Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komunalna policija: Od ideje reda do bespotrebnog troška  (Pročitano 7125 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Ja sam im dugo ''davao fore'',sve se vodeći nekom logikom ''ajde, ok, jbg, i oni imaju neke svoje prepreke i gazde... biće neke vajde i od njih kad tad''.Makar nešto... Kad ono...

1. Otvaranje jednog džiberskog kluba u stambenoj zoni kod Kalemegdana - od muzike se trese ceo kvart, kolovoz ulice zablokiran i pretvoren u lični parking ''elite'' (mislim da su u par navrata i tramvaje blokirali parkiranjem na šinama).
Dve patrole komunalaca stoje preko puta i samo blenu. Jedan izgleda i  ponaša se kao oni mutanti iz filma ''Pogrešno skretanje''.Ono,na faci mu piše ''nesposoban za bilo šta''. Kažu nisu nadležni i ne mogu ništa.
I tako svake noći nekoliko meseci,sve dok gazde,zbog muljavina sa dokumentacijom,nisu podmetnule požar, koji se proširio na stambenu zgradu pored i uništio stanove tri porodice.
Inače,Aleksandar Presavesni Antić je brže bolje bio doleteo da se slika i ispromoviše u toku gašenja požara.

2. Kod palate Albanije,tačnije na mestu gde se Sremska ulica uliva u Kolarčevu, i gde je jedno od pešački najprometnijih i ''najtesnijih'' mesta u gradu, rođaka Danice Kurve Drašković otvori kafić i nakenteri usranu baštu baš tu tako da zauzme pola trotoara.
Komunalci ne da ne rade ništa,nego im je sad pored te bašte,gde je onaj prolaz-stanica za taksiste, mesto okupljanja. Neretko sede i u samom kafiću.

3. U Knez Mihailovoj se najbolje može videti njihov ''rad''. Jedne će da jure i maltretiraju do besvesti,druge će maltene da štite. Sve zavisi od toga ko im i koliko plaća procenat. Pojedini prodavci i prosjaci im plaćaju,pa ih ostavljaju na miru. Cigane ne diraju što zbog higijenskih razloga (ono ne bi ni pendrekom pipo... ) što zbog zakona o manjinama i tim sličnim sranjima koji ciganima daju veća prava nego Srbima. Sve ostale,uključujući i decu koja prodaju igračke i sličice, redovno proganjaju.


I onda sam posle par tih situacija izgubio svaku iluziju i potpuno i otpisao.

погрешно резонујеш...пуца ми курац за администрацију а и за комплексаше којима је свако крив за сопствене неуспехе осим њих самих...пуца ми курац и за слушаоце у покушају агностик фронта који би пре убио кеву него да плати јебену карту за бус...а још га и даље ваби планина

мој једини закључак из искуства је да стоку треба клати и масакрирати на дневној бази
бар док им лобања више не буде служила за исправљање осмице арматуре

Ok,to sam već skapirao. To da mrziš ceo narod i da misliš da ga treba jebati (pa makar i ti bio uhvaćen u proces). Samo mi još reci zbog čega? Jel zbog 5. oktobra,jel zbog toga što te svaki dan opseda na radom mestu u opštini i pita glupa pitanja, jel zbog toga što kuka da nema para a kupuje novi telefon... šta je razlog?
« Poslednja izmena: 14. Okt 2013, 13:54:26 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni samo nije jasna jedna stvar... zasto komunalna policija i privatne sluzbe obezbedjenja imaju uniforme sa simbolima koji podsecaju zvanicnu policiju?

E, sad.. posto su svi... ali svi.. iz svih pol. partija pozaposljavali svoje debilne rodjake u komunalnoj policiji, od ukidanja iste nema nista.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Meni samo nije jasna jedna stvar... zasto komunalna policija i privatne sluzbe obezbedjenja imaju uniforme sa simbolima koji podsecaju zvanicnu policiju?

