2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ste za to da Duda Ivkovic ostane selektor?
Da
67.2%  (43)
Ne
32.8%  (21)
Ukupno glasova: 64
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 781675 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Stojaković: Ja hoću, ali kada će Srbija na EP

Nije nemoguće da Stojaković ove sezone odigra "samo" 100 utakmica!

"Kada se reprezentacija bude kvalifikovala za neko veliko takmičenje, zapitajte se koliko ću imati godina? Nikada se nisam oprostio od reprezentacije, ali ... Videćemo kako će da se završi ova sezona, kako će da reaguju leđa, ipak sam se tek nedavno oporavio od povrede", poručio je najbolji trojkaš NBA lige za beogradski "Sport".

Mondo

*ebem li ti mamu poganu ja, pa nisi ti iznad reprezentacije. Idi igraj za Grcku pi*da ti materina Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Apr 2008, 22:12:27 od dzonidzoni »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Koji ti je djavo...decko je vise uradio za tu Srbiju nego ti i ja ....i jos par forumasa odavde zajedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Ne mora onda da kenja ovde...neka se malo ugleda na Bodirogu i drugove koji su jedva cekali da se okupe. On bre ovde omalovazava nasu reprezentaciju time sto je reko koliko ce on godina imati kada se kvalifikujemo za prvenstvo neko. Uvek je govorio da hoce da razgovara...videcemo, videcemo...to ponavlja ko papagaj i zidovi su to naucili...ne treba nam koji ce nam *urac...ima igraca koji ce srce dati za Srbiju i reprezentaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa onda nek igraju ti koji ce dati srce...ja samo znam da je on dao dosta reprezentaciji...a koliko je u nasim medijima pljuvano po njemu i po jos par igraca dobro da je zeleo uopste da igra. Decko je prakticno odrastao u Grckoj, vratio se igrao za nasu zemlju...valjda to treba da se postuje a ne da mu se psuje majka.


Slazem se da nema odnos kao Bodiroga Tomasevic i jos par likova....ali ne menja na stvari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
ne znam sto se cimate i ne treba da ga zovu ima mladjih zeljnih dokazivanja koji sa pravim trenerom mogu daleko da doguraju Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja ne znam koji je to mladji a da je njegov kalibar... Smile


Bas me zanima....na trojci je Pavlovic koji nece da igra...ko ostaje? Kecman...je po meni prva sledeca trojka po kvalitetu ali je samo, na zalost, dobar klupski igrac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Ali pazi, nije korektan ispao to sto je rekao koliko ce on godina imati kada se reprezentacija kvalifikuje ne EP. A zasto on ne bi pomogao momcima u ovako teskom trenutku za nasu kosarku da se zajedno svim snagama kvalifikuju na EP. Svaka njemu cast za njegove uspehe i veliki je igrac, uz Alena i Redzija Milera najbolji trojkas NBA u poslednjih 10 godina. Ispostavilo sa da je igrao samo onda kada smo imali dobru ekipu, u Indijanopolisu, Turskoj,...a gde je sada kada je najvaznije...e tu se poznaju veliki igraci.
Gledaj LeBrona koji isto tako ima para ko Pedja, odigrao je i finale NBA znaci mnoooooooogo utakmica je odigrao i odazvao se reprezentaciji zato sto voli svoju zemlju...eh kad bi tako bilo kod nas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


СЛАВА НАРОДУ ПОБЕДЫТЕЛЮ!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2395
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia 3500
Он је играч у годинама,и плус ова зајебана поврада и операција леђа а и његов карактер,тешко да њега можеш да назовеш вођом......тако да је он завршена прича.

