Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:17:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kornjače,potrebna pomoć  (Pročitano 9471 puta)
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
ona pocne da trza glavom kao da ima neki shlog i tako se shlogira jedno 10ak puta
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Narode,našao sam kornjaču ispred ulaza pre 3 dana-neko je izbacio izgleda i sad nema druge nego da pokušam da joj učinim život lepšim pa mi treba pomoć.
  Evo koje je veličine

 Stavio sam je u veću posudu,napunio vodu i menjao je danas,ubacio kamen da može da se popne i kupio joj u pet šopu neke zezalice za klopu.
  Da li voda treba da bude topla?Ona je u hladnoj vodi i kao da joj ništa ne smeta,izgleda kao da uživa unutra.
  Ima neko kornjaču?Kako i šta treba?
hahahahhahha,  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ti si stvarno opičen lik
« Poslednja izmena: 09. Mar 2009, 12:49:34 od Igor90000 II »
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
E zanima me sledece. Vidim da je ova tema skojije koriscena pa reko da priutpitam. Ko zna neka pomogne.

Imam crvenouhu kornjcu nekih 4-5 meseci(kada sam je kupio bila je mnogo mala kao kovanica od 20dinara).

 Kako mogu da joj otkrijem koji je pol( mogu da postavim slike pa vi procenite) ? . Koliko hrane da joj dajem ? Procitao sam da joj trebe davati onoliko koliko kornjaca pojede za nekih 3 minuta. Ova moja moze da pojede celu kuticu za 3 minuta. Kad god udjem u prostoriju(a ulazim cesto) ona samo skace i nece da se smiri dok ne pojede nesto. Onda navali da guta onu hranu kao pomanitala, pa joj se hrana zaglavi o ona pocne da trza glavom kao da ima neki shlog i tako se shlogira jedno 10ak puta.

Cisto da kazem da ono za toplu vodu sto sam procitao na forumu je tacno. Ova moja nije jela 15ak dana , sve dok joj nisam nabavio akvarijum i grejac. Znaci mora topla voda.

Da li da joj kupim jos 1 kornjacu posto sam isto tako cuo da ne vole kad su same( mada procitao sam i da ne vole drustvo)?

ovaj moj nije nista hteo da radi, cak ni da jede dok nismo uzeli i zenku a onda joj je odgrizao parce repa od srece. Smile

Mislim da se pol gleda prema po sarama sa donje strane oklopa, sam oklop je malo drugaciji...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
drzi joj neonku izdan akvarijuma,hladna voda,ako oces da poraste ko nindza kornjaca daj joj da jede meso jer jedu ko lude,vodu cisti tj stavljaj novu jako cesto kupi obavezno u pet shopu one kapi da joj se ne bi zatvorile oci i da joj ne omeksa oklop,hrane je uglavnom racicima ali nemoj da preterujes jer oce da se isprlja voda Smile cim vidis da se okrenula na opacke i da pluta po vodi mrtva je eto toliko od saveta .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung SGH-E630
Moja kornjača se više puta okretala naopačke pa ne može sama da se vrati kako treba nego mlati nogama u prazno Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
Moja kornjača se više puta okretala naopačke pa ne može sama da se vrati kako treba nego mlati nogama u prazno Smiley

da bi se vratila u prirodni polozaj, mora da koristi glavu... ali stvarno.. Smile.

Ne hranite ih mesom cesto, zato sto im onda telo raste brze od oklopa!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Narode,našao sam kornjaču ispred ulaza pre 3 dana-neko je izbacio izgleda i sad nema druge nego da pokušam da joj učinim život lepšim pa mi treba pomoć.
  Evo koje je veličine

 Stavio sam je u veću posudu,napunio vodu i menjao je danas,ubacio kamen da može da se popne i kupio joj u pet šopu neke zezalice za klopu.
  Da li voda treba da bude topla?Ona je u hladnoj vodi i kao da joj ništa ne smeta,izgleda kao da uživa unutra.
  Ima neko kornjaču?Kako i šta treba?
hahahahhahha,  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ti si stvarno opičen lik
Šta da ti pričam  Smile Smile Smile


E zanima me sledece. Vidim da je ova tema skojije koriscena pa reko da priutpitam. Ko zna neka pomogne.

Imam crvenouhu kornjcu nekih 4-5 meseci(kada sam je kupio bila je mnogo mala kao kovanica od 20dinara).

 Kako mogu da joj otkrijem koji je pol( mogu da postavim slike pa vi procenite) ? . Koliko hrane da joj dajem ? Procitao sam da joj trebe davati onoliko koliko kornjaca pojede za nekih 3 minuta. Ova moja moze da pojede celu kuticu za 3 minuta. Kad god udjem u prostoriju(a ulazim cesto) ona samo skace i nece da se smiri dok ne pojede nesto. Onda navali da guta onu hranu kao pomanitala, pa joj se hrana zaglavi o ona pocne da trza glavom kao da ima neki shlog i tako se shlogira jedno 10ak puta.

Cisto da kazem da ono za toplu vodu sto sam procitao na forumu je tacno. Ova moja nije jela 15ak dana , sve dok joj nisam nabavio akvarijum i grejac. Znaci mora topla voda.

Da li da joj kupim jos 1 kornjacu posto sam isto tako cuo da ne vole kad su same( mada procitao sam i da ne vole drustvo)?
Pol ćeš otkriti po oklopu ispod.Ako je ulubljen-mužjak,ako je ispupčen-ženka.
U pravu si za toplu vodu-mora da bude jer te živuljke,ta vrsta sa crvenim šarama živi u toplim krajevima gde je voda oko 30 stepeni.
 Što se društva tiče,kupi suprotni pol jer su dosta teritorijalne životinje i biće tuče.Kad je par onda ok.
  Što veći prostor im daj i hrani ih i povrćem,nije loše svega mi Smile Smile

 
« Poslednja izmena: 09. Mar 2009, 21:08:20 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung SGH-E630
Moja kornjača se više puta okretala naopačke pa ne može sama da se vrati kako treba nego mlati nogama u prazno Smiley

da bi se vratila u prirodni polozaj, mora da koristi glavu... ali stvarno.. Smile.
Da, video sam to više puta Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia n73
Citat

 Što se društva tiče,kupi suprotni pol jer su dosta teritorijalne životinje i biće tuče.Kad je par onda ok.
  Što veći prostor im daj i hrani ih i povrćem,nije loše svega mi Smile Smile
 
Citat

Znam, zato i pitam . Samo da provalin koji je pol
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Aha,ok.Meni je to rekla riba u pet shopu gde imaju brdo kornjača.Ozbiljna je i razume se. Možda svratim to nje da je zovem na pitje  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:17:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.