2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ste za to da Duda Ivkovic ostane selektor?
Da
67.2%  (43)
Ne
32.8%  (21)
Ukupno glasova: 64
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 778518 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Press: Duda selektor za 250.000 evra godišnje


Dogovor je "pao". I težak je 250.000 evra godišnje.

Čelnici Košarkaškog saveza Srbije i Dušan Ivković dogovorili su se u utorak o svim detaljima, ostalo je samo da Duda bude i zvanično promovisan kao šef, ali i trener A reprezentacije, piše "Press" u izdanju od srede.

Na sastanku u "Kući košarke", predsednik KSS Dragan Kapičić, u društvu Borislava Stankovića i Predraga Bojića, navodno su se "očas posla" dogovorili sa trofejnim trenerom oko njegovog angažmana, koji bi trebalo da traje najmanje do Olimpijskih igara u Londonu 2012. godine.

"Bilo je finansijskih problema oko angažovanja Ivkovića, jer suština je u tome da on kao vrhunski stručnjak ima svoju cenu. Međutim, to pitanje smo rešili na obostrano zadovoljstvo, jer smo pronašli soluciju koja je prihvatljiva za obe strane. Saradnja će trajati do 2012. godine i Olimpijskih igara u Londonu, jer je to model koji smo zamislili i pre nego što je on bio u opciji za selektora", izjavio je Kapičić.

Prvi čovek srpske košarke nije želeo da potvrdi, ali ni demantuje visinu ugovora o kojoj se i dalje spekuliše.

"Ne bih da govorim o visini ugovora. Ako gospodin Ivković bude želeo da kaže o tome nešto više na svojoj promociji, to je u redu. Što se nas tiče, to nije tajna, ali ne želimo da izlazimo u javnost pre i bez njegovog oglašavanja."

A, promocija je zakazana za četvrtak, 10. januar, u hotelu "Kontinental" u Beogradu.

"Ivković će biti šef svih muških reprezentacija Srbije, a uz to selektor i trener A tima. To je ono što je bila njegova želja, a što je nama odgovaralo u potpunosti. On će voditi brigu o svim ekipama, a na njemu je sada da izabere svoje saradnike i trenere mlađih kategorija. Naravno, mi ćemo se napregnuti maksimalno da stvorimo što bolje uslove i omogućimo mu da neometano radi", dodao je Kapičić.

Jedan od prvih zadataka, koje Ivkovića očekuju na mestu selektora "orlova", je put u - SAD.

"Duda će pokušati da obavi razgovore sa našim igračima u NBA ligi i videće kakva je situacija sa njihovim angažmanom u reprezentaciji. Ovoga puta počinjemo od nule i potrebno je stvarati kostur tima od mladih, uz prisustvo starijih igrača. Ali, prevashodno moramo videti ko želi da igra za nacionalni tim i onda od tih momaka stvarati okosnicu ekipe koja će nastupiti na OI u Londonu 2012".

Ivković je pre zvaničnog predstavljanja dao izjavu "Večernjim novostima", doduše vrlo šturu.

"Nismo imali o čemu da se dogovaramo, sastanak je trajao veoma kratko, samo smo precizirali neke pojedinosti. Procedura se malo otegla zbog novogodišnjih i božićnih praznika, mene čeka i put u Ameriku zbog pitanja promene NBA pravila, dok je moj advokat Ražnatović odmah posle sastanka otputovao u SAD", rekao je Ivković.

Na pitanje da prokomentariše izjavu jednog od članova komisije KSS koja je radila na izboru selektora, Predraga Danilovića, u kojoj predsednik KK Partizan kaže da se konačan dogovor sa Ivkovićem otegao zbog problema oko novca, Duda je odgovorio:

"Čudi me takva njegova izjava, verovatno se radilo o dezinformaciji. Čuo sam se s Danilovićem, čestitao mu rođenje sina, pošto sam veoma vezan za tu porodicu. I mene je iznenadilo to što je rekao", rekao je Ivković, koji će posao selektora obavljati kao profesionalac, dakle neće moći paralelno da bude i trener nekog od klubova.


