Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:36:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kompjuter se restartuje sam od sebe  (Pročitano 24203 puta)
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ti nisi, ali Win jeste instalirao svoje drajvere. Ako nije od ugradjene mrezne moze biti do modema. MEni se to svojevremeno javljalo na Sagemovom USB ADSL modemu.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ti nisi, ali Win jeste instalirao svoje drajvere. Ako nije od ugradjene mrezne moze biti do modema. MEni se to svojevremeno javljalo na Sagemovom USB ADSL modemu.

Da ali mi je bila disablovana mrezna karta. U svakom slucaju googlovao sam malo i verovali ili ne izgleda problem prave NIC i uTorrent u kombinaciji. Trazio sam po netu ali nisam nasao resenje na ovaj problem (koji izgleda dosta usera ima). Ono sto sam ja uradio jeste da sam eneblovao NIC i updatovao na najnovije drivere sa MSI-jevog sajta ali se i dalje restartuje komp kada je uTorrent upaljen i kada nesto skida. Ako uTorrent nije upaljen komp se ne restartuje. Da li mozda ima neko resenje na ovaj problem. BTW Problem pravi NDIS.sys
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Brate, pa sta ti ja pricam?!?! NIC se i odnosi na mrezu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Network_card

Konkretno kod tebe problem prave drajveri za modem koji koristis za povezivanje na net i uTorrent. Nisi rekao koji model modema koristis. ndis.sys je indikacija bas tog problema.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Brate, pa sta ti ja pricam?!?! NIC se i odnosi na mrezu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Network_card

Konkretno kod tebe problem prave drajveri za modem koji koristis za povezivanje na net i uTorrent. Nisi rekao koji model modema koristis. ndis.sys je indikacija bas tog problema.

Da, verovatno je to. Modem je verovatno onaj standardni sto SBB daje. Scientific Atlanta 2100. Da li je resenje da skinem neke druge drivere za taj modem (umesto onih sto sam dobio na disku od SBBa)?

Unapred hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Probaj kako novije tako i starije verzije drajvera. Mozda upali, ali situacija je tu zajebana, moze da se desi da ni jedni ne odgovaraju. Probaj neki drugi bit torrent klijent.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
vidi deslia mi se na jednom računaru slična stvar.

problem je bio u avast antivirusu. naime koliko sam ja shvatio avast je pokušavao da pristupi drajveru istim prioritetom kao i kernel i to je dovodilo do bsod. ali ne sećam se da li je problem bio u drajveru za lan ili nekom drugom. problem sam rešio reinstalacijom xp-a jer deinstalacija avasta nije dala nikakav rezultat. u svakom slučaju ni sad nisam siguran da je baš to bio problem ali tako je bilo
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
vidi deslia mi se na jednom računaru slična stvar.

problem je bio u avast antivirusu. naime koliko sam ja shvatio avast je pokušavao da pristupi drajveru istim prioritetom kao i kernel i to je dovodilo do bsod. ali ne sećam se da li je problem bio u drajveru za lan ili nekom drugom. problem sam rešio reinstalacijom xp-a jer deinstalacija avasta nije dala nikakav rezultat. u svakom slučaju ni sad nisam siguran da je baš to bio problem ali tako je bilo

U mom slucaju format i ponovna instalacija Windowsa nije pomogla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
a da li ti se restart dešava i u safe modu?
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung omnia
imam isti problem sve ovo sam pokusao ali nista ood toga ponovo po starom ide .   .   .    sve ocistio sija se sve .   .   .    zato molim da ako je ikad iko rijesio da mi kaze sta je problem.   .   .   .    btw radio sam ono u
 my cmoputer/properties/advenced/advenced
virtualnu memoriju pojacavao sam do max i onda tako na tri kompa ista stvar se desava jel do toga i ima li pomoci.   .   .   .   molim pomoc sto hitnije moze moze i na pp

« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 23:41:02 od beowoolf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:36:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.