2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koja ekipa ce obeleziti sledecu godinu u ukupnom skoru svih takmicenja?
Crvena Zvezda
71.4%  (15)
Partizan
19%  (4)
Hemofarm
4.8%  (1)
FMP
0%  (0)
Buducnost
0%  (0)
Vojvodina
4.8%  (1)
neko drugi
0%  (0)
Ukupno glasova: 21
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosarkaska sezona 05/06 => dominantna ekipa iz SCG  (Pročitano 14696 puta)
04. Sep 2005, 01:29:29
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Stiven Marković na korak od Zvezde
 
Košarkaš „Rejzorbeksa“ iz Zapadnog Sidneja i jedan od najtalentovanijih mladih košarkaša Australije Stiven Marković nalazi se na korak od prelaska u Crvenu zvezdu!

Bek koji je sa 30 poena uz sada već novu akviziciju Milvoki Baksa Endrju Boguta pre dve godine u finalu juniorskog SP u Grčkoj gotovo sam pobedio Litvance, već nekoliko dana trenira sa ekipom Crvene zvezde.

Marković koji je i na ovogodišnjem SP u Argentini bio jedan od najzapeženijih igrača je 27.avgusta doputovao u Beograd i odmah se priključio ekipi koja se priprema na Kopaoniku.

O Markoviću se u svetu košarke mnogo toga već zna, a još pre dve godine bio je na meti mnogih velikih evropskih klubova. Igra na poziciji beka, sa odličnim šutem za tri poena. Otac Stivena Markovića je poreklom iz Modriče, ali je 1971.godine otišao kao i mnogi drugi u Australiju u potrazi za boljim životom.

Marković se tako vraća u zemlju svojih predaka, ovoga puta kao košarkaš Crvene zvezde... Ekipi se početkom sledeće nedelje priključuje i Leri O Benon, centar Petar Antić pred turnir u Ukrajini.

(02. May 2007, 21:48:40)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Partizan ko i prosle. Mozda Zvezda iznenadi, ali sumnjam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
Pa sve se vec zna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne zna se kako ce da igraju oni koji su dosli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
Rekoh, pertizan osvaja. Sve je to unapred dogovoreno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
Dogovoreno ili placeno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nisam nesto u toku. Ko je bese ono platio ovu sezonu za Partizan i kome? Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Ma sve je platjeno Smile sto volim ljude koji uvek kad gube veruju u neke teorije zavere...
osvaja Partizan jer Miloja nema ko da cuva...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma ja sam zvezdas i mislim da sko Sakota uspe da uigra ovo sto ima, Zvezda osvaja sa vleikom verovatnocom. Ali nije u tome poenta. Poenta je sto me strasno nerviraju ljudi koji tako pricaju napamet neke, moram da kazem, gluposti i ako niko nema apsolutno nikakve veze zasto to pise i da li to ima ili nema veze sa realnoscu. Placeno, namesteno, gluposti. Dajte neki dokaz, podnesite krivicnu prijavu, ucinite nesto ako zaista imate neke dokaze o tome. Evo ja cu prvi da vas podrzim i da se borim sa vama, ako je to tacno. Ako ne, onda je stvarno suvisno i glupo stalno pricati dve price, a to je da su ili sudije krive ili je utakmica\prvenstvo namesteno\placeno.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Nisam bas nesto ubedjen da tje zvezda osvojiti... uz duzno postovanje Sakoti ali mislim da ne moze on puno toga da uradi u prvoj sezoni... uz to pojacanja sam ovog stranca i nisu neka, a zaboravlja se cinjenica da i Partizan treba da dovede stranca na poziciji pleja...
A to za namestanje i sudije, stara stvar, ko gubi ima pravo da se ljuti... ali umesto toga bolje bi bilo da rese svoje probleme, kojih nazalost ima previse...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.