Ajmo Dudo da pokazes ko si i sta si i kakav autoritet imas. Tebi nece moci ovako da se seljakaju igraci pa da pricaju ocu kakim necu kakim.
Nadam se da je ovo novi pocetak Smile
« Poslednja izmena: 08. Jan 2008, 23:55:27 od dzonidzoni »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Само ти...У моме срцу си...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 15336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6303
Их сунце ти 250 иљада јевреја  Smile  Хоћемо медаље  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung X 680
Jebiga tolko stvarno vredi mozda i vise al sto je mnogo mnogo je. Ipak smo mi Srbija a ne Rusija Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Само ти...У моме срцу си...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 15336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6303

Ivković: Demokrata sam, ali radim za košarku!
Nedelja, 13. januar 2008. 11:09

Dušan Ivković (64) verovatno je sportska ličnost meseca u Srbiji. Osim, ukoliko neki od naših tenisera ne osvoji Australian Open.

Legendarni trener, kao selektor Jugoslavije osvajač pet medalja, od čega četiri zlatne, predsednik Svetske asocijacije trenera, nedavno je potpisao četvorogodišnji profesionalni ugovor sa Košarkaškim savezom Srbije, po kojem je preuzeo brigu o svim reprezentativnim selekcijama, a najviše o seniorskoj, koju će trenirati.

Nacija, s pravom, očekuje mnogo od Dude, jer je njegovo ime, uvek i svuda, značilo - uspeh.

Zbog ljubavi prema Srbiji i košarci, Ivković je prvi put u životu prekršio svoje pravilo i drugi put se prihvatio, praktično, istog posla, iako nije baš tako.

Šta ga je navelo da pregazi sopstvene principe, rodjeni Beogradjanin je ispričao "Politici" u broju od nedelje, 13. januara.

"Nagovestio sam Radnoj grupi KSS, s kojom sam razgovarao među prvima, da sam spreman da se uključim u neke strukture Saveza. Ali, nisam, sve doskora, ni slutio da ću biti trener profesionalac u Savezu", rekao je Ivković, koji je trenersku karijeru počeo sa juniorima Radničkog, a potom trenirao redom Partizan (1978-80), Aris (1980-82), Radnički (1982-84), Šibenku (1984-87), Vojvodinu (1987-90), PAOK (1991-94), Panionios (1994-96), Olimpijakos (1996-99), AEK (1999-2001), CSKA Moskvu (2002-05) i Dinamo Moskvu (2005-07).

"Najiskusniji, najcenjeniji, najveći diplomata među nama – Bora Stanković – rekao je na sastanku koji me je prelomio, otprilike: „Mi smo spremni da radimo, ali prvo želimo da ti pristaneš da budeš trener”. Prethodno sam im rekao da ću glasati za svako drugo dobro rešenje, jer smatram da ima još ljudi koji bi mogli uspešno da rade ovaj posao. A, oni su posle dva i po meseca razgovora, s gotovo svim snagama koje imamo, rekli da nemaju drugo rešenje. Odnosno, da niko nije hteo", otkriva Ivković.

Ivković: Demokrata sam, ali radim za košarku!

Supruga Nena - za, sin Petar - uzdržan

Da li Vas je neko odgovarao od toga?

"Bilo je ljudi – da ne navodim imena klubova – koji su gajili nadu da će me angažovati. Znali su da ako uzmem reprezentaciju, otpada rad u klubu. Moj stariji sin Petar (32) bio je najkonkretniji, ali me nije odgovarao. Kada je čuo da postoji mogućnost da preuzmem reprezentaciju, rekao mi je: „Tata, ja znam da je to najbolje za našu košarku, ali se kao sin ne bih radovao tome zbog tebe”. Mišljenje moje porodice uvek mi je bilo vrlo važno."

"Supruga Nena i mlađi sin Pavle (13) to su odmah s radošću prihvatili, jer kod njih preovladavaju emocije."

Ivković je svestan kakvog se posla prihvatio.

"Trebaće mnogo rezova da bi naša košarka krenula napred, ali da sumnjam da do Olimpijskih igara u Londonu 2012. možemo opet da budemo u vrhu, ne bih se vraćao. Već sam pričao kako je poslednjih godina bilo: mi se nešto dogovorimo u Savezu, ja nisam stigao ni do aerodroma, a sve već palo u vodu... Sada ću ovde biti sve vreme."

Ivković je rodjen na Crvenom krstu, gde je nekad postojao jedan veliki košarkaški klub, koji danas praktično ni ne postoji. U vreme dok su Duda i njegov pokojni brat Piva Ivković radili u klubu, Radnički je delio lekcije i u zemlji i inostranstvu.

Ivković: Demokrata sam, ali radim za košarku!

"Beogradu je potreban Radnički"

A, šta je s Vašim Radničkim?

