam koliku tezinu ima kad se zna da su vecina igraca u klubu klijenti poznatog zalizanog menadzera Miska Raznatovica.

Lik je mnogo jak. Zaprepastio sam se kad sam cuo da je on i jednom Spanulisu menadzer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung Wave II
SPORTAL.RS: Teška povreda Zvezdinog novajlije




Samo što je započeo sa radom mladi tim Crvene zvezde zadesio je veliki peh. Kako saznaje SPORTAL.RS  na treningu u Kovilovu teško se povredio povratnik u crveno-beli tabor Strahinja Dragićević (1986, 203 cm). Krilu tima sa Malog Kalemegdana pukli su prednji ukršteni ligamenti levog kolena, tako da će talentovani košarkaš morati da napravi veliku pauzu. Iako je rano za precizne prognoze, pretpostavlja se da će manje poznati blizanac iz porodice Dragićević propustiti celu sezonu.

U Crvenoj zvezdi su šokirani povredom novajlije. Dragićević se povredio sam, u potpuno bezazlenoj situaciji, pri vežbanju igre „jedan na jedan". Napravio je nepravilan pokret, noga mu je „propala", ali se koleno, srećom, vratilo u ležište. Međutim, ligamenti su pukli i moraće da bude jako strpljiv da bi sačekao na novi debi u Zvezdi, o kojem je govorio na okupljanju mladog tima. U prva dva pokušaja nije dobio pravu šansu u crveno-belom dresu, za vreme mandata Svetislava Pešića, a i početkom prošle sezone. Zimus je napustio Beograd i trenirao je sa ekipom Lotomatike do povratka u srpsku prestonicu.

Kako su nam rekli na Malom Kalemegdanu, Strahinja ima punu podršku kluba i stajaće mu na usluzi tokom oporavka. Igrom sudbine, samo dan pred povredu Strahinje mnogo lepše stvari dogodile su se njegovom bratu Tadiji, koji je potpisao ugovor sa Albom.

Izvor: Sportal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ихааа 6+ месеци паузе..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Uvalin za SPORTAL.RS: Mnogi su nas prežalili!



Nikada mlađa seniorska ekipa Crvene zvezde „okružena“ gomilom problema krenula je sa radom. „Vruć krompir“ u ruke uzeo je Mihajlo Uvalin, trener koji ima viziju. U razgovoru za SPORTAL.RS ističe da je „Zvezdina mladost jedini put koji je mogao da bude odabran“.

- Možda je ružno reći da smo došli do zida i da dalje nismo mogli. Jednostavno, u specifičnoj situaciji u kojoj se Crvena zvezda nalazi nismo imali prostora za nešto drugo. Zato smo napravili strategiju - reinkarnacija nečega što je u jednom trenutku izumrlo na Malom Kalemegdanu. Istorija nam govori da su nekada igru nosili mladi igrači. Igrači koji su ponikli ili dobili šansu kao mladi košarkaši u Zvezdi. Mi sada imamo problem, koji se ne vezuje samo za seniorsku ekipu. On se zove – kako vratiti mehanizaciju tj. mašinu koja je proizvodila te igrače, prvenstveno zbog nas samih, ali i šire publike i navijača koji to vole. Konačno, jedino je taj put materijalno podrživ. Tržište je takvo. Sada ne možemo da dozvolimo da nam se ponavljaju stvari koje su se dešavale pet-šest godina unazad. Ne analiziram prošlost, jer je ne poznajem dobro. Zato ni ne želim da filozofiram o tome. Sa košarkaške strane, međutim, mogu da kažem da ništa nije napravljeno! Ko više pamti finale plej-of, poneki osvojen Kup... Istorija nam kaže da rezultata nije bilo, a pokušano sa svim mogućim varijantama. Bilo je i enormno velikih budžeta, a opet će neko da kaže da ni ovo sada ne valja. Dobro, ali hajde onda da nam neko daju valjan predlog. Pa, sve je probano.

Pojavila se i jedna radikalna ideja – „zalediti“ seniorski pogon na nekoliko sezona... Koliko je to realna opcija?

- Ne želim da komentarišem, ali ni da polemišem o ovakvim predlozima.

Odakle motiva i energije da se prihvatite trenerskog posla u Zvezdi?

- Motiv je apsolutno košarkaški, profesionalni. Potpisao sam ugovor sa klubom. Ipak, ovo sam rekao i igračima - da sam nezadovoljan ne bih ni potpisivao. Pošto sam zadovoljan, dolazim i radim. Maksimalno, jer drugačije ne znam. Ako jednog trenutka osetim da nisam srećan... Možda ću doći u situaciju da ne radim – jasan je Mihajlo Uvalin.

Prema svim parametrima pred vama je veoma teška sezona...

