Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 17:32:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Korak napred pa dva nazad  (Pročitano 2543 puta)
28. Nov 2008, 01:35:51
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ja sam Marija iz Beograda.  Imam 22 godine i imam problem za koji nemam resenje.

Najduza veza mi je trajala oko tri meseca i to mi prilicno smeta ali ne znam sta da radim.
U svakoj vezi posle prvog euforicnog perioda nailazim na neko posebno stanje.  Tada osobi sa kojom sam nalazim hiljade mana. . .  Mana koje samo ja vidim, i samo u tom trenutku. . .

Mnogo puta sam dolazila do ove tacke, ali sada je prvi put da osecam da je ovo nesto zaista vazno a da ipak ne znam sta da radim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Bar iz nekog mog ugla, vecina nas ima neki strah kada su odnosi sa dragim osobama u pitanju, ali se trudimo (neki vise, neki manje jer ne moraju) da to drzimo pod kontrolom i da ne dozvolimo da crv sumnje napravi veci problem...
Uzgred... sto je ovaj put poseban?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
vecina nas ima neki strah kada su odnosi sa dragim osobama u pitanju, ali se trudimo (neki vise, neki manje jer ne moraju) da to drzimo pod kontrolom i da ne dozvolimo da crv sumnje napravi veci problem...
Slažem se sa ovim, naročito ukoliko smo ranije bili povređeni od strane dragih osoba, uvek, makar negde u glavi, imamo malo zrnce paranoje koje nam kaže da budemo na oprezu. Vremenom to nestane, ali je tri meseca realno malo za tako nešto. Tek nakon upoznavanja i određenog vremena koje provedemo zajedno, postajemo opušteni.
U svakoj vezi posle prvog euforicnog perioda nailazim na neko posebno stanje.  Tada osobi sa kojom sam nalazim hiljade mana. . .  Mana koje samo ja vidim, i samo u tom trenutku. . .
Da li je to prestanak zaljubljenosti, te ono čuveno 'vraćanje u realnost', ne možemo proceniti, jer imamo premalo podatka. Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2008, 14:59:16 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Devojka samo ne zeli da se vezuje i zaljubljuje se u ljubav, a ne u ljude...
Klasika..
Ipak smo mi generacija odrasla na americkim romanticnim komedijama i pitkim\plitkim pricicama... Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
"sto je ovaj put poseban?"


Pre pola godine, na zurci kod zajednicke drugarice poljubila sam se sa jednim deckom, i bilo mi je predivno.  Narednih dana smo se vidjali i druzili i ta veza je delovala zaista idilicno.  Vreme je prolazilo, konacno sam imala normalnu vezu. . .  ali. . .  Ponovo su mi se javili moji "tripovi".  Iako mi sada deluje kao da je to najbolje sto mi se desilo, tada mi je sve smetalo.  Pocela sam da ga ignorisem, video je da necu vise da budem sa njim i povukao se, iako vidim da mu nije bilo svejedno, a mislim da i dalje nije. .

Svaki dan razmisljam o njemu, secam se svih lepih trenutaka. . .  placem ko nenormalna.
Par puta smo rekli jedno drugom da moramo da porazgovaramo, ali ocigledno ni jedno od nas nema hrabrosti za to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Pitaj roditelje sta je potrebno za vezu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
"Mozda neces postici gol ako sutnes... ali ako ne sutnes, sigurno ga neces postici..."

Moras da skupis hrabrost...
Nemas bas neku alternativu u takvoj situaciji...
Verujem da je tesko...
Ako ne mozes nikako sebe da nateras da to uradis na pravi nacin... probaj to uraditi na neki drugi...
Probaj staviti to sto zelis reci na papir...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
A, sta ako je decko nastavio svoj zivot i nasao srodnu ili srodniju dusu? Smiley
Zar mu treba uskrecivati srecu jer je nekome doslo iz dupeta u glavu... Smiley
A u tim situacijama... kada proradi sujeta... lako mozes da pocnes da tripujes da te on\ona i dalje ludo voli i potajno cezne za tobom...

Jednostavno... nisu svi ljudi mazohisti da dopustaju da ih neko cuska okolo zbog svoji kaprica i zagorcava im zivot...

Na kraju... nisu ni svi predodredjeni da imaju srecu u ljubavi... je ljubav nije samo situacija kad se ti prenemazes, a druga strana trpi... niti ljubav prestaje posle 5 dana...
Za ljubav se treba boriti svakog dana, negovati je i braniti... i to dok si u vezi, a ne posle tri meseca ili 20 godina... a ocigledno da to ne znaju svi...

Da nisam bila na oba kraja batine... vise na ovom drugom, nego na prvom.. ne bih ni ovako pricala Smiley
« Poslednja izmena: 28. Nov 2008, 22:42:08 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
Da li si sebi pokušala da odgovoriš koji je osnov za ovu tvoju emocionalnu samosabotažu. Jesi li imala neko traumatično iskustvo, prerano ušla u prve veze ili si samo po prirodi euforična.

Mislim da ti treba pomoć seksologa i da je pravi trenutak za to jer izgleda da ti svoje veze miniraš kad dođe do seksa. Nisi nam to direktno rekla ali moguće je da imaš neku seksualnu blokadu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 107
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
I ja mislim da ti se nesto desilo. To ti smeta samo u tom trenutku. Znaci ne smeta ti osoba kada to radi sto ti smeta. I ja sam imala strasno iskustvo. Znam o cemu pisem.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 17:32:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.