Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konjička policija patrolira Knez Mihajlovom  (Pročitano 11472 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Citat
Mislim da me nisi razumeo...
Kada budes ziveo u Beogradu vise od 5 godina... moci ces da pricas o tome sta je dobro, a sto lose za njega.

Uredu prihvatam kritiku mada sam misljenja da bi neko mogao da kaze nesto o Beogradu morao da zivi tamo malo duze od 5 godina ali to je moje misljenje
Ja ni jednom rjecju nisam rekoa da to niej potrebno Beogradu nego sam govorio o konjima  Smile
Rekao sam da mnoge metropole sorom sveta nemaju konje pa i dalje zive normalno mnoge ih imaju pa i oni zive normalno
 Meni je to simpaticno i nista vise od toga ako neko hoce da pravo nauku od konja koje jasu neki likovi slobodno ja necu, nema potrebe za tim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nema veze ali devojka prica o necemu o cemu ne zna nista Smile
Kako moze Administrator da ne zna nista?  Smile Vidim ja, ti o'sh ban  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
nemo pricas gluposti kad za tim nema potrebe Smiley
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bio je to pokusaj shale ... ocigledno neuspesan. Nema veze  Smile
Rekoh u nekom od ranijih postova, Beograd treba da lici na Evropu, jer tu i pripada. To sto smo 90-ih izgubili kompas i pokusali da licimo na sve, samo ne na civilizaciju je za nama. Treba gledati u buducnost, a ne u proslost. Proslost nikom nije nista dobro donela Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
dok smo mi pili viski, oni su jos nosili rogove na glavi  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
stereotipi, nagadjanja ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
Sta sve ne procitah na ovih par strana, sacuvaj me boze. Znaci konji ima da nas uvedu u Evropu......nije daleko od istine. Dresirani konji koji seru u specijalno pripremljenim konjskim javnim WC-ima. Pa normalan javni WC ne postoji ni za ljude u Beogradu. Ono za uredjenje Beograda je isto zanimljivo, verovatno je Anea mislila na komunisticke metropole. Ne bi bilo lose par urbanistickih dokaza a ne u fazonu "rekla mi baba na stanici 23-ojke". Le Korbizje je posle boravka u Beogradu izjavio da je to najruzniji grad u kome je ikada bio. Izjava dolazi od coveka koji je ljudski zivot zamislio da bude okovan u betoskom ramu na 10. spratu mega blokova. Pun Novi Beograd istih. Nije frka mogu i seminarski da napisem. Ja se ne slazem sa doticnim giga-arhitektom, Beograd ima dusu bas zbog tog nekog nedostatka sklada i haoticne gradnje. Meni je Beograd lep jer znam lepa mesta u njemu i meni znacajne ljude. Ionako ne gotivim paradiranje Knezom, a u Savskoj postoji krs teren na kome se igra dobar fudbal ( "Želja"   Smile ) tu negde odmah ispod paralelne Sarajevske...........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
ali i dalje ostaje rupa Smile Smile za miseve Smile

i ne znam kad se to Partizanov stadion tresao  Smile Smile

Svaki put kad je derbi jer je to jedini nacin da ga napunite.. Smiley
I da zakljucimo tu pricu...
Ne znam zasto je ovo predstavljeno kao prepirka, ja sam mislila da je zezanje..  Smile

Elem..


A kakve to veze ima sa konjičkom policijom?

Ma svako ćudo za tri dana, nemaju štalu za konje blizu Kališa, prošetaće se ko svakog leta nekoliko dana i odustati.

Zato mi je i smešno što ste se sastali da se konsultujete o Beogradu, niko ne zna kako se zove prva ulica paralelna sa Savskom.  Smile

Oni se setaju vec par godina...
Prema tome, ne razumem cemu toliko cudjenje.

Konji su zaista divne i plemenite zivotinje... za razliku od (nekih) ljudi Smiley

« Poslednja izmena: 15. Avg 2008, 08:25:09 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.