Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Корисне апликације  (Pročitano 57798 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 79
mob
Samsung S2
Brate, ja sam tek sad video... Smiley 1. sept sam updateovao na 1.0.4 i sve testirao i radilo je ok, i pre nego sto sam okacio odlucim da promenim 2 linije koda, pogledam sve izgleda ok i okacim. Na mom mob je sve vec bilo postavljeno pa nisam ni primetio da ne radi  Smile Danas sam video tvoj post, pokusao da dodam Zrenjanin i vidim ne radi Smiley Sad je ispravljeno, hvala ti na info. Ako si jos uvek zainteresovan... mozes da probas 1.0.5 Smiley

https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.dreamlight.parkomat
« Poslednja izmena: 14. Sep 2018, 23:27:00 od Cvrcak_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Ево сад сам је опет инсталирао али у ЗР идем тек у уторак па ћу онда видети да ли функционише Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 79
mob
Samsung S2
Cujemo se u utorak Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
U podesavanjima u aplikaciji, kod Automatske obnove, ispravi da pise: "pozadinski proces" - sada imas jedno "c" viska - slika 1


Ne vidi se cela registracija, smanji fontove - slika 2

I jos jedna stvar - negde na pocetnom meniju stavi onu "hamburger" meni opciju. Nije bas intuitivno ovo da se klikne na plus pa da su ti sva dalja podesavanja tu. Ili ona swipe opcija pa da se prikazu sve stavke u dodatnom meniju sa strane.
To mi je nekako...logicnije, nego ovo.
Prvo sam par minuta trazio gde je uopste to podesavanje i gde da ga trazim.
Sitnica, ali mislim da je to nekako...standardnije.

Osim toga je kul aplikacija  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

42045033_1125088647659388_2094968004835016704_n.png
(157.32 KB, 517x960)
42164609_246165269429934_6243970575287451648_n.png
(194.52 KB, 517x960)
« Poslednja izmena: 18. Sep 2018, 18:37:09 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 79
mob
Samsung S2
Jel mozes samo da mi kazes koji telefon koristis i koja je rezolucija ekrana? Ja sam testirao za vecinu standardnih pa da ubacim i tu da sve izgleda kako treba. Inace na primetio sam da na HTC modelima sa rez 960*540 ne prikazuje lepo kad se prvi put startuje ali posle retarta aplikacije sve radi kako treba. Da li si to probao?
Hamburger ide na toolbar, ali ja sam to skinuo da bi olaksao pristup za odabir tablice i grada i da bi oslobodio vise prostora za prikazivanje samih zona. Videcu ako smislim kako da to uklopim, moze. Planirao sam to za swipe, kad budem stigao Smiley
Inace hvala Smiley
« Poslednja izmena: 18. Sep 2018, 22:59:35 od Cvrcak_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Jel mozes samo da mi kazes koji telefon koristis i koja je rezolucija ekrana? Ja sam testirao za vecinu standardnih pa da ubacim i tu da sve izgleda kako treba. Inace na primetio sam da na HTC modelima sa rez 960*540 ne prikazuje lepo kad se prvi put startuje ali posle retarta aplikacije sve radi kako treba. Da li si to probao?
Hamburger ide na toolbar, ali ja sam to skinuo da bi olaksao pristup za odabir tablice i grada i da bi oslobodio vise prostora za prikazivanje samih zona. Videcu ako smislim kako da to uklopim, moze. Planirao sam to za swipe, kad budem stigao Smiley
Inace hvala Smiley

1440 x 2880 pixels
LG G6
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 79
mob
Samsung S2
Skapirao sam u cemu je problem, ti si na svom telefonu u sistemskim podesavanjima podesio velicinu fonta vecu od default zato su ti slova velika. Znam kako da sredim da se prikazuje kako treba, a da ne moras da diras podesavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.172 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.