- Probaćemo da napravimo pozitivnu priču. Motiva ima mnogo, a mislim da, sa iskustvom koje imam, ali i rezultatima, emotivno, želim da se dokažem u sredini odakle sam. Verujte mi, draže mi je da budem trener Zvezde nego da radim u, recimo, Ukrajini. Sa druge strane, ja sam profesionalac, otac dvoje dece i moram da mislim na egzistenciju. Čini mi se da je sve ovo zamršena priča. Priča koja nema pravi odgovor. Možda i mi komplikujemo. Ipak, trudiću se da iz ekipe izvučem maksimum, a to ću im, sa saradnicima, i dati. Ako to uradimo, neći imati nikakav problem. Igrače uvek, pred meč, podsećam „izađite i dajte maksimum“. Da li je on dovoljan za pobedu... Ne znam. Međutim, ako vidim da ga nisu dali... Onda igrači nisu u dobroj poziciji! Ovo je preduslov za rad. Odrcanja će biti, a momci moraju da shvate da mi moramo da radimo mnogo. Mnogo više od ostalih. I radićemo!

Koliko vam istorija Crvene zvezde, od koje je, ruku na srce, ostala samo boja dresa, pošto je i grb založen, predstavlja problem. Ili, da li je to možda dodatni motiv?

- Nas ništa ne može da nas pritiska. Pazite, dosta ljudi se i odreklo Zvezde. Prežalili su nas. Sahranili... Neki se i danas javljaji i predlažu da se ugasimo. Mi samo želimo da svima ponudimo borbu za taj dres i grb! Dakle, klub, igrači i ja ćemo probati da svojim požrtvovanjem damo dorinos da cela situacija sa Zvezdom krene u pozitivnom toku. Da ljudi, koji su na početku bili protiv ove ideje, shvate da je ovo jedino pravi put. Nadam se da će publika i navijači prepoznati da ovde postoji zdrav pokušaj da se nešto što je godinama išlo u suprotnom pravcu povrati. To je, između ostalog, komunikacija sa publikom. Opet se vraćamo na pitanje – Da li je to dovoljno za pobede i titulu? To je relativna stvar, a znaće se kada počne liga. Kada ona počne, ova ekipa mora da kidiše, da se ne plaši. Ne zato što smo jači ili pretimo nego zato što je to jedini put kako moramo da igramo. Ako tako ne budemo igrali... Nećemo dobro proći – objašnjava trener Zvezde.

„Repovi prošlosti“ vući će se još dugo Malim Kalemegdanom. Jedan je i obeštećenje koje Zvezda duguje tuzlanskoj Slobodi...


- Ovo je više pitanje za Mirka Pavlovića, ali, rećiću vam – Sve nas opterećuje. To je stvar koju moramo da rešemo, a nismo je napravili. Plastično, dođete u restoran, jedete, a onda shvatite da morate da platite i ono što su drugi jeli i pili. Sada su gospoda iz Tuzle nervozna i ne žele dogovor. Isključivi su, a mislim da je to suludo raditi u 21. veku. Vreme ucena bi trebalo da je iza nas. Sa pravne strane je jasno – Zvezda mora da plati, ali ako oni uđu u drugu situaciju to može da bude i na njihovu štetu. Ako dođemo u situaciju da ne možemo da registrujemo igrače, da ne možemo da igramo ligu mi ćemo se ugasiti, a oni mogu da zaborave na pare!

Konačno, hoće li se Zvezda ove sezone u NLB ligi boriti za opstanak ili... Isto pitanje se odnosi i na Super ili kako će se već zvati ligu?

- Sve ciljeve možemo da analiziramo ili postavljamo na određeni način, ali tek kada kompletiramo tim onako kako želimo. Realno, imamo najmlađu ekipu i trebalo bi pred njih da postavimo što niže ciljeve. Ukoliko ih prebacimo... Super. Sada je ovo teško pitanje, pazite, ne plašim se da kažem, ali ne želim da raspričavam nešto za šta nije vreme jer ćemo isto pitanje čuti i sedam dana pred start lige. Tada će biti lakše da kažem, a onda će se naći neko i reći: „A, to je nemoguće!“. Da li je moguće ili ne? Ne znam. Nisam Merlin. Nemam čarobni štapić da menjam crveno u plavo i obrnuto, ali je jasno da moramo da postavimo nešto ispred nas da bismo išli u nekom pravcu. Kada ga postavimo, alibija nema. Borba za opstanak je borba za opstanak, borba za prvih šest mesta je borba za to. Dakle, sve je borba. Sa različitim ciljevima. U svakom slučaju, moramo da zaokružimo ekipu, rešimo probleme i napravimo tim koja će biti tvrd orah svima. Možemo da igramo sa svima, a verujem da će ljudima biti drago da vide dečaka od 16, 17 godina koji će da igra nekoliko minuta u kome će moći da prepoznaju talenat i perspektivu, koji će za dve-tri godine biti nosilac igre Zvezde. Možda će im to biti draže da vide nego ono što su gledali proteklih sezona – završio je Mihajlo Uvalin.

извор




Прочитах овај текст и некако желим добро овом човеку, на основу овога што прича. Срећно мајсторе, спасите институцију.
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia E72
Баш да Звезди желим неку срећу и не желим, али било би лепо да се неко од младих момака афирмише на прави начин у јакој лиги, и да ускоро добијемо неког заиста доброг играча.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ма што брате, сећаш се како нам је отужно било прошле године у полуфиналу против њих... Потпуно без набоја, без страсти... Рутински. То није примерено осећање за нешто што треба да буде најбитнија и пресудна утакмица у сезони. Не желим то да осећам више никад брате
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia E72
Али никад. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 856
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.