Кошарка(репрезентативна)нам је у тешком курцу,зато не би требало наставити стару праксу по којој се моле они који ће да играју,требају се градити нови односи између играча и тренера,да неком играње у реп. представља част а не обавезу

Пустимо стојаковића мене брину ови млађи који несхватају да су сви наши најбољи играчи правили каријере баш кроз репрезентацију.Ако сад не осећају потребу да дођу и гину и боре се за своју земљу,онда смо у великом проблему.
Слажемо се да за изговор неће моћи да користе ко је селектор Smile
IP sačuvana
social share
.                                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Vredim više od plate, ali želim da pomognem Srbiji

Košarkaški reflektori uprti su u Dušana Ivkovića, od njega se očekuje da Srbiju vrati u svetski vrh. Proslavljeni trener ističe, ipak, da „orlovi“ kreću od nule, ali i da će bogatim iskustvom u svim segmentima naše basket organizacije, a ne samo sa klupe, pomoći u povratku na staze stare slave.


Jedan od najtrofejnijih stručnjaka u Evropi napravio je presedan - prvi put se vratio na mesto uspeha.
- Blizu je istina da nisam hteo, da sam mogao, glasao bih za neku drugu opciju, ali ona nije postojala. Iskreno, ideja nije bila moja, međutim preuzeo sam obavezu da pomognem. Boriću se kao lav, onoliko koliko mogu. Neću da kažem da sam žrtva što sam se prihvatio ovog posla, ali žrtvovao sam neki veći novac, jer mnogo više vredim od plate koju primam. Evo, sad imam na stolu i uvek ću imati ponude klubova. Fokusiraću se, ipak, na ovaj posao jer hoću da se žrtvujem za svoju zemlju i za našu košarku - kaže Ivković za „Blic“.

Srpska košarka je izgubila autoritet, nema rezultate, čeka vas, dakle, mnogo posla?
- Dragan Kićanović mi je svojevremeno govorio „Ja da sam vlast, dao bih pet miliona maraka za Mladena Šekularca da ostane u našoj košarci“. Pitam, gde se izgubio taj momak, pa Milutin Aleksić, za koga su govorili da je novi Bodiroga, gde je Luka Bogdanović, pa za njega su Grci tvrdili da je „čudovište“, gde je Nemanja Aleksandrov? Moramo da imamo tendenciju stvaranja asova. Nekad su inostrani klubovi pre birali naše košarkaše nego bilo koje druge iz Evrope, međutim, mi takvih igrača sada nemamo. Moramo ih napraviti u naredne četiri godine, program je tu, hoću da stvorimo prepoznatljiv model u savremenoj košarci. Postoji sistem koji je dobro funkcionisao u Savezu, posao je bio organizovan na visokom nivou, imali smo bazu.

Do sada niste obavljali samo selektorsku funkciju već i druge poslove?
- Ne osećam teret, ne mogu da se bavim politikom Saveza, ali treba da učestvujem u svim segmentima, da obezbedim normalne uslove, da ne doživim sudbinu mojih prethodnika, koji su potrošeni, jako su loše završili. Moja prednost je što sam u Beogradu i mogu sve da ispratim.

Srpska košarkaška baza je sve manja, a kvalitet klubova sve slabiji?
- Ja sam optimista, jer imam veliku veru u mlade ljude, trenere i igrače koji će ući u ponuđeni sistem. Izgubili smo duh reprezentacije, državni tim je postao mesto gde oni ne žele da igraju, jer smo im dali mogućnosti da previše razmišljaju. Izgubili su poverenje u sve programe, pa otuda i dolaze u dilemu da li će igrati ili ne. Za početak sve to treba da vratim na nekadašnji nivo, kao i da im vratim želju da nose nacionalni dres. U teškoj smo političkoj situaciji - nemamo Vladu, zemlja je pred izborima, situacija u društvu se vrlo lako reflektuje i na sport. Teniseri i plivač Čavić su ponos Srbije, hoću da i mi isto to ponovo postanemo.

Košarkaški savez Srbije?
- Smatram, ipak, da se radi kvalitetno, potrebno je iz kolektivne preći u individualnu odgovornost. Tu sam da pomognem i u tom segmentu. Mora da se stane na kraj pritiscima na sudije, smenama trenera, po skandalima u plej-ofu prvi smo u Evropi. Treba napraviti regularno takmičenje, a ne da se iskrve igrači, pa posle da ih skupljam u reprezentaciji...