Pa baš zato da bi podsećali na policiju,odnosno interventnu. Osim što nema pištolja,zastava na rukavima i natpisa ''policija'',po svemu ostalom su isti sa sadašnjom interventnom. I komunalci i čuvari obezbeđenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Citat
Ok,to sam već skapirao. To da mrziš ceo narod i da misliš da ga treba jebati (pa makar i ti bio uhvaćen u proces). Samo mi još reci zbog čega? Jel zbog 5. oktobra,jel zbog toga što te svaki dan opseda na radom mestu u opštini i pita glupa pitanja, jel zbog toga što kuka da nema para a kupuje novi telefon... šta je razlog?

да ли треба да опалим фонт 200? Smile

- за сопствене неуспехе увек окривљују државу,систем,бирократију бла,бла...

даље не треба да наводим...и овај један разлог је довољан Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Mislis na to da je sopstven neuspeh to sto se niko od nas nije zaposlio u komunalnoj policiji jer nismo tatini i mamini sinovi ili po nekoj partijskoj semi pa sada udri po komunalnoj Smile Smile




« Poslednja izmena: 14. Okt 2013, 14:07:51 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Znači,po tebi je isto kada neko kaže ''vlada je kriva što nemam posao!'' i kada neko drugi kaže ''komunalci ne rade ništa''?

I jedno i drugo su svaljivanje sopstvenog neuspeha i krivice na druge?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
Nokia krntija
Комуналну полицију не треба укинути, јер је њено постојање сврсисходно. Ако грађани Београда нису задовољни њеним радом, треба сменити њене руководиоце и отпустити неспособне кадрове. Запослити људе који ће тај посао да схвате озбиљно.


Што се осталог тиче, сматрам да Хрватску треба разорити.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Mislis na to da je sopstven neuspeh to sto se niko od nas nije zaposlio u komunalnoj policiji jer nismo tatini i mamini sinovi ili po nekoj partijskoj semi pa sada udri po komunalnoj Smile Smile






немам појма...ја комуналну полицију никад видео нисам Smile знам да је има у зр али је изгледа невидљива Smile


хкј...не вреди да се расправљамо ...искрено,мрзи ме да пишем Smile  ето...ти си све у праву Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Šta god mu kažeš,a da mu nije 100% po volji,odmah tumači kao lični napad,kukanje ili provociranje...


Nisam te pitao to ''zašto mrziš narod'' da bih te zajebavao ili isterao svoje i ''ispao u pravu'',kako kažeš. Jebe mi se da ispadnem u pravu.  Smile  Da mi je do isterivanja svojeg,ne bih se za ovih nekoliko godina desetine puta javno izvinuo kad sam pogrešio i ne bih promenio nekoliko stavova. Jer,za razliku od mnogih ovde,nisam zato došao na forum,nego (između ostalog) da saznam nešto novo ili vidim stvari i iz tuđeg ugla.

Pitao sam te zašto mrziš narod jer me je zaista zanimalo.I zato što sam i ja u zadnje vreme promenio neke svoje stavove po tom pitanju,kada vidim kakva sve stoka obitava ovde i,na primer,kako kukaju da nemaju leba,a svi furaju novi telefončić.

Samo što kod mene još uvek postoji razlika između 1) kukanja i svaljivanja krivice na druge (''Vlada je kriva što ja ne mogu da nađem posao!'') i 2) proste primedbe na rad jednog organa koji se finansira parama građana a radi protiv njih.
A kod tebe izgleda postoji samo kategorija ''kukanje''.
« Poslednja izmena: 14. Okt 2013, 14:36:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Meni samo nije jasna jedna stvar... zasto komunalna policija i privatne sluzbe obezbedjenja imaju uniforme sa simbolima koji podsecaju zvanicnu policiju?

E, sad.. posto su svi... ali svi.. iz svih pol. partija pozaposljavali svoje debilne rodjake u komunalnoj policiji, od ukidanja iste nema nista.



dobro je. bar te ne brine što montgomerijeva žena drži 40 hiljada ljudi pod oružjem  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.