Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:55:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konvertovanje vere  (Pročitano 16451 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Mario
Nisu oni to radili iz koristi, oni su to radili sto su morali...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Pa ovisilo bi iz razloga zašto je netko promijenio vjeru. Ne mijenjaju svi iz istih razloga. Npr. najgore mi je kad me napadnu neke babe iz Jehovinih svjedoka. Šta je ona u svojoj 70-oj imala mijenjati vjeru, nakon što joj je netko isprao mozak? Jednostavno takvo nešto ne mogu prihvatiti. OK možda je ona doživjela neko "prosvijetljenje", našla se u tome, al' to je meni neshvatljivo. Možda više zbog onog njihovog zanosa koji imaju kad objašnjavaju prednosti vlastitog i mane mog vjerovanja, kao da su odjednom pokupile svu pamet ovog svijeta, imale epifaniju ili takvo nešto. To me užasno iritira i to je možda jedan od razloga zašto te slučajeve ne opravdavam i ne podnosim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Takvih kod nas u SER jos uvek nema, ali ima dece... bukvalno dece od 12-13 godina koja rade slicno... pricaju kako im je divno sa novim drugarima i kako bi voleli da i ti sa njima odes do njihovih novih drugara.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Ma ti Jehovini svedoci i njima slicni su fanatici, a ima ih svuda u svim veroispovestima. Pa zamislite da ima takvih koji te ni u kucu nece primiti ako ne pripadas njihovoj veroispovesti, a ja imam momka kojeg volim najvise na svetu i Jevrej je, a najbolji drug kojeg sam imala ikada je Hrvat i zbog te otvorenosti me strasno iritiraju oni koji biraju drustvo/momka/devojku samo po veri... grrr  :mad:
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ Ktantonet

Društvo - nije mi nikad bila važna vjera. Zbog čega bi i bila?

Ali djevojka - meni je kao religioznoj osobi vjera jako važna u životu. Dakle želio bih se vjenčati u crkvi, da moja djeca budu krštena kao katolici, da idu u crkvu....E sad.....Da ne opisujem opširno stav katoličke crkve prema drugim kršćanskim denominacijama, ukratko ću reći da bih se pravoslavkom još i mogao oženiti (naravno ako bi ona pristala da djeca budu katolici) ali protestantkinjom ili nekom sektašicom nikako. Ne smatram ja da su oni manjevrijedni ljudi i ne želim ih gledati kroz prizmu hereze, ali ne želim se jednom naći u situaciji da kad dođem malo pijaniji kući slušam kako mi netko psuje mater katoličku ili da ja nekom psujem mater ..... zato što mi nije najomiljenija košulja ispeglana.
Reći da vjera nije važna je ipak malo pretjerano. Koliko sam vidio na drugim temama, ovdje nema baš pretjerano religioznih ljudi, ali sam siguran da bi svi žestoko branili pravoslavlje kad bih ga npr. ja napao kao manje vrijedno ili vrijeđao po bil kojoj osnovi.
Možda mi živimo u takvom području gdje je važnije kititi se vjerom, nego biti istinski vjernik, ali sumnjam da je i drugdje drugačije. Između dvije osobe različitih vjera stvari (u romantičnoj vezi naravno) mogu savršeno funkcionirati, ali oni ne žive niti će ikada živjeti na pustom otoku, daleko od društva, od obitelji (koja to gleda "treznije" glave)....a to se sve kad tad odrazi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Mislim da je to stvar licnog opredeljenja i nemam nista protiv da se ljudi konvertuju u bilo sta.

O svooj veri znam dovoljno - da mi je zivot promenila iz korena!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Cbbj
Da li bi mogao biti u braku sa nekim ko nije iste vere? Da li bi dozvolio da su ti deca druge vere? da li bi sad promenio veru zbog ljubavi prema nekom... o tome se uglavnom pricalo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Pozdrav SF?

Ocito nisam shvatio da se o tome pricalo. Ne, ne bih mogao da budem u braku sa nekim ko nije moje vere jer bih tada u startu bio potpuno nekompatibilan sa nekim ko nema isti pogled na zivot kao ja.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Eto gazda vidis da moj momak nije jedini? Smile
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sasa ne bi mogao biti ni u vezi [bar ja njega tako shvatam] sa osobom razlicite vere jer osnova za vezu je slicnost i razumevanje... a ovak tvoj ti prica bajke kako te obozava. Velika je razlika izmedju njih.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:55:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.