"Takoreći, rodio sam se u Radničkom. Na Crvenom krstu je bilo mnogo sjajnih sportista. Svi su igrali sve sportove. Boksovali smo kod Tome Hladnog. Ljuba zvani Kada, jedan od čuvene braće Bojić, bio je uoči Olimpijskih igara u Rimu 1960. kandidat za reprezentacije u košarci, odbojci i rukometu. Nadam se da Beogradu, koji se toliko proširio, nedostaje jedan Radnički."

Ivković, ni u slučaju Radničkog, ne želi samo da priča o tome kako bi bilo dobro da se taj klub oporavi.

"Imamo veliki projekat i zato smo u kontaktu sa „Delta sportom”. Ako su Zvezda i Partizan veliki srpski klubovi, mi ćemo pokušati da napravimo veliki beogradski košarkaški klub – Radnički!"

U jeku predizborne kampanje za predsednika Srbije, "in" je da poznate ličnosti javno podržavaju političare. Ivković je demokrata, ali interes mu je bio i biće samo košarka.

"Nikada se nisam bavio politikom. Opredeljen sam demokratski, mada smatram da današnja demokratija ne vodi ravnopravnosti koju priželjkujemo. Vlast ovde enormno dobro živi. Svidela mi se Tirnanićeva teza o „ubrzanju vremena”... Ovi na vlasti moraju toliko brzo da rade jer ne znaju koliko će dugo tu da ostanu. A, najmanje rade za narod."

Nema sumnje, da bi sa ugledom i poštovanjem koje je zadobio u narodu, Ivković bio ozbiljan takmac i da se kandidovao za predsednika Srbije.

"Što se mene tiče, ja sam uvek u polugardu. Ljudi se danas udružuju i lobiraju zbog ličnih interesa, a ja ću da radim u interesu košarke."

Ivković: Demokrata sam, ali radim za košarku!

Ni Grbović nije bio "siguran" kod Dude

Da li Vam je neko ikada sastavljao tim, a pogotovo u doba SFRJ?

"Nikome nisam dopuštao da mi se meša u posao. U ono vreme imali smo Dražena Petrovića koji je bio sjajan napadač, ali ga nije zanimala odbrana i talentovanog Aleksandra Đorđevića. Nedostajale su mi atlete, poput Rive u Italiji, Dakurija u Francuskoj, San Epifanija u Španiji, Galisa u Grčkoj... Zato sam uzeo Jurija Zdovca, a ne zbog toga što je Slovenac, kako su neki to tumačili."

Ivković vrlo dobro zna šta znače "rezovi".

"Tada sam preuzeo najtalentovaniju generaciju kojoj je u početku zviždala cela Evropa. Morao sam da sklonim igrače koji vole da provociraju. Zato sam, kada je trebalo da odredim tim za Olimpijske igre u Seulu 1988, odlučio da razbijem bratski tandem Petrović i izostavim Grbovića. Stručni savet se tome opirao. Grbović je važio za najbolje krilo u Evropi, a Novosel je branio Acu Petrovića. Savet je strepeo i od Draženove reakcije, ali on nije rekao ni reč. Postali smo tim kojem su svi aplaudirali."

Koliko Vam znači to što ćete opet raditi u svojoj zemlji?

"Mnogo. Od 1991. vodio sam grčke i ruske timove. Sada, kada preuzimam srpsku reprezentaciju, opet ću pričati na svom jeziku što je i olakšanje i motivacija. Tvrdim da dok igrač i trener ne otvore dušu jedan drugom tu nema ničega. Dok igrač ne otvori dušu ne može da pruži maksimum.", završava Ivković.

(MONDO, foto: MN Press)


Овом човеку требамо дати пуну подршку и ценити га  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ne predaj se nikad, osim kad moras!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3385
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N73 ME
Ako opet omanemo, onda definitivno nije do trenera  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Jos jedna pobeda i titula...

Zodijak
Pol
Poruke 232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Srbija u drugom šeširu


Generalni sekretar Košarkaškog saveza Srbije Predrag Bojić obavestio je novinare da su u sedištu Evropskog borda Svetske košarkaške federacije u MInhenu određeni "šeširi" pred žreb za kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2009. godine u Poljskoj, koji će se obaviti 16. februara u Veneciji. Srbija se nalazi u drugom šeširu zajedno sa Turskom, Letonijom i Češkom.

Jedini kriterijum za razvrstavanje reprezentacija u "šešire" bio je plasman na Evropskom šampionatu u Španiji 2007. godine.

