2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 637 638 640 641 ... 821
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Кошаркашка репрезентација Србије  (Pročitano 846561 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
Da vidimo nas sastav za to prvenstvo,ko ce ici a ko ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
kolko je spesno prvenstvo zapravo u kosarci, ne znam koji ce im ovoliko ekipa uopste
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
mob
Samsung 
Danilović na čelu KSS: Trebaće mi pomoć svih

Legendarsni srpski košarkaš Predrag Danilović izabran je u četvrtak i zvanično za novog predsednika Košarkaškog saveza Srbije.



Na izbornoj Skupštini u hotelu ’M’ ozvaničeno je ono što je bilo poznato već neko vreme jer je Danilović bio jedini kandidat za mesto prvog čoveka srpske košarke.

On je na toj poziciji zamenio Dragana Đilasa koji odlazi posle izuzetno uspešnih pet i po godina.

"Čestitam Saši, nadam se da će nastaviti putem uspeha", rekao je odlazeći predsednik Đilas koji je od počasnog predsednika Borislava Stankovića dobio 'Zlatnu značku' KSS.

Đilas je postao predsednik 2011. godine. U njegovom mandatu muška reprezentacija osvojila je srebro na Svetskom prvenstvu 2014. i na Olimpijskim igrama 2016, uz nastup u polufinalu prošlogodišnjeg Eurobasketa, dok je ženska selekcija 2015. postala prvak Evrope, a 2016. je osvojila bronzu na Igrama.

"Veoma sam ponosan na sve što je Đilas uradio u Savezu i ako moj tim, moji saradnici i ja uradimo bar malo od onoga što je on, biću veoma sreća i zadovoljan. Nadam se da ćemo stvari koje su dobre pratiti, a ako budemo mogli neke stvari popraviti. Neće biti lako, ali daćemo sve od sebe. Za sve realne savete i kritike, moja vrata će mu uvek biti otvorena. I iznad svega bih voleo da te kritike bude saopštene licem u lice. Trebaće mi sva vaša pomoć, svih saradnika, delegata u unutrašnjosti. Verujte mi da mi nije ni malo svejedno", rekao je Danilović.



Na predlog Danilovića izabrana su i četiri potpredsednika - Ana Joković za žensku košarku, Igor Rakočević za mušku, Bojan Radun za finansije i marketing, odnosno Dušan Projović za takmičenja.

Biografija:

Danilović je rođen 1970. u Sarajevu, gde je počeo karijeru u omladinskoj školi KK Bosna, dok je profesionalac postao u Partizanu 1988. Bio je prvak Evrope sa crno-belima 1992, a potom i sa italijanskim Virtusom iz Bolonje 1998.

Igrao je i u NBA za Majami i Dalas (12,8p, 2,4sk, 2as po meču), dok je sa reprezentacijom Jugoslavije četiri puta osvajao EP, a ima i srebro sa Olimpijskih igara 1996. u Atlanti. FIBA ga je proglasila za najboljeg igrača Evrope 1995. godine.

Od 2000. do 2004. bio je potpredsednik KK Partizan, a od 2007. do 2015. i predsednik kluba. Od 2002. do 2010. bio je u dva mandata član borda FIBA.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Na stranu to sto je Danilovic verovatno postao SNSov potrcko. Ako nije bio i ranije.
Da bi dosao na bilo koju poziciju u Srbiji, mozes ako SNS aminuje i ako ne igras kako sviraju. Da ne idem dalje o tome, nije da cu da otkrijem toplu vodu.

Ali da neko preuzima zasluge za nesto u cemu on nemama ama bas nikakve veze  Smile
Sta je koji kurac Djilas uradio za nasu kosarku da bi sebe predstavljao uspesnim  Smile Picka DSovska, jedan ograniceni debil  Smile

Kopile, postavljeno politickim putem, da sedi u nekoj kancelariji, daje izjave i drka kurac.. Uzima sebi za pravo da je uspesan jer su Sale i ekipa na terenu uradili nesto vanserijski  Smile
Pa cak i igraci koji su bili u drugom planu na terenu poput Bircevica i Stimca imaju vece zasluge od ove dijabole  Smile

Izgleda da je majka Djilasa stvorila za sve. Ne postoji sposobniji covek od njega u majci Srbiji. Bio predsednik stranke, gradonacelnik, urednik, ministar, prvi covek kosarke...Bas da vidim koju ce sledecu vodecu ulogu da preuzme i u cemu ce da se oproba ova svestrana licnost.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Kad se samo setim prve kampanje sns i onih napada na Djilasa gde je ovaj prikazan kao najveci lopov na svetu dok je bio gradonacelnik Beograda a sada su na prstu u dupe s njim ili on s njima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Pobedili klinci Sloveniju, Zvezdini momci najbolji Radanov 23+5+4, Simana 18+13.



Predsednik saveza koji je tukao sudiju, bode se po kafanama, kazu i narkoman, prava osoba...eto, nekad je umeo da tapka loptu i da je ubaci u obruc, bas kvalifikovana osoba.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Na to ga mesto postavio covek koji je ubio premijera.Vasa legenda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Znas da su u proslosti prosti ljudi pripisivali pojedincima nadnaravne moci i sve objasnjavali njihovim sposobnostima?I kisu i grmljavinu i noc i dan. Ostaje ti da pocnes da crtas Covicev lik po ulazima u pecine i zrtvujes mu mladju sestru. Ozbiljna opterecenost, bas ozbiljna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Smetati ti kosarkaska legenda koja je dosla na celo KSS a ne smeta ti batinas,lopov i ubica koji je na celu tvog kluba a i pita se za sve i u domacem savezu i ABA ligi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Aj pokusaj da shvatis.

Kosarkaska legenda je na mestu gde se traze organizacione sposobnosti, mudrost, pamet, nista od toga nema.

Nekosarkaska legenda je na istom takvom mestu i to sve ima.

Da li je Covic nekog ubio, ja to ne znam, kao ni ti. Da li je lopov, isto tako, mada pretpostavljam da jeste, jer je jedan olos koji je uvek bio blizu vlasti kako bi mogao da se okoristi.

Ako je zaista Covic birao predsednika, mislis da ne postoji neko njemu odaniji od Danilovica? Ako je vec Danilovic postavljen od strane Covica i predstavlja pudlicinu pudlicu, mislis da je dobro resenje za savez?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 637 638 640 641 ... 821
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.