2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosarkaska secanja...  (Pročitano 46459 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Rasa Radovanovic?
« Poslednja izmena: 04. Dec 2010, 21:56:19 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Sensation
знам да ти знаш ал знам и да он зна,само хоћу да он то каже... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zmija sa naocarima....


Iz te Orlandove ekipe sam gotivio Andersona, broj 25....prangijash klasicni....ubili mu ortaka kad su isli sa treninga i od tada je uvek nosio njegov broj

Omiljeni igrac ikad, Barkli....Bog, Stvoritelj moderne cetvorke, Milojevicev predak.

Inace moj prvi i poslednji trofej je Yucom kup osvojen `93, pobedili smo 9-7 i necu slagati da sam dao neki poen u finalu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Sensation
Јао сад сам се сетио јошједног разлога што сам више волео НБА,због мрежица. У НБА су овек биле оне танке па кад уђе без коске чује се оно популарно''хвуш''  Smile а у европи увек биле оне дебеле са све оним чипкицама на дну па се лопта заглављивала кад уђе...то ме нервирало  Smile

Баш сам био ретардирани клинац...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Баш сам био ретардирани клинац...
Smile

Svi smo imali taj trip sa mrezama...

Ja ne znam koga sam sve gotivio u Nba od igraca...Stoktona, Barkleya, Hakeema.. Uglavnom sam nba-ove igrao sa Hjustonom..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja moram da priznam da je meni ubedljivo najomiljeniji igrac iz tog perioda bio Edi Dzons. Pored svih Dzordana, Postara, Admirala i ostalih, njegova kucanja i trojke sam obozavao  Smile. Zasto, ni dan danas ne znam.
Dzordana sam uzivao da gledam, ali mozda Pipena jos vise. Uvek sam bio izrod koji ne voli sve sto voli vecina, pa tako i ovde  Smile. Zato mnogo vise volim Rebracu od Bodiroge. Nego da se vratimo kosarci...

Postoje 3 evropska igraca koja su za mene dosegla vrh, i nebo im je bilo granica, i mislim da bi se sa njima granica evropske i NBA kosarke mnogo ranije priblizila. Nemam odredjeni redosled, pisem ih kako mi padnu na pamet:

1. Drazen Petrovic.

Sa 15 godina debitovao za prvi tim Sibenke, u tada ubedljivo najboljoj ligi na svetu nakon NBA. Nesto kao danasnja ACB liga, samo mnogo jaca. Zvanicno ga je Moka otkrio, Djurovic ga sibnuo u vatru, vec sa 20-ak godina trpao je 30+ poena u proseku. Trenirao je u proseku izmedju 6 i 8 sati dnevno, ubacujuci oko 1000 suteva po treningu, uz sve ostale vezbe. Ludacki vredan, imao je i neverovatno samopouzdanje, sa 22 godine krknuo Realu 36 koseva u fiinalu Kupa Sampiona. Otisao u Real gde je proveo samo jednu sezonu, uzeo kup Rajmunda Saporte, u finalu dao 62 kosa. Bio je gospodar kosarke u Evropi,bez dileme tada najbolji igrac, duplo veci ugovor od sledeceg najplacenijeg. On je sve to odbacio i otisao u NBA, ucio i privikavao se 2 sezone, ponovo trenirao kao lud, da bi trece sezone eksplodirao. Nazalost, tu se prica zavrsava. Drazen je poginuo 1993-e u saobracajnoj nesreci u Nemackoj. Kasnije cu okaciti neke snimke.

2. Arvidas Sabonis.

Igrac od 222 cm i 134 kg koji cepa trojke kao lud  Smile. Fantasticna motorika za svoju visinu, ogromno znanje, idealne proporcije, imao je sve. Bio bi sigurno najbolji centar u istoriji evropske kosarke, da nije doziveo strasnu povredu Ahilove tetive 1985 (kazu da se unakazio pijan). Oni koji su ga do tada gledali, tvrde da je kasnije bio oko 30% dotadasnjeg igraca. A i takav je bio pojam za sve. 1988. Sovjeti uzimaju zlatnu medalju. U polufinalu protiv americkih koledz igraca. Direktni rival mu je bio Dejvid Robinson kome se, nardoski receno, usrao u zivot. Kasnije su pobedili SFRJ u finalu. Proglasavan za najboljeg igraca Evrope 6 puta. Poceo u Zalgirisu, presao u Real, gde ga on i Obradovic vode do evropske titule. Kasnije prelazi u Portland gde ostaje 7-8 sezona, ima prosek od 16 koseva i 10 skokova. Zadnju sezonu igra u Zalgirisu, postaje i predsednik kluba, mislim da je i sada to.

