Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:59:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konzumiranje marihuane po prvi put  (Pročitano 6836 puta)
28. Jan 2014, 16:38:31
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Veliki pozdrav svima! :D Naime novi sam član tako da nisam siguran da li ovo „odjel“ za moju temu xD .   Sramim se što ovo moram pisati/pitati ali bože moj.  .  .   Naime od svoje 8.   godine pa evo sve do svoje 19.   godine redovno treniram košraku.   Međutim za novu godinu po prvi put sam u životu ispušio džoint.  .  .  .  .  .   Za jedno 7-8 dana imat ćemo sistematski, pa me interesuje da li će mi pronaći “tragove džoje“.   Od nove godine pa sve do danas nisam popio ni kap alkohola, niti sam konzumirao nikotin, niti sam pušio nargilu, a na drogu nisam ni pomislio  Smile.   Redovno sam  išao na treninge, hranio se zdravo, pio dosta tečnosti (vode najviše), uzimao svakodnevno razno razne vitamine i minerale.   Sistematski se bazira na davanju krvi/urina.  .  .   Znači strah me je pritisak mi je jedno 200 sa 200 
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Citat
pa me interesuje da li će mi pronaći “tragove džoje“.
neće.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Impossible Is Nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2917
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Na obicnom sistematskom nemas se cega brinuti
IP sačuvana
social share
Na svetu nista lepse,ne moze da postoji,nego sto je nasa ljubav prema Crno-beloj boji !!!
Ponos Srbije
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP x64
Browser
Chrome 28.0.1500.72
za toliko dana nece sigurno, cak i ako si popusio los dzoint. kad sam bila mladja jednom smo nasli drvo marihuane. koliko ja znam marihuana traje mozda sat ipo, dva.
« Poslednja izmena: 28. Jan 2014, 16:55:44 od branimirka81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Mahhhhhhhhhhh relativno dugo sam u sportu i ne bih želio zbog jedne gluposti koju sam uradio za novu da ispaštam kasnije.   
IP sačuvana
social share
"Do you know what nemesis means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an horrible cunt... me." - Brick Top
"There are two types of people in the world: People who say they pee in the shower and dirty fucking liars." - Louis C.K.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP x64
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mislim da sam citala o tome i ako ostaju tragovi to je onda 1 dan najvise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
SonyEricsson W800i
Tako to ide, drugar je 18-te propustao zbog teninga, a onda kada je poceo da vari ... sve ode nizbrdo, sad ne moze nedelju dana da spoji a da je strejt   Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP x64
Browser
Chrome 28.0.1500.72
dop je drugo, osajaj je slican tj. osecas se usporeno i kao da si 4 razred osnovne i zadrzava se 3 dana u organizmu. sem toga lose deluje i moze imati lose posledice, kako po psihu tako i po telo.
« Poslednja izmena: 28. Jan 2014, 17:12:48 od branimirka81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
prvo... marihuana je droga..ko god kaze drugacije...i te kako jede govna....
i alkohol je droga...ali legalna droga....
i zakonom je zabranjeno tocenje alkohola maloljetnim licima...
sto taj zakon....pametnim osobama  jasno govori koliko je opasan...na mlad mozak....

a marihuana..je ilegalna ...materija.....posjednvanje..razmjena...prodaja...
kao o konzumacija  i navodjenje drugih lica na konzumaciju je krivicno  djelo....

a da ne pricamo....koliko je opasna..po organizam  u tom zivornom dobu....

osobama kojima je mozak u razvoju...a to je doba adolescencije i period od par godina nakon toga doba...
do 21 prve godine..kada je navodno mozak dovoljno razvijen..da se osoba smatra odraslom osobom..
sazrelom..po vecini pravila zivota i ponasanja...da moze sama da prestavlja sebe...
i donosi odluke sama o sebi...
i alkohol i marihuna i te kako sjebu mozak....

ni alkohol ni marihuana ne ostavljaju vidan trag na psihu....
ali..utice na neke dijelove mozga..
zaduzene za sposobnost fokusiranja i na pamcenje...
umrtvljuje te dijelove mozga...
te takve osobe koje konzumiraju alkohol i marihuanu u tom dobu....imaju probleme sa otezanim pamcenjem i teze uce...od onih drugih koje ne konzumiraju....alkohol i gudru....

to ti moze stvoriti probleme i kod razvijanja...tijela..i napredovanja...
kao i na ucenju..ali i  na tom sportskom planu za zivot....da ga tako nazovem....

ne slusaj maloumnike koje kakve.... koji kazu da je marihuana bezopasna....

ni ludak ne konta da je lud..
pa tako ni onaj tko konzumira bilo kakvu drogu.... ne vidi i ne osjeti da mu steti....
to tek posle skapira..
a u vecini slucajeva tada je kasno....

mnogo velikih potencijala na bilo kojem zivotnom planu...pa i sportu..alkohol i droga su unistili...
ubili su im talenat.....
i  nisu mogli da se razvijaju...shodno sa potrebama....koje je zahtjevao daljni rad od njih....


drugo...nece ti naci nista u krvi....
a kad ti nadju.... imat ces probleme i sa zakonom....pored svih drugih..problema koje mozes da imas...
a jedan problem je dovoljan..
ako te safataju ...za tebe karijera sportiste ce biti zavrsena....
i izgubit ces mnoge jarane..sportiste..upirat ce prstom u tebe....
bit ces olicenje zla medju njima....

sportisti ne treba da budu takvi ljudi....
sportista treba da zastupa parolu..sportom protiv droge.... Smile
a ne ....drogom protiv sporta.... Smile

i trece..izbjegavaj tu raju....koja koristi marihuanu..koliko god da si karakterno jak..i da neces
da je konzumiras....uvijek ce te neka budala nagovoriti....sve na jednom..pa jos jednom..i tako to krene...
zausavi se i film..i zivot....a da to i ne primjetis....

u alkoholu i drogi zivot je jednolican...i svodi se na jedno...a to je unistavanje...sopstvenog sebe..
a da toga i nisi svjestan....svako vece ti bude isto....zatups...zaostanes...

i kad je zivot jednolican..moze da prodje i deset godina... brzinom oka....
i kad se probudis..vidjeces..svoju generaciju kako voda svoju djecicu za ruke..putuju..zafrkavaju se..
zive svoju idilu..
a ti i dalje duvas..i pijes....


koji ce ti to klinac..onaj tkome treba droga da bise opustio..taj ima daleko vece probleme od opustanja....
i trebao bi da posjeti ako ne psihijatra..onda psihologa svakako bi trebao da posjecuje..bar dva mjeseca
dvaput sedmicno....
« Poslednja izmena: 28. Jan 2014, 17:24:14 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
SonyEricsson W800i
Ma nije bre covek na dopu. Valjda. Al' solidno je poceo da se radi, obicno tako povilene ti sto su bili "pod staklenim zvonom" do 19, 20, pa onako neizivljeni pocnu da se bahate kasnije.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:59:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.