Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kompletna izrada GPS mapa za program SmartCom GPS (bivši - MapView GPS)  (Pročitano 27110 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Video sam na oficijelnom sajtu programa da košta svega 450 dinara pa kao ajde da nabacim sebi i ja jedan prog "ko svet"! Smile
Na sajtu takodje piše da je potrebna on-line registracija tog programa i jedino može da se instalira na jednom kompjuteru? Jel to može da se "zaobidje", ili?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


sta reci

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC wildfire
naravno sve moze da se zaobidje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


[eX3DR]

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 478
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung s5230
dzaba i ovaj program kad instaliram i krenem da pokrenem telefon se restartuje.
ipak hvala na pomoci.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
tema je interesantna pa da postavim link oficijelnog sajta oziexplorer-a koji ce mozda nekima znaciti(predpostavljam onima koji putuju preko) a mozda i ne samo njima...  Smile

http://www.oziexplorer.com/

mogu se skinuti mape: Africa ,Americas, North America ,Central America, South America,Canada,Europe,Middle East,
New Zealand,Oceania Region,Pacific Islands,United Kingdom... a ima i linkova ka nekim drugim sajtovima sa mapama

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
imate i mape Jadranskog mora za smartcomgps? Pleeease!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kod mene na nokiu n70 nece da radi. pri instalaciji tel mi kaze da aplikacija nije kondabilna, ali instalira je i nemogu nikako da otvorim SmartCom GPS. pazite sta i kako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nalazim se u italiji. svi koji koriste tel kao navigacioni sistem imaju i GPS prijemnik. a da od 120eura pa nagore je GPS prijemnik, imas aplikaciu za tel, kartu samo italije  i GPS prijemnik i nikom nista vise ne placas. i onda vozis auto zatvorenih ociu he. pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svice svice tek sto nije!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 622
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630, N79
ja sam napravio mapu novog sada koja je mnogo bolja od one sto je postavljena na onm sajtu Smile nije da se hvalim ali ona je bas ocaj!!!

mapu sam napravio tako sto sam spoio slicice koje sam izvadio iz planplus-a tacnije 144slicice! dobio sam sliku 5500*4500 koja je teska 83mb u bmp formatu i odlicnog je kvaliteta,ali kad je provucem kroz ova dva programa za pravljenje mapa ona izgubi na kvalipetu i pojave se tackice! imama registrovan oziexp!!!

zna li neko ko je ovo pokusavao da ni kaze kako da poboljsam kvalitet mape, trazio sam u podesavanjima ali nisam nigde nasao, ili nisam video!?!?!?!?!!?! Smile
IP sačuvana
social share
Put do pakla je poplocan dobrim namerama!!!

arhitekta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Ja sam isto tako napravio za svoj grad i nema nikakvih tackica Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
    Hteo bih da pitam, ostalo mi je nejasno, dali postoji PlanPlus za Nokiu 6630, i dali SmartCom moze da umesto GPS uredjaja koristi navigaciju tj. signal MTS064?
    Cini mi se da sam negde citao da postoji program koji koristi mobilnu telefoniju( kad si u dometu) da te locira gde si i to prikaze na karti (kao na mondo sajtu).
HVALA.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.