Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kompletan vodic: Smisljanje i dizajn portala/sajta/foruma  (Pročitano 21102 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Ericsson T28
Dobri ljudi! Pravim sajt za svoju studentsku organizaciju, pa imam sljedece :na  wikimedia bi ubacio osnovne podatke o savezu i cime se bavimo, smatram da je ona najbolja za to! Joomla bi nam sluzila za prikazivanje saopstenja, naucnih radova i sportskih rezultata, dok bi phpBB3 bio glas studenata! Ubacio bih i galeriju! Ali bih ubacio jednu prednju reprez stranic sa koje bi se kretalo na sve ovo! Ali trebaju mi vase misljenja!!! Hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Riba ribi grize ribicu - 21. vek!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97 black
Za tebe bi cPanel bio med i mleko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6131
@ igorxxx:

Cemu toliko komplikovanja choek?! Smile Ja ti preporucujem da pogledas ovaj sajt: http://www.ssvts.org.yu/. To je sajt Saveza Studenata Visoke Tehnicke Skole iz NS-a. Oni su izveli sve to sto si ti trazio koristeci PHP-Fusion. I forum i galeriju i odeljak za novosti i clanke. Niko ti ne brani da stavis clanak i na wikimedia, joomlu i phpbb3, ali ja mislim da je to apsolutno nepotrebno...

@ Kažanegra:

 Smile Jel ti razmisljas ikako pre pisanja posta?! Danas sam procitao 2 tvoja posta koja nemaju veze sa temom u koju postujes, a jos manje sa zivotom...
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
CMSMS + neki jednostavan forum tipa vanilla ili punbb... i ako bas treba galerija onda nesto takodje sto jednostavnije....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da li se forum gleda isto kao sajt sto se tice autorskih prava ? U biti ako preuzmem clanak sa drugog sajta, prevedem na nas jezik, i stavim kao izvor url do originalnog clanka. Da li i dalje trebam slati mail adminu tog sajta ? Nisam nasao nikakav privacy police link niti copyright.
Nadalje, sta raditi ukoliko neko tvoj clanak kopira na svoj sajt/blog i stavi da je on originalni autor clanka, a u stvari nije, u nasoj drzavi pretpostavljam nista. I poslednje pitanje, naime pre par dana u blicu je izasao clanak 10 najopasnijih aerodroma svijeta (bar koliko je jedan posetioc rekao), taj clanak je prijatelj sastavio uz pomoc oddee sajta koji je imao 6 aerodroma i on je dodao svoja 4, prema svom ukusu i tako dobio listu od 10, kao izvor stavili smo oddee+google, sa googla su preuzete slike. Medjutim kod blica nista nije pisalo. Naime slike su bile identicne nase, a i red potpuno isti. Slati mail blicu ili opet nista?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Ako ne pise nista onda je link back dovoljan... ako pise da je zabranjeno, moras pitati za pravo....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 490
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Dobri ljudi! Pravim sajt za svoju studentsku organizaciju, pa imam sljedece :na  wikimedia bi ubacio osnovne podatke o savezu i cime se bavimo, smatram da je ona najbolja za to! Joomla bi nam sluzila za prikazivanje saopstenja, naucnih radova i sportskih rezultata, dok bi phpBB3 bio glas studenata! Ubacio bih i galeriju! Ali bih ubacio jednu prednju reprez stranic sa koje bi se kretalo na sve ovo! Ali trebaju mi vase misljenja!!! Hvala!
I ja mislim da je joomla bespotrebno komplikovano rešenje. Kad sam pročitao tvoj post prvo mi je na pamet palo ovo. Pogledaj, mislim da je to to. Ima još jedno rešenje o kome bih na tvom mestu razmislio-ako je forum bitan element sajta.
U stvari, ideja ima milion, od kombinacije statičkog (html) i dinamičkog dela, kao što sam ja na mom sajtu uradio .... pa do Joomle, koja stvarno u ovom slučaju stoji na kraju liste (kao i PHPBB).  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 490
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
@ Kažanegra:
 Smile Jel ti razmisljas ikako pre pisanja posta?! Danas sam procitao 2 tvoja posta koja nemaju veze sa temom u koju postujes, a jos manje sa zivotom...
He, he, ja sam evo posle 2 dana skapirao šta je čovek hteo da kaže  Smile. U cPanel-u postoji tzv. "Fantastico package", i u okviru njega već na server uploadovane raznorazne zjbn..je koje može da instalira (Wordpress, PHPBB, AdvancedPoll, gtchat, Mambo, OpenBiblio, osCommerce....).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Moze, ali posto je instalacija gotovo uvek proces koji i mentalno retardirana osoba moze obaviti za ne vise od 10 minuta, ne vidim razlog da se to koristi...
Posebno sto to, narocito kod nas, gotovo nikad nije poslednja verzija aplikacija, i sto je veliko pitanje da li fantastico uopste radi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.