Prvi "šešir": Francuska, Italija, Izrael i Portugalija
Drugi "šešir": Srbija, Turska, Letonija i Češka
Treći "šešir": Bosna i Hercegovina, Makedonija, Ukrajina i Bugarska
Četvrti "šešir": Estonija, Belgija, Mađarska i Finske
Peti "šešir": Velika Britanija

Ekipe će biti podeljene u tri grupe po četiri tima dok će četvrta grupa imati pet učesnika.

Pobednici grupa i tri najbolje drugoplasirane ekipe direktno će se plasirati na završni turnir u Poljskoj. Četvrta drugoplasirana ekipe, četiri selekcije koje zauzmu treće mesta u grupama nabolja cetvrtoplasirana reprezentacija bičhe podeljene u dve grupe, a pobednici tih novoformiranih grupa odigraće meč čiji pobednik obezbeđuje plasman na šampionat Evrope.

Četiri poslednjeplasirane ekipe iz svake grupe boriće se za opstanak u A grupi evropskih selekcija.

Komentarišući polozaj reprezentacije Srbije, selektor nacionalnog tima Dušan Ivković je istakao da "moramo shvatiti gde smo u ovom trenutku u košarkaškom svetu".

Ivković je dodao da je sve medalje koje smatramo kao naše "osvojila naša bivša zemlja dugačijeg imena".
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

divisione fcv

Zodijak
Pol
Poruke 4363
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Волео бих када би Дуда довео играче из златне генерације у управу да истерамо све ове што су нам упропастили кошарку !
Ко зна какав ће Дуда бити...Ја бих само волео да он остане до краја ма шта год буде и да га медији не проклињу ако погреши у нечему...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Otac Saše Pavlovića Ivkoviću: Moj sin ne igra



Otac Saše Pavlovića, Dušan, preneo je novom selektoru košarkaške reprezentacije Srbije Dušanu Ivkoviću da njegov sin neće igrati za nacionalni tim u ovom trenutku!

To je novinarima u sredu u Kući košarke preneo Ivković, koji je prethodnih nedelja boravio u SAD i sreo se sa većinom srpskih košarkaša koji igraju u NBA ligi. Svi sa kojima je selektor kontaktirao izrazili su želju da igraju za Srbiju, dok je osim Pavlovića, pod znakom pitanja i nastup Predraga Stojakovića zbog posledica nakon operacije kičme, koje još uvek oseća.

Ivković je rekao da neigranje Saše Pavlovića za srpsku selekciju još nije završena priča, odnosno da je on optimista kada je u pitanju nastup košarkaša Klivlenda za nacionalni tim Srbije.

"Ne treba od ovoga praviti senzaciju. Ja se još nisam video sa Sašom i još nisam čuo njegov stav. Njegov otac mi je preneo tu informaciju i rekao da ne želi da se meša u odluku svog sina. Ipak, ja ću uskoro kontaktirati Sašu i optimista sam da će on ipak igrati za reprezentaciju", rekao je Ivković.

On je istakao da do dogovorenog susreta sa Pavlovićem nije došlo jer se on baš povredio na meču protiv Vašingtona kojem je Ivković prisustvovao.

Razlog za negativan stav koji je Ivkoviću naveo otac Saše Pavlovića datira iz nekih prethodnih okupljanja reprezentacije, tačnije iz 2005. godine kada je tadašnji selektor Željko Obradović odlučio da se zahvali Pavloviću uoči početka šampionata, što je igrača Klivlenda mnogo pogodilo.

Direktor KSS Predrag Bojić istakao je da je takodje bio iznenadjen Pavlovićevim stavom, jer je u kontaktu sa njim uvek dobijao odgovor da će igrati za nacionalni tim, a da su uvek naknadni razlozi neigranja bile sporedne stvari.

"Ja sam iznenadjen onim što je izjavio Pavlovićev otac. Saša je i pred SP u Japanu 2006. bio siguran, tadašnji selektor Dragan Šakota bio je u svakodnevnom kontaktu sa njim i njegovim ocem, a onda je naknadno otkazao nastup jer je morao da se vrati u klub i odigra neke mečeve. Tek sada saznajemo da je on ustvari bio razočaran u reprezentaciju još 2005. godine", rekao je Bojić, koji je Ivkoviću pred odlazak na put u SAD lično rekao da je uveren da će Pavlović igrati za Srbiju.

Podsetimo da je košarkaš Klivlenda bio u žiži prošlog leta kada je bio na prekretnici - igrati za Srbiju ili Crnu Goru. Tada je prelomio da igra za Srbiju, ali nije bio u nacionalnom timu na EP u Madridu, jer je morao da odluči o nastavku karijere u NBA ligi i potpiše novi višegodišnji ugovor.