Zato i jesmo na novom početku?
- Očekivanja treba da budu velika, ali i da znamo da nema potrebe da se kitimo tuđim perjem. Osvojio sam tri evropska prvenstva, sada učestvujem u kvalifikacijama, i ja, dakle, krećem od nule. Mi imamo bazu, neviđeni talenat, ljude, timski rad, što mi daje energiju da uspemo.

Jadranska liga - da ili ne?
- Treba da se radi studija o tome da li je protok u Evropu jedino moguć kroz Regionalno takmičenje, odnosno da li smo toliko jaki i moćni da napravimo svoju ligu koja će imati prohodnost ULEB. Za to su potrebne žrtve. Na nama je budućnost srpske košarke. Znate, Bora Stanković je jedini ulazio i gradio našu košarku, mi smo svi ušli u tadašnju već svetsku i evropsku silu, a sada smo na dnu. Ako su dominantni faktori Zvezda, Partizan, Hemofarm i FMP rekli da idemo zajedno na Jadran, onda je to tako i ne treba kriviti druge. Nije nam donela loše, kada je trebalo nismo povukli dobre i adekvatne poteze, nismo imali dovoljno sluha i njuha da procenimo gde će se kretati evropska košarka i tu smo pogrešili. Treba nam dobar registracioni pravilnik, jak sistem takmičenja. To je politika Saveza, uz stvaranje igrača i školovanje trenera.

Kako do Evropskog prvenstva u Poljskoj?
- Izvukli smo najgoru moguću soluciju, grupu sa četiri protivnika: Italiju, Bugarsku, Mađarsku i Finsku. Takmičenje zbog toga počinjemo 20. avgusta, svi ostali 3. septembra. Trebaju mi sveži, odmorni i spremni igrači, pravi tim za sistem takmičenja koji je mini liga. Italija nam je, recimo, prvu utakmicu zakazala u Kataniji, ali mi nećemo vruć teren, hoćemo da igramo u Beogradu. „Pionir“ pruža komfor, imamo klimu u dvorani, ne treba da idemo linijom manjeg otpora, da stavljamo rivale pod pritisak. Želim regularne uslove, maksimum luksuza i da naši košarkaši igraju u svom gradu. Srbija jeste sve manja i manja, ali je i većina igrača rođena u Beogradu - završio je Ivković.

Aito u Beogradu
„Košarkaška klinika“ će i ove godine biti košarkaški centar Evrope.
- Preuzeo sam ulogu kao čovek iz Upravnog odbora trenerskog Udruženja da privedemo kraju organizaciju „Beogradske klinike“, koja mora da održi dosadašnji nivo i da i dalje bude najbolja u Evropi. Radimo po principu školovanja i edukacije trenera, mada su nam problem sredstva. Probaću da nađem sponzore, iako teško ide. Predavač bi trebalo da bude Garsija Reneses Aito, trener Huventuda.

LIČNA KARTA
Datum rođenja: 29. oktobra 1943. u Beogradu.
Igračka karijera: 1958-1968. Radnički.
Trenerska karijera: juniori Radničkog, Partizan, Aris, Radnički, Šibenka, Vojvodina, PAOK, Panionios, Olimpijakos, AEK, CSKA, Dinamo Moskva.
nReprezentativni trofeji - EP: zlato 1989, 1991, 1995. SP: zlato 1990. Olimpijske igre: srebro 1988, 1996. Univerzijada: zlato 1987. Klupski trofeji: Kup Koraća sa Partizanom, Evroliga sa Olimpijakosom, Kup Saporte sa AEK-om, ULEB kup sa Dinamom. Nacionalna prvenstva: šampion sa Partizanom, PAOK-om, Olimpijakosom i tri puta sa CSKA. Nacionalni kupovi: Partizan, Olimpijakos, dva puta sa PAOK-om, CSKA.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2169
Zastava Prokuplje
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ja mislim da duda moze da nas vrati na stare staze slave,ali uz uporan rad sa nasim asovima.inace slaba vajda i od njega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.