Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konkurs agencije Jugostan nije prevara!  (Pročitano 3948 puta)
15. Mar 2010, 20:25:37
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Draga Bojana,evo pokusacu da odgovorim na ovu temu posto znam kako ti je jer sam i ja bila u istoj situaciji na pocetku. Konkurs agencije Jugostan za radno mesto samostalni saradnik-menadzer nije prevara. Vec godinu dana radim u agenciji Jugostan kao menadzer,odlicno sam se uklopila. Pre toga nikad nisam bila u nekretninama ali to nije bilo presudno zato sto sam imala kompletnu obuku od strane agencije posle koje sam za nedelju dana profunkcionisala i vec uradila neka izdavanja stanova. Sto se tice zarade nije 2000 evra bas svakog meseca kao sto reklamiraju ali nije ni ispod 1000 evra. Ja sam zadovoljna i sa ovolikim primanjima. To sad zavisi koliko bi se potrudila i koliko zelis da se angazujes. U principu,nije veliko ulaganje da bi jednostavno probala jedan mesec cisto da vidis da li ti ovaj posao lezi. Potrebno je da se ulozi 50 evra i mozes nakon toga da radis punih mesec dana. Eto,nadam se da sam uspela da ti razjasnim bar malo neke stvari i ako prihvatis ovaj posao zelim ti puno uspeha. .    
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC One
Sto sam iznenadjen sto se na svakom delicu interneta gde se pominje Jugostan pojavi osoba sa identicnom pricom ovoj gore, skoro do u zarez.

A mi se svi kopcamo na ledja... izvinite zastupnicke navlakaske agencije, nismo vas prepoznali.

Evo novog utiska od pre dar dana na linku vec postojece teme:

http://forum.burek.com/jugostan-zaposlenje-navlaka-t492437.new.html#new


P.S. Ajde sada najlogicnije, ko ce da poveruje da najobicniji smrtnik koji je dao agenciji pare da bi se zaposlio, danas hvali agenciju i poziva nove radne snage, praveci sam sebi konkurenciju? Ovoliko agenata prodaje, a uposlenici dodju i kazu "super je kod nas, samo dodji i uzmi mi deo kolaca."

Uozbiljite se i smislite realniju zvaku!
  Smile
« Poslednja izmena: 15. Mar 2010, 20:45:34 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Zašto je potrebno da uloži 50 evra da bi dobila posao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Ista prica ko sa ovim Welness majmunima. "Kad das pare mi cemo da te naucimo magiji." Lupio bi vam porez od 200%, pa na svaki dinar koji uzmete od ovcica za sisanje (citaj ocajnih ljudi koji vise ne znaju sta ce sa sobom) uplatili biste 2 u jbni budzet... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Jbt, umorih se od ovolikog mlacenja! Moram da pocnem da trcim - forma mi je 0... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Apple iPhone SE 2020
Rasprava na temu doticne agencije moze da se vodi i na postojecoj temi...

Ako zelite vecu promociju, u vrhu stranice se nalazi link ka Marketing stranici.... "plati, pa klati"
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.