3. Toni Kukoc.

Legenda. Sigurno najelegantniji kosarkas koga sam imao prilike da gledam. Utakmice je zavrsavao uvek sa dvocifenim brojem poena, najcesce dvocifrenim brojem skokova, i cesto dvocifrenim brojem asistencija. Bio clan Jugoplastike (kasnijeg POP-a 84), koja je verovatno najbolja evropska ekipa ikad. Drali su sve redom, i u Evropi i u SFRJ (sto je tada bilo teze). Zvali su ga Pink Panter. jako cesto je igrao pleja sa visinom 211, to je do tada ovde bilo nezamislivo. Nakon Jugoplastike presao u Beneton, prvi kosarkaski igrac koji je imao ugovor sa Microsoftom (ne secam se zasto i koliko, citao sam negde, znam da je bio milionski). Zatim sledi prelazak u Cikago Bulse, osvajanje titula sa Dzordanom i Pipenom, ali je vec tada izmenio i fizionomiju (naravno, napucao se za NBA), i nacin igre. Posle je igrao kratko valjda u Filadelfiji, i u Milvokiju. Ostao je da zivi u Cikagu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jbt jel slucajnost da smo svi na  temi "secanja" navijaci kk "Crvena Zvezda"?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Vidis ja nisam kompetentan za to posto nisam bio u mogucnosti da to dozivim zbog svojih godina, Bogdani mozda  ili  Laser , Dzux, svi ostali smo premladi... Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2010, 22:27:34 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Slucajnost. Sta bi drugo moglo biti  Smile





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Au ne vazi se... Nema evropljana... I onih koji su pikali u evropi  Smile Evo mojih miljenika...

1. Dejan Bodiroga...
Bog kosarke, bodibond... Jedan jedini... On je izmislio kosarku za sve ove danas... Ne gresi, a ako pogresi, to nije greska, vec je malo pustio protivnika. Imao sam njegov dres, koliko je zaduzio kosarku niko ne zna...

2. Sasa Djordjevic.... On nije samo zver od kosarkasa... On je ljudina, smeker, organizator, zjbant, dodavac, suter... Takvi se radjaju jednom u 100 godina... Koliko je on dao nasoj kosarci ne smem ni da pricam...

Ostali ne moraju da se redjaju brojkama...

Obozavao sam David Riversa... Njegov fazon dvaput kroz noge pa sut sam godinama vezbao...
Petar Naumovski, verovatno razlog zasto sam imao najbolji sut kao plej za 2... Nocima sam vezbao po mrklom mraku sut iz trka... Naravno dernjajuci se Naumovsskiiiiii... Buraz je pizdeo, jer mi je on dodavao loptu dok ne vezem 20 pogodaka...
Sasa Obradovic, da nije bilo Djordjevica njegova karijera bi bila veca, sjajan defanzivac, timski igrac, suter, Zvezdas... Dobrih par godina na basketima kad dam kos, svi se dernjamo Sasaaaa Obradoviicc, ne znam da l se secate te spice na sosu, kada Obradovic iz coska pogadja a u pozadini se cuje Nemacki komentator...
Jovo Stanojevic kakav talenat, obozavao sam ga, lik je toliko silovao tudje odbrane da je to bilo strasno, al sve polako, sve na fintu...
Cela nasa reprezentacija Divac- Sta reci, Danilovic - uvek nadrkan, al kosarkas i po... Zoran Savic - bog, Shaqa bi zgazio, Tomasevic - brzeeee ruke Dejana Tomasevica jedan od prvih igraca koji su mi slomili srce... Loncar, Palja....
Milenko Topic - Sta reci za njega?CAR


Jbt jel slucajnost da smo svi na  temi "secanja" navijaci kk "Crvena Zvezda"?  Smile
Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2010, 22:31:42 od Sle Jr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.