Stojaković neizvestan, bez kontakta sa Radmanovićem


Ivković je istakao da se tokom turneje po SAD susreo i sa ostalim srpskim igračima koji nastupaju u NBA ligi - Predragom Stojakovićem, Nenadom Krstićem, Darkom Miličićem i Markom Jarićem, sa Kostom Perovićem obavio je dug telefonski razgovor, dok jedino nije ostvario kontakt sa Vladimirom Radmanovićem.

"Sa Stojakovićem sam u Dalasu obavio jedan interesantan razgovor u kojem mi je on objasnio da i dalje oseća velike bolove posle složene operacije kičme. On praktično igra samo utakmice, uopšte ne trenira i trudi se da beleži dobre partije, uprkos činjenici da uzima lekove. Zbog svega što mi je izložio, jasno je da je Stojakovićev nastup za reprezentaciju pod znakom pitanja, i da ćemo morati da sačekamo da prodje vreme i vidimo razvoj situacije. Ja i dalje imam viziju, koju sam mu predočio, da u ovim teškim vremenima srpske košarke njega vidim kao lidera. Ipak, moraćemo da pričekamo da vidimo da li će se to dogoditi", rekao je Ivković.

On je naglasio da su ostali igrači, sa kojima je pričao, istakli da su spremni da igraju za reprezentaciju, jer im to predstavlja čast.

Ivković je istakao da je svim igračima uoči razgovora saopštavao istu stvar - da će u reprezentaciji stvoriti timsku, pobedničku atmosferu i da će se nakon vremena provedenog sa reprezentacijom vraćati u klubove u odličnoj formi.

"Krstić je malo posustao, jer je zbog povrede propustio dobar deo sezone, ali se nadam da će ga moj razgovor ohrabriti kako bi u nastavku godine radio još više i beležio bolje rezultate. Jarić je istakao da ima veliku želju da igra za nacionalni tim, kao i Perović, koga nisam uspeo da vidim. Jedino se nisam video sa Radmanovićem. Planirao sam da ga kontaktiram posle duela u Dalasu, kada su gostovali Lejkersi, ali on nije doputovao zbog povrede", rekao je selektor Srbije.




"Razumeo se i sa Miličićem"



Na pitanje da li je sa Miličićem uspeo da pronadje pravi jezik i razume se, podsećajući ga na dogadjaje sa EP u Madridu, kada je srpski igrač zbog brojnih psovki izgovorenih na račun sudija skrenuo pažnju javnosti, Ivković je odgovorio potvrdno.

"Sa Darkom sam se u potpunosti razumeo, ako mislite na incident u Španiji, jer to uopšte nisam spomenuo. Ja sam tu da mu kažem i naučim ga šta treba, a ne šta ne treba da uradi", kratko je odgovorio iskusni stručnjak.

On je dodao da je izuzetno zadovoljan učinjenim do sada.

"Vrlo sam zadovoljan boravkom u SAD, razgovorima koje sam vodio sa igračima i kontaktima koje sam napravio, s obzirom na veoma kratko vreme koje je prošlo od mog imenovanja na mesto selektora. Odmah mogu da kažem da je u planu još jedan put u SAD, ali ću u svakom gradu ostati duže kako bih sve postigao. Neophodno je da na tom putovanju osim sa igračima obavim i razgovore sa trenerima i generalnim menadžerima ekipa, kako bi im do detalja izložio program rada u reprezentaciji Srbije", rekao je Duda Ivković, istakavši da će nastaviti da prati evroligaške mečeve u kojima igraju potencijalni kandidati za nacionalni tim i kontaktira ih, kao i da će putovati na turnir Kupa u Nišu naredne nedelje, gde će takodje videti eventulani potencijal srpske selekcije.

Ivković je rekao da još uvek nije odabrao stručni štab.

"Još uvek nisam odredio trenere koji će raditi u reprezentaciji, ali sigurno je da će izbor pasti na stručnjake koji imaju odredjeni kontinuitet rada. Koja god imena bila u pitanju siguran sam da će biti najkvalitetnije rešenje za naš nacionalni tim", završio je Ivković.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 436
Zastava NBG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5300
e zajeba nas ovaj pavlovic opet.... pa dokle vise sine?!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

divisione fcv

Zodijak
Pol
Poruke 4363
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
па није готово...има времена да га убеде
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 791
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.