Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:27:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Korona virus iz duhovnog ugla  (Pročitano 43259 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Najveca zverstva koja su poznata ljudskom rodu su pocinjena upravo u monoteistickim religijama...


nije tačno

pogledaj prve zakone

pa onda razmisli gde idu pare

samo prati tokove novca i biće ti sve jasno


Covek koji je gladan...on svuda vidi hranu...

Covek bez para svuda vidi novac...

Zapravo te pare su samo instrument...


« Poslednja izmena: 25. Mar 2020, 19:06:36 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Vernici ne postoje. Postoje samo budale koje misle da su vernici jer prolaze kroz rituale misleci da to znaci nesto. Gluposti.

Boga niko nije chuo ni video (a da nije ludak ili mozda inicio) najmanje 2000 godina. Do sada je bilo toliko posasti, ratova i sranja, i do pre nekoliko vekova bejahu Kraljevi odmah ispod Boga, vlast na zemlji, e onda revolucija i kurac sve to.

Kachenje i zvalavljenje vasih ikona, nosenje krstaca i brojanica, postovi i pricesti, litije i pihtije je sve sviranje kurcu Srbi su medju najgorima po pitanju "vere" i postovanja iste. Popove najvise volim, jer to je stoka koju treba obrijati i poslati da rade neki drustveno koristan rad, koji nisu nista bolje nego beli magovi i prorocice Zorke, samo su oni institucija koja je duze bila u cirkulaciji pa se valja dalje ulagati u biznis.

Mislim, u Srbiji se bolnice raspadaju, a Srbi ulazu u Crkve. Pa kad ste tako pametni, ajd svi vi koji navodno verujete, tutanj u Crkvu, pa igrajte se Ruskog ruleta. Navodno je sve od Boga, jel tako? Pa ako umrete vi, ili vasa deca to je od Boga. Molite se, lekove nemojte da uzimate, jer uzimanje lekova je nesto sto je Satana izmislio da bi vas odvratio od prave vere, jer djavo donosi sumnjju  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Pa imaš ove sekte po americi što neće da uzimaju lekove pa im deca umiru u najgorim mukama.

Država mora da im oduzme decu jer je to što oni rade zlostavljanje dece.

Kod nas država valjda dozvoljava cigankama da se udaju sa 12 godina ili sl.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Pa imaš ove sekte po americi što neće da uzimaju lekove pa im deca umiru u najgorim mukama.

Država mora da im oduzme decu jer je to što oni rade zlostavljanje dece.

Kod nas država valjda dozvoljava cigankama da se udaju sa 12 godina ili sl.


Ma znam, dok ima budala bice i shisanja.
Sto se mene tice, nek se ischiste iz genskog bazena i to je to.
Imamo i one koji su protiv vakcijancije i svega i svacega. Samo neka teraju oni svoje, sve je ok, ali nek se okupe u komuni nekoj na nekoj udaljenoj lokaciji pa nek tamo skonacaju kad su ludi.

Pa da, to je kod ganaca normalno. I jebo nas pas kad smo dozvolili da dodje njih milion u Srbiju
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Nekako mi se čini da niko ne bi voleo da se rodi u takvoj sektaškoj porodici.

Svako za sebe može da kaže: uh, ja sam imao sreće moji roditelji su bili relativno normalni.

Humanitarno društvo ima zadatak da svakom detetu omogući neki noramalan život. I ne slažem se sa konstatacijom, ko ih jebe, pa nisu deca birala gde će da se rode.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Nekako mi se čini da niko ne bi voleo da se rodi u takvoj sektaškoj porodici.

Svako za sebe može da kaže: uh, ja sam imao sreće moji roditelji su bili relativno normalni.

Humanitarno društvo ima zadatak da svakom detetu omogući neki noramalan život. I ne slažem se sa konstatacijom, ko ih jebe, pa nisu deca birala gde će da se rode.
Ja sam predlozio alternativu. Dakle nek se Vlada umesa, nek se stvori vojska od njih, i sta drugo preostaje.

Nemam neko poverenje u chovechanstvo, tako da i to mi se chini na kraju krajeva kao propao plan, ali jebi ga sta ces.

Uostalom tu je opet ono pitanje, koliko zelis moci dati vladi da operise, a ja nesto nisam zaludjen vlastima. Prirodna selekcija pa sta bude.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Imamo drugačije viđenje društva i naše uloge u njemu, i kakav svet želimo da ostavimo našim pokolenjima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kakav svet ostavaljamo pokoljenjima sada? Gledam klince danas, to su debili bez imalo mozga, a o obrazu da ne govorimo. Nedisciplinovana stoka.

Ja te lepo pitam, sta je tvoja alternativa predlozenom? Sta bi ti radio sa tom decom?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Soniq pricas sa ludakom
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Kakav svet ostavaljamo pokoljenjima sada? Gledam klince danas, to su debili bez imalo mozga, a o obrazu da ne govorimo. Nedisciplinovana stoka.

Ja te lepo pitam, sta je tvoja alternativa predlozenom? Sta bi ti radio sa tom decom?

To su i naše dede posle II svetskog rata pričali za naše očeve. Da su oni ratovali a da su naši očevi, tada deca rasli u razmažene i mlitave ljude.

Mislim da mnogo generalizuješ stvari. Ima dosta primera takve dece ali ima i drugih, koji žele da uče i da se bave nečim u svom životu a ne da gledaju onog debila babaPraseta i slične.

Alternativa je da se toj deci koja je oduzeta dodeli hraniteljska porodica koja se za to prijavila. Narvano takva porodica mora da prođe kroz rigorozne ispite da ne bi posle bilo da su neki pedo manijaci ili psihički zlostavljači